Buty pod raki koszykowe (wrażliwa kostka)

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

dissnej

Ulubione góry: Tatry

Buty pod raki koszykowe (wrażliwa kostka)

Pn 22 sty, 2018

Hej, poszukuję butów pod raki koszykowe. Problem jest tylko z moją kostką: Jak do tej pory w prawie każdych wysokich butach po kilkugodzinnym trekkingu kostka od zewnętrznej strony puchnie i boli. Dlatego też szukam butów, które będą się sprawdzały z rakami a jednocześnie były możliwie jak najbardziej miękkie w kostce. Po wstępnym rozpoznaniu najwygodniejsze wydają się produkty La Sportivy. Konkretnie modele Trango TRK Leather GTX i TX4 MID GTX. Te pierwsze w ogóle nie przypadły mi do gustu pod względem wyglądu ale jestem w stanie to zaakceptować a przy drugich nie jestem pewien czy nadają się do raków koszykowych. Podpowiedzcie proszę czy warto brać pod uwagę te 2 modele i czy ewentualnie możecie polecić coś mega wygodnego.

gobo
Moderator

Ulubione góry: puste

Re: Buty pod raki koszykowe (wrażliwa kostka)

Pn 22 sty, 2018

Na obydwa modele pasują raki koszykowe. Ze zrozumiałych względów nie pomogę w kwestii wygody :)

dissnej

Ulubione góry: Tatry

Re: Buty pod raki koszykowe (wrażliwa kostka)

Wt 23 sty, 2018

W kwestii wygody to wiadomo sprawa indywidualna ale bardziej chodzi mi o to, które buty mają "miękko" w okolicy kostek :)

Powrót do Sprzęt, szpej