III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Które miejsce preferujesz jako metę III zlotu forumowiczów?

Ankieta wygasła Pn 11 wrz, 2006

Schronisko na Hali Krupowej
14
41%
Schronisko na Wielkiej Rycerzowej
20
59%

Liczba głosów : 34
Adikos

Re: III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Śr 20 wrz, 2006

Adikos - Przegibek, Rycerzowa

nana

Cz 21 wrz, 2006

Ja się pisze niestety tylko na nocleg z soboty na niedzielę a więc:
nana + 1 osoba - Rycerzowa

Mam nadzieję, że nic nie wyskoczy do tego czasu. :?
Trzymajcie kciuki :)
Dużo można Świrom zarzucić ale nie to że są nudni :)

PK

Cz 21 wrz, 2006

Ja się piszę na 100 % na Rycerzową

Żaku! Co do pierwszego noclegu to myslałem że uda sie dojść na Wielką Racze. Nie myślałem o noclegu na przegibku.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Cz 21 wrz, 2006

Jak mi się uda, to na Rycerzową przybędę w piątek, pewnie na piechotę z Rajczy, w sobotę na Słowację do skansenu wsi Kysuckiej i wąskotorowej kolejki leśnej (wstęp wraz z przejazdem kolejką ~120KS). A w niedzielę, to zobaczę. :lol:
Co do rezerwacji noclegu, to dam znać jutro, bo być może przyjadę z "pamiątką ślubną" :lol:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 21 wrz, 2006

PK napisał(a):Ja się piszę na 100 % na Rycerzową

Żaku! Co do pierwszego noclegu to myslałem że uda sie dojść na Wielką Racze. Nie myślałem o noclegu na przegibku.

Udać to się pewnie uda, przecież to tylko 7-8 godzin marszu, więc przy dobrym początku powinnismy wieczorem dojść na W. Racze, problem tylko w tym, czy wszyscy którzy wpisali się na Przegibek, chcą maszerować aż na W. Racze (podwaja to trasę zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia), a druga sprawa to taka, że drugiego dnia początkowy odcinek w kierunku W. Rycerzowej pójdziemy tym samym szlakiem (chyba, że założymy, że od Przegibka pójdziemy czerwonym, a wracać będziemy niebieskim, wtedy trasa będzie troszke urozmaicona).

W związku z tym, proszę wszystkich, którzy wpisali się na nocleg na Przegibku, o przedstawienie swojego zdania w sprawie zmiany trasy, aż do W. Raczy oraz o dalsze wpisywanie swoich kandydatur na noclegi w schroniskach.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

AnnaB

Cz 21 wrz, 2006

Racza może być ;) (zakładając wersję optymistyczną, ze bede miała piątek wolny):D ! nie wiem co na to moja lewa stopa i lewy but ... który zawsze zapewnia mi jakieś dodatkowe przygody :P, ale co tam... da rade ... mam nadzieje :P!

Pozdrowienia;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

jano

Cz 21 wrz, 2006

jano-Racza i Rycerzowa o ile wyleczę kostkę do tego czasu po dzisiejszych lotach na dachu :shock: ale raczej tak.Żaku a Ty o której będziesz jechał z Katowic :?: Może pojedziemy razem :?: Rozumisz jakaś wiśniówka na tylnym siedzeniu czy zakamuflowanym przedziale :?: PK oczywiście szlifuj morsa i czołówke :lol:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

katti

Cz 21 wrz, 2006

...a ja nie wiem jeszcze. narazie mam zamęt w głowie. jutro gadam z szefową co do wolnego dnia.3majcie za mnie kciuki. ...a wogóle to kto mnie przygarnie???
niedługo wszyscy będziemy chodzic zima w sandałach!!!!!!

Żaku
Administrator forum

Cz 21 wrz, 2006

No jano - liczyłem na ciebie :) Nie wiem jeszcze, o której będe jechał, ale odpowiednio wcześniej (7 - 8), aby przed nocą dojść na Racze, gdyż szlak z Soli jest dwa razy dłuższy, niż ten ze Zwardonia. Nie wiem, którym ty chcesz iść, ale musiałbyś wyjechać w nocy, aby na 7 - 8 być w Kato, lecz jeśli tylko chcesz, zapraszam serdecznie (wiśniówka będzie czekała ;) ) :!:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Ayla

Cz 21 wrz, 2006

Wstępnie napiszę, że Racza i Rycerzowa, ale nie mogę potwierdzić na 100%. Przez najbliższe okolo 2 tygodnie będę żyla w stresie, czekając na termin obrony pracy. Może się zdarzyć, że będę miala termin na np. piątek przed zlotem lub dni zaraz po zlocie, więc wtedy nie wiem czy wogóle się pojawię :? Jednak narazie jestem dobrej myśli, że uda się zalatwić tą sprawę przed zlotem. :roll:

jano

Cz 21 wrz, 2006

Co za pytanie :?: My wszyscy Cię przygarniemy.Żaku grzej miejsce.A Marek z kropką :lol: nie wyruszy z nami :?: Tak jakoś ostatnio wesoło z nim było na Kordowcu :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Żaku
Administrator forum

Cz 21 wrz, 2006

Marek jedzie na rowerze, więc nie wiem o której i jaką dokładnie trasą pojedzie. Marku odezwij się :!: (z nim zawsze jest wesoło ;) )

Ayla zapraszamy na wyjazd. Obrona nie zając, nie ucieknie ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Cz 21 wrz, 2006

ja ym raczej został na tym przegibku bo niewiem jak z piątkiem, pewnie wyrusze dopiero popołudniu więc racza raczej odpada..ale tak samemu? :?: ktoś jeszcze raczej będzie spał na przegibku?
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

AnnaB

Cz 21 wrz, 2006

No no ... widze sprawy zaczynają nabierać tempa :P ... i kolorów (wiśnowych :P )... przybywajcie ludzie do Katowic :D :D :D ... bo im wiecej osób w pociągu, tym weselej :D

pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia :D
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Adikos

Cz 21 wrz, 2006

Mi ten noclek obojetny może być i na Raczy zamiast Przegibka :) ważne aby nas szło dużo - będzie weselej :). Nie wiem jeszcze czy dostane urlop na piątek ale myśle że nie będzie problemu gdyż kierownik w nowej pracy jest przewodnikiem górski to zrozumie moją konieczność uzyskania wolnego dnia :) Pozdrawiam wszystkich.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów