TATRY na Wielkanoc

Opis aktualnych warunków panujących w górach. Zarówno w poszczególnych pasmach jak i na konkretnych szlakach.

Moderator: Moderatorzy

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

TATRY na Wielkanoc

Pn 10 kwi, 2017

Witajcie o-góry !
Wybieram się na Wielkanoc w Tatry Zachodnie. Czy ktoś z forumowiczów był tam ostatnio ? jak ze śniegiem i szlakami ?
Droga jest celem.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: TATRY na Wielkanoc

Wt 11 kwi, 2017

Co prawda nie w Zachodnich, ale znajomy listonosz szedł ostatnio przez Szpiglasową, więc wysokości zbliżone. Od północnej strony (5-ka) wszystko ładnie zmrożone, od południowej (M. Oko) miejscami mokry śnieg, w którym zapadali się po pas. Raki i czekan niezbędne.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Góral z WW

Wt 11 kwi, 2017

Dzięki za info. Tej zimy Tatry obeszły się ze mną raczej łagodnie. Mam nadzieję, że końcówka zimy też nie da mi popalić. A pogoda dostosuje się raczej do Lanego Poniedziałku... :(
Zardzewiałe ciuchcie i Republika - widziałem :)
Droga jest celem.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Śr 12 kwi, 2017

A Pm3? :wink:
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Ajkub

Ulubione góry: Karkonosze

Wt 18 kwi, 2017

No to tak post factum, jak wyglądała sytuacja w miniony weekend. Właśnie czytam, że wzrósł stopień lawinowy do 3, a ja od soboty mam długo wyczekiwane łazikowanie w Tatrach Zachodnich. Wygląda na to, że mnie uziemi na Chochołowskiej ;) lub znajdę tam kogoś z doświadczeniem, kto mnie trochę pociągnie w górę.

Góral z WW

Śr 19 kwi, 2017

Ajkub napisał(a):... a ja od soboty mam długo wyczekiwane łazikowanie w Tatrach Zachodnich. Wygląda na to, że mnie uziemi na Chochołowskiej ;) lub znajdę tam kogoś z doświadczeniem, kto mnie trochę pociągnie w górę.

Pan się melduje wcześniej, bo na Ornaku i w Chochołowskiej nie ma mojego operatora. No i siedzieliśmy w jednym schronisku .....
We dwa złoilibymy Grzesia albo jakąś inna straszną górę .... :D
A tak - sam musiałem ruszyć w to lodowe piekło.
Droga jest celem.

Powrót do Aktualne warunki górskie