BESKID SĄDECKI

Opis aktualnych warunków panujących w górach. Zarówno w poszczególnych pasmach jak i na konkretnych szlakach.

Moderator: Moderatorzy

euterpe

Re: BESKID SĄDECKI

So 26 kwi, 2008

Dokładnie tak jest, Maćku :)
Bądźmy dobrej myśli...
Dziś piękna pogoda, aż by się już w tej chwili pojechało w góry...ahh... (:
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. "

mauroziom

Ulubione góry: .

So 26 kwi, 2008

hehe ja bylem wczoraj na Mogielicy:D wiec korzystam;) ale wiesz... fajnie by bylo sie spotkac na szlaku xD
„WOBEC PIĘKNA GÓR CZUJĘ, ŻE ON JEST... I WTEDY ZACZYNAM SIĘ MODLIĆ” - Jan Paweł II

Maciek "Mauro" Urban

euterpe

So 26 kwi, 2008

Pozazdrościć...ja teoretycznie też mam blisko w góry, a dokładnie w Beskid Śląski...ale jednak troszkę trzeba się tłuc pociągiem/autobusem...a poza tym, sa jeszcze obowiązki, w domu, na studiach, i inne, których nie można zaniedbywać ;/

Oczywiście, że fajnie, było by się spotkać na szlaku ;)
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował, tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr.

Kuba_B

So 26 kwi, 2008

Witam, ja prawdopodobnie w maju zamierzam wybrać się w "Sądecki", tylko jakoś postaram się ominąć długie weekendy, zasadniczo mam blisko, dawniej było rewelacyjnie, bo istniał pociąg o 4 nad ranem, PKP wprowadziło weekendowe bilety i wychodziła taniocha, teraz biletów nie ma i pociąg zlikwidowali, ale co mi tam i tak pojadę... mam nadzieję odwiedzić bacówkę nad Wierchomlą, lata tam nie byłem.
Pozdrawiam

euterpe

So 26 kwi, 2008

podczas majowego weekendu , będzie pewno pełno turystów na szlakach...też myślałam, żeby wybrać się poza tym weekendem , w jakimś innym terminie...ale kurcze, już mnie nosi w tym mieście :)

mauroziom

N 27 kwi, 2008

no to kurcze zapowiada się bardzo ciekawie:D musimy sobie jakiś znak rozpoznawczy ustalić xD zebysmy sie poznać mogli xD ja planuje na pewno wyjść na Radziejową lub Jaworzynę Krinicką:) więc w pobliżu tych szczytów możecie mnie szukać xD
„WOBEC PIĘKNA GÓR CZUJĘ, ŻE ON JEST... I WTEDY ZACZYNAM SIĘ MODLIĆ” - Jan Paweł II

Maciek "Mauro" Urban

euterpe

N 27 kwi, 2008

Ja będę w okolicach Wlk. Rogacza, nicleg pod Niemcową :) następnie będę w okolicach Piwniznej, Hali Pisanej, Wierchu nad Kamieniem, Hala Łabowska, Runek i Wierchomle...i ostatni dzień w okolicach Krynicy :)

olgaz

Pn 05 maja, 2008

pogoda w Sadeckim w dluuugi weekend piekna, ale roznorodna - slonce wiatr deszcz... ale chyba z przewaga slonca :mrgreen:

szkoda tylko, ze szlaki takie "rozryrane" od traktorow... wycinka lasow ruszyla pelna para :cry:

trasa Rytro -> Cyrla -> Wierchomla -> Krynica : piekne widoki! chyba najladniesze zachody slonca to tylko na Wierchomli :grin:

marcello2

Pn 05 maja, 2008

Odwiedziłem Wierchomlę i Artura wraz z ekipą 3 i 4 maja. Klimat pierwsza klasa. Niestety pogoda raczej średnia - mżawka, potem deszcz i tak kilka godzin :cry: ... Nie zmienia to faktu, że cały wyjazd był fantastyczny :mrgreen: Nawet kompletna mgła na Jaworzynie zamiast pięknych widoków nie popsuła nam humorów. Jeszcze można by ponarzekać na rozkopaną halę na szlaku na Pustą Wielką - kolejny wyciąg powstaje :sad:
Pozdro dla załogi z Wierchomli, psa-leniucha, psa Borysa i kota :mrgreen:
http://www.picasaweb.google.pl/marcello2toja
http://www.picasaweb.google.pl/marcello2toja1
http://www.picasaweb.google.pl/marcello2toja3
http://www.picasaweb.google.com/102360186434564836145

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Śr 18 mar, 2009

Stan z 14.III.2009 Piwniczna(żółty)------>Pisana Hala(czerwony)-------> Rytro. Szlak nie był przetarty za wyjątkiem odcinku bez szlaku od Cyrli do Rytra (droga obok leśniczówki). Śniegu jest średnio po okolice moich kolan.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pn 27 kwi, 2009

26.IV.2009

Czarny Potok -- (czerwony) -->Wierch nad Kamieniem -- (czerwony) --> Rytro

Śniegu już nie ma za wyjątkiem niektórych zacienionych zagłębień na północnych stokach lub w szczelinach skalnych. Błota też nie było, ludzi też nie za wiele.
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Młodszy

Śr 21 paź, 2009

Był ktoś ostatnio na Radziejowej? Mam zamiar wyskoczyć w sobotę przez Wielkiego Rogacza albo z Jaworek albo z Kosarzysk.
Jakie są warunki? Śnieg pewnie jest, tylko czy dużo?

Pozdrawiam,
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

jano

Śr 21 paź, 2009

Byłem niedzielę z Gabonia przez Przehybę.Śniegu po kolana ale szlak przetarty.Pozdrawiam :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Młodszy

Pn 26 paź, 2009

Dzięki Jano.
Niestety, jak to często bywa, plany wzięły w łeb i nigdzie nie polazłem.

Pozdrawiam,
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

aniechcie

Pn 26 paź, 2009

Śniegu w okolicach Radzejowa - Przechyba zaledwie resztki, wszystko topnieje w oczach.
Droga nie musi dokądkolwiek prowadzić, wystarczy że się zaczyna...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Aktualne warunki górskie