Wypożyczalnia sprzętu

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

malina156

Ulubione góry: Tatry, Pieniny

Wypożyczalnia sprzętu

Śr 23 lip, 2014

Witajcie!
W sierpniu wybieram się na swoją pierwszą wyprawę w Dolomity. Jestem jednak biedną studentką i nie mam wystarczająco dużo pieniędzy na zakup potrzebnego na ferraty sprzętu (uprząż, lonża, kask). Nikt z moich znajomych nie jest w stanie mi go pożyczyć, więc szukam taniej wypożyczalni w Warszawie. Znacie coś godnego polecenia?

krisbe

Ulubione góry: Tatry

Re: Wypożyczalnia sprzętu

Pt 25 lip, 2014

Kwestia na ile jedziesz.. Ja np. sprawdzałem koszt wypożyczenia sprzętu na tydzień to wyszło mi że jest to cena nowej uprzęży.. No i kwestia czy nie da się na miejscu wypożyczyć :)

malina156

Ulubione góry: Tatry, Pieniny

Pt 25 lip, 2014

Jadę na tydzień i to jest mój pierwszy raz, nie chciałabym żeby ceny mnie zaskoczyły na miejscu... :) Najpewniej kupię uprząż, ale lonże i kask chciałabym gdzieś wypożyczyć.

Pytanie poboczne, raczej z ciekawości - czy zestaw na via ferraty nadaje się do asekuracji np. na Orlej Perci?

yvvsson

Ulubione góry: Tatry

Cz 15 gru, 2016

Orientujecie się może czy jest możliwość wypożyczenia spiworu puchowego? Najlepiej w Krakowie? :)

Powrót do Sprzęt, szpej