Kurtka Alpinism Simond - czy warto

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Dreamer

Ulubione góry: Karkonosze

Kurtka Alpinism Simond - czy warto

Pn 04 lut, 2019

Chciałbym was się zapytać, czy warto inwestować w tą kurtkę: Kurtka Alpinism Light męska SIMOND

[reklama]

Oczywiście w promocji. Jest u mnie w Decatlonie i z moim rozmiarem.
Fajnie leży i zastanawiam się, gdzie mógłbym ją wykorzystać :)

Normalnie w zimie chodzę po Karkonoszach w sofcie ze starej serii Softshell Bionnassay [reklama], już niedostępnym :) Póki co się sprawdzał, ale nie zdarzyło mi się być w jakieś mega śnieżycy czy też deszczu. Na wszelki wypadek mam zawsze raincuta ze sobą (też Decathlona). Poza tym pod spodem używam koszulki termicznej Brubecka, drugiej warstwy to są albo Koszulka turystyczna długi rękaw SH500 warm albo grubsza Avalanche, też struktura kafelkowa od wewnątrz. Dodatkowo mam jeszcze polar TNF Merak ( coś takiego [reklama]) i teraz lub ide z tym polarem na zewnątrz, lub zakładam jeszcze wspomnianego softa.

Sprzedawca zachwalał ww Kurtkę Alpinism, ale jak to jest z doradcami z Deca... nie zawsze mają rację :)
Dlatego pytam was, czy warto w to zainwestować i w jakich konfiguracjach i warunkach, sprawdzi sie takowa kurtka. Chyba, że coś innego patrzeć w podobnej cenie?

Z góry dziękuję za sugestie.

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Re: Kurtka Alpinism Simond - czy warto

Pn 04 lut, 2019

Sugeruję przeczytać regulamin zanim się wyśle cokolwiem na tym forum.
Maniek

Dreamer

Ulubione góry: Karkonosze

Re: Kurtka Alpinism Simond - czy warto

Pn 04 lut, 2019

Regulamin przeczytany był ze zrozumieniem, tylko widocznie inną interpretacją. Trudno mówić o reklamie, podając linki do produktów już niedostępnych...

Powrót do Sprzęt, szpej