bielizna termiczna.

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

kanapka

Ulubione góry: Karpaty

Re: bielizna termiczna.

N 31 sie, 2014

utur napisał(a):jak merino to raczej Icebreaker.
Bielizna prosto od owcy ;p
lenka88 napisał(a):a ja polece coś z rodzinnego podwórka

A testował ktoś lub miał okazje macać bieliznę termo od Surge Polonia? Nadruki ma super, ale chciałbym wiedzieć czy też jakościowo jest atrakcyjna.

KariB88

Ulubione góry: Tatry Zachodnie, Tatry Niżne, Tatry Słowackie

Pn 25 kwi, 2016

Jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną to polecam też polskiego producenta z południa - Woolmed.
100% wełny merino + bawełna. Cenowo też jest bardzo ok.
Kumpel ma i sobie bardzo chwali za równo ten z Icebraker jak i z Woolmed.

turystycznie

Ulubione góry: Beskid Niski, Bieszczady

Śr 27 kwi, 2016

Brubeck daje radę.
Posiadam spodnie typu Thermo i bluzę z serii Dry.
Bardzo sobie chwalę produkty tej rodzimej firmy.
Zwłaszcza dół Thermo mogę polecić, bo "uratował mi życie" na Drodze Krzyżowej na Tarnicę (2015r).
Kto był, ten wie, co wtedy się działo. :(
Dyskusje o turystyce i podróżach: www.turystycznie-forum.pl

KariB88

Ulubione góry: Tatry Zachodnie, Tatry Niżne, Tatry Słowackie

Pt 03 cze, 2016

mrBudziol napisał(a):Devold expedition... Używam i jestem BARDZO zadowolony. Przy -22 stopniach zestaw Devold Expedition +Foclaz 50 +TNF McKinley musiałem odpinać softa bo było mi ciepło przy raczej mało intensywnym, deptaniu :wink:

Albo co innego na merino... Spaio robi bielizne zimowa z włókien dryarn - podobno coś ala merino tyle że sztuczne.
Merino posiada jednak naturalne właściwości antybakteryjne, zajebiście odprowadza pot i jest bardzo dobrze izoluje. Działa tez na zasadzie akumulatora cieplnego :wink:

Tak... meriono działa bardzo dobrze. Podobno ma wiele właściwości leczniczych oraz termoregulacyjnych i jest inwestycją na lata.
Co powiecie o tej marce? "Woolmed" ? Polski producent na rynku polskim. Pamiętajcie żeby wspierać Naszych :wink:

Aro899

Ulubione góry: Każde

Pn 16 paź, 2017

Jako bielizna wełna merino to doskonały wybór. Owszem jej pielęgnacja wymaga trochę wysiłku ale warto. Również posiadam koszulki woolmed i muszę przyznać że polski producent daje radę.

Poprzednia strona
Powrót do Sprzęt, szpej