Prośba od studentki - blogosfera górska

Tu można pisać o wszystkim, nie zaśmiecając zasadniczej tematyki forum... w ten sposób można się poznać na płaszczyźnie nie tylko górskiej :-)

Moderator: Moderatorzy

MM2155

Ulubione góry: Tatry

Prośba od studentki - blogosfera górska

N 17 wrz, 2017

Cześć :)
Mam na imię Magda, jestem studentką dziennikarstwa w Poznaniu i tak jak Wy miłośnikiem gór. Piszę pracę magisterską o blogosferze górskiej w Polsce, a jej ostatnim rozdziałem są badania. Postanowiłam sprawdzić jaki wpływ blogi górskie mają na aktywność turystyczną społeczeństwa i napiszę wprost – potrzebuję osób, które pomogą mi zrealizować te badania wypełniając ankietę. Stwierdziłam, że to forum jest dobrym miejscem do zwrócenia się z taką prośbą. Jeśli znaleźlibyście chwilę na jej wypełnienie będzie mi bardzo miło! :) Ankieta jest skierowana do osób, które czytają blogi górskie, składa się z 18 pytań i jest anonimowa.

Link do ankiety: http://profitest.pl/s/11846/1ghMfDansFst544Z

Z góry bardzo Wam dziękuję!

P.S. Mam nadzieję, że napisałam w odpowiednim miejscu, w zasadzie temat dotyczy gór, ale nie chciałam zaśmiecać innych wątków, proszę o wyrozumiałość. :wink:

Powrót do Nie tylko o górach