NAwigacja offline android

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

digitalpoland

Ulubione góry: Karkonosze

NAwigacja offline android

N 04 sie, 2019

Witam
Potrzebuję pomocy odnośnie nawigacji na szlak która działa offline. Zainstalowałem Locus, ściągnąłem mapy offline, zapisane w katalogu lokalnym i...po uruchomieniu na szlaku w Czechach informacja "brak internetu" i niestety nie mogłem korzystać. Ktoś może mi podpowiedzieć co robię źle albo polecić jakąś sprawdzoną nawigacje ze szlakami, głównie Karkonoszy, od strony polskiej i czeskiej ? Będę wdzięczny.

Lupus09

Ulubione góry: Tatry

Re: NAwigacja offline android

Pt 09 sie, 2019

Cześć,
u mnie się sprawdziła aplikacja Mapy.cz. Korzystałem w polskich i czeskich Karkonoszach. To czeska aplikacja, ale ma też polską wersję językową.
Dużo map turystycznych, z całego świata, które można pobrać offline. Planowanie trasy jest w niej mało intuicyjne jak dla mnie, ale jeśli Ci potrzebna głównie do sprawdzania pozycji w terenie to sprawdza się idealnie.

digitalpoland

Ulubione góry: Karkonosze

Re: NAwigacja offline android

So 10 sie, 2019

No właśnie chcę widzieć w którym miejscu jestem i np dodać prowadzenie w dane miejsce ale będąc już na szlaku a nie planować wcześniej trasy....i faktycznie aby działała offline. Sprawdzę to co podałeś, dziękuję.

Powrót do Sprzęt, szpej