Plecak do 300zl

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Bartkie

Ulubione góry: Beskid

Plecak do 300zl

Pn 14 paź, 2019

Witajcie,
Chce kupić plecak do 300 zł pojemność od 60-80l
Dużo jest tego ale aż tak się nie znam aby samemu wybrać dlatego zwracam się do was o pomoc :)

lordoza

Ulubione góry: Beskidy

Re: Plecak do 300zl

Cz 19 gru, 2019

Ciężko o dobry plecak w takiej cenie. Masz tu coś na otarcie łez: https://traperek.pl/campus-falcon-6510-grafit-czerwony

KarolKarolKarol

Ulubione góry: Tatra Mountain

Pt 20 gru, 2019

Bartkie napisał(a):Witajcie,
Chce kupić plecak do 300 zł pojemność od 60-80l
Dużo jest tego ale aż tak się nie znam aby samemu wybrać dlatego zwracam się do was o pomoc :)

Nie ma szans na nic, co nie zniszczy Ci pleców. Dziś wróciłem ze sklepów, rozejrzałem się i większość takich plecaków wzmacniana jest z tyłu dyktą, w najlepszym przypadku dwoma wąskimi blaszkami. Trochę to boli że na plecak który używa się w najlepszym przypadku 2-3 razy w roku trzeba wydać 500-700zł. Ale tak jest. Na starość leki przeciwbólowe będą dużo droższe. The North Face ma w ofercie coś w okolicy 450zł, można przymierzyć w Wa-wie. Mierzyłem też Gregory, to mój faworyt ale cena powyżej 600. Mam już w szafie dwa tanie plecaki, każdy z nich dość szybko powodował ból ramion i pleców.

Bartkie

Ulubione góry: Beskid

Pt 03 sty, 2020

Okej rozumiem a co myślicie o fjord nansen himil 60l +10l ? System nośny jest od fjord Nansen Himalaya który jest zachwalany.

Oizo

Ulubione góry: Tatry

Pn 10 lut, 2020

Hej. Kupiłeś plecak? Bo sam szukam czegoś w podobnej kwocie

Powrót do Sprzęt, szpej