praktyczny telefon z gps

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

marin81

Ulubione góry: Karkonosze bo blisko

Re: praktyczny telefon z gps

Pt 14 mar, 2014

Jeśli piszesz o tym
http://www.evolveo.eu/pl/strongphone-q4

Ja się nim bawiłem ale tylko w pomieszczeniu tzn. nie w terenie.

Ogólnie jakość wykonania, spasowania, wyświetlacz, aparat fotograficzny, plastiki są na wysokim poziome.
Bateria też długo trzyma.

Niestety nie brałem go do testów w teren i nieiwem jak GPS sobie radzi, ale podobno Andek w tym telefonie ma jakieś błędy...
dokładnie niewiem jakie maja wpływ na pracę telefonu..

Ogólnie to telefonik sprawia bardzo fajne wrażenie i mocno się nad nim zastanawiam

bartee

Ulubione góry: Te z ładnym widokiem na świat

Cz 17 kwi, 2014

Ja używam Lenovo A660 + trekbuddy i jestem zadowolony. Jedyny problem jest taki, że lenovo nie sprzedaje tych telefonów w Polsce i w przypadku awarii nie można liczyć na gwarancje (ewentualnie odesłać do chin :P). Mój egzemplarz trzyma się nieźle. Na włączonym GPS'ie spokojnie wytrzymuje całodniowe wypady (bateria tylko 1500mAh). Plusem jest 4" wyświetlacz i certyfikat IP67 (ochrona przed pyłem i wodą do 1m głębokości). Jeśli chodzi o wytrzymałość to jeszcze mi nie upadł a rzucać nim na razie nie mam zamiaru. Kolejnym elementem, na który zwróciłbym uwagę jest wbudowane WIFI (w coraz większej ilości miejsc w kraju można skorzystać z darmowego w miarę szybkiego internetu, szybszego od tego z sieci GSM). Dodatkowo wybrałbym telefon z androidem-dużo mniej lub bardziej przydatnych aplikacji do ściągnięcia. Ja za Lenovo dałem jakieś 550 PLN (kupiony jako nowy w kraju nie z chin). Ale ze względu na brak serwisu nie namawiam. Ojciec ma solida i sorki ale wyświetlacz 2".....

sudete

Ulubione góry: sudety

Wt 19 sie, 2014

kanapka napisał(a): czyli 8,5h - już bez szału.

pogadaj tyle z kobietą :P to szał :D

marin81 napisał(a):Jeśli piszesz o tym

ostatnio jak promowali aplikacje 'ratunek' to wlasnie toprowcy mieli smartphone evolveo ale nie wiem ktory model
prywatna inicjatywa czy na wyposazeniu ?

utur

Ulubione góry: Sudety

Wt 26 sie, 2014

marin81 napisał(a):Jeśli piszesz o tym
Ogólnie to telefonik sprawia bardzo fajne wrażenie i mocno się nad nim zastanawiam

i jest nawet w promocji gdzieniegdzie: [SPAM]

sudete napisał(a):ostatnio jak promowali aplikacje 'ratunek' to wlasnie toprowcy mieli smartphone evolveo ale nie wiem ktory model
prywatna inicjatywa czy na wyposazeniu ?

oni bardzo rzadko mają własny sprzęt podczas występów przed kamerami bo są sponsorowani. Zawsze za to mają dobry szpej i sprzęt. pewnie evolveo do nich należy. D2 czy Q4?
Ostatnio edytowano Śr 03 wrz, 2014 przez Lucass, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięty spam.

sudete

Ulubione góry: sudety

Śr 27 sie, 2014

utur napisał(a): Zawsze za to mają dobry szpej i sprzęt.

szpej i sprzet to raczej w tym kontekście to samo, co nie ?

utur napisał(a): D2 czy Q4?

a widzisz, wg mnie Q4 ta wzmocniona wersja

utur

Ulubione góry: Sudety

N 31 sie, 2014

mniejsza o to czy to samo.
czyli Q4 polecasz?

birkut

Ulubione góry: Piryn

Pn 18 lut, 2019

żeby nie zakładać nowego tematu

potrzebuje smartfona w gory.
niezły aparat, dobra bateria i żeby aplikacje z mapami dobrzr śmigały

a wszystko w cenie max 650zł

jest coś takiego?

Endrju

Ulubione góry: Bieszczady

Wt 12 mar, 2019

No to rzuciłeś wyzwanie... 650 zł za dobry aparat i dobrą baterię? A jak ma śmigać mapa, to i dobry procesor. Obawiam się, że musisz nieco więcej przeznaczyć na zakup. Najlepiej wejdź w porównywarkę telefonów (https://mobilny-ranking.pl/telefony/) i sprawdź co możesz dostać za takie pieniądze. A jak coś znajdziesz, to daj znać. Chętnie się dowiem czy można za 650 zł mieć parametry o jakich piszesz na przyzwoitym poziomie.

birkut

Ulubione góry: Piryn

So 23 mar, 2019

nikt mi nic nie doradził więc kupiłem:

https://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola ... -Play.html

za 550 zł
bateria b. dobra, aparat niezły, aplikacja śmiga, ale był problem w drodze na Pilsko, bo przy temp ok. 0 stopni przestała działać. Ożyła po wsadzeniu do wewnętrznej kieszeni.

Poprzednia strona
Powrót do Sprzęt, szpej