III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Które miejsce preferujesz jako metę III zlotu forumowiczów?

Ankieta wygasła Pn 11 wrz, 2006

Schronisko na Hali Krupowej
14
41%
Schronisko na Wielkiej Rycerzowej
20
59%

Liczba głosów : 34
Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Pt 22 wrz, 2006

Żaku napisał(a):Marek jedzie na rowerze, więc nie wiem o której i jaką dokładnie trasą pojedzie.
Rzecz w tym że sam tego jeszcze nie wiem... aaaa w której opcji bedą łamane kolejowe przepisy?! :D
Wygodniej mi w sobotę rano, bardziej "górożerczo" w piątek po południu. Trasa nie ma znaczenia. Jazda na rowerze w tempie piechurów nie ma sensu więc "szarpnę" coś solo. Chyba że ujawni się jeszcze jakiś aktywny górowerzysta :). Nie zaklepuję piątkowego noclegu. Skończy się pewnie na noclegu pod tropikiem od Ch2 :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 22 wrz, 2006

Żaku !!! Dla mnie cztery noclegi na Rycerzowej, dwa z piątku na sobotę i dwa z soboty na niedzielę. Dzięki.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

marc

So 23 wrz, 2006

Witam wszystkich! :D
Choć jestem tu nowy, chętnie przejadę pół Polski, aby zjawić się na III Zlocie. Proszę tylko o info o której być w Katowicach żeby nie jechać dalej samemu. Jadę sam, planuję przemieszczać się poźniej jak Żaku.

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

N 24 wrz, 2006

marc napisał(a):Witam wszystkich! :D
Choć jestem tu nowy, chętnie przejadę pół Polski, aby zjawić się na III Zlocie. Proszę tylko o info o której być w Katowicach żeby nie jechać dalej samemu. Jadę sam, planuję przemieszczać się poźniej jak Żaku.

Super, że wybierasz się na zlot, pamiętaj, że jako 'nowy' musisz się jakoś wkupić w nasza ekipę ;)

Co do godzin odjazdu z Katowic, wszystkie szczególy umieszcze na forum za jakiś czas, ale wstępnie trzeba planowac 7-8 rano.
Pozdrawiam.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

AnnaB

N 24 wrz, 2006

Żaku napisał(a):jako 'nowy' musisz się jakoś wkupić w nasza ekipę ;)

A w jakim przedziale czasowym mieści się "nowy":P bo ... ja też jestem w miarę nowa :P ... choć troche już tu z wami przebywam... i nie wiem, czy mam sie wkupić :P :P ;) ...

Pozdrawiam ;) :P
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Żaku
Administrator forum

N 24 wrz, 2006

AnnaB napisał(a):A w jakim przedziale czasowym mieści się "nowy":P ...
Pozdrawiam ;) :P

'Nowym' jest się do pierwszego forumowego wyjazdu, więc Ciebie też obejmuje :D
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

N 24 wrz, 2006

Witam.
Ja niestety najprawdopodobniej nie bede mogl pojawic sie na III Zlocie, poniewaz wypadlo mi, ze musze jechac na szkolenie w Karkonosze.
Co za tym idzie nie poprowadze proponowanej przeze mnie trasy.
Pozdrawiam i zycze milego wyjazdu.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

AnnaB

N 24 wrz, 2006

Żaku napisał(a):'Nowym' jest się do pierwszego forumowego wyjazdu, więc Ciebie też obejmuje :D

A czy jest to napisane w regulaminie :P ??

no dobra ... czyli będe musiała ponieść konsekwencje "nowości" ... ponieść w plecaku oczywiscie :P !
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

buba

Ulubione góry: .

Pn 25 wrz, 2006

oj, chyba na zlocie sie nie pojawie bo kroi mi sie inny wyjazd , niestety w tym termnie- ale duza szansa ze spotkamy sie na dworcu lub (i) w pociagu :D
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Żaku
Administrator forum

Cz 05 paź, 2006

Czas ustalić ostateczne szczegóły zlotu, sprawa nieco sie skomplikowała gdyż Paweł nie może poprowadzić grupy ze Zwardonia. Dlatego szukamy chętnej osoby na tą trase, która podjęłaby się tego zadania. Ja poprowadze grupę z Soli przez Przegibek, jednak nadal nie wiem do końca gdzie będzie pierwszy nocleg, Przegibek czy Racza? Proszę wszystkich chętnych o przedstawienie swoich opini, gdyż w weekend chciałbym zarezerwować noclegi, a dla większej grupy beda pewnie znizki.

Wariant I:
- dzień 1:
Sól --> Przegibek (czarnym) - 4,5 - 5 h
Przegibek --> Wielka Racza (czerwonym) - 2,5 - 3h
- dzień 2:
Wielka Racza --> Wielka Rycerzowa (niebieskim) - 3,5 - 4h
- dzień 3:
Wielka Rycerzowa --> Rycerka Dolna (czerwonym) - 2,5 - 3h

Wariant II
- dzień 1:
Sól --> Przegibek (czarnym) - 4,5 - 5 h
- dzień 2:
Przegibek --> Wielka Rycerzowa (niebieskim) - 1 - 1,5h
- dzień 3:
Wielka Rycerzowa --> Rycerka Dolna (czerwonym) - 2,5 - 3h

Oczywiście powyższe warianty to te, które ja moge poprowadzić, nie uwzględniam tutaj trasy przez Zwardoń, gdyż nie interesuje mnie ona ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Adikos

Cz 05 paź, 2006

Ja bym się Żaku pisał na wariant I. Miła atmosfera i fajni ludzie byli w tamtym roku na Raczy w schronisku, wiec wybieram bramke numer 1 :)

AnnaB

Cz 05 paź, 2006

Wszystko ładnie ... pięknie...Racza może być, tylko ze w weekend baaardzo dały mi się we znaki buty ... i to jest jak narazie mój zasadniczy problem... Im krótsza trasa, tym mniej odcisków :( ... muszę jeszcze przemyśleć sprawę...

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Cz 05 paź, 2006

a ja ciągle niewiem jak z pracą więc albo I albo II z jakimś odbiciem w bok w drugi dzień aż ekipa z raczy dotrze na przegibek:)... zobaczymy, niestety jeszcze nic niewiem ale może wyjaśni się do soboty, niedzieli...
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

jano

N 08 paź, 2006

Ja to teraz nie wiem kiedy dotrę i czy dotrę na zlot.Dość długo leczyłem kontuzję kostki po locie na dachu,a teraz mam tyle roboty zaległej,że nie wiem czy się wyrobię.W piątek na pewno nie dojadę,może w sobotę na Rycerzową dotrę-bardzo bym chciał się z wami spotkać,mimo tego,że na zlotach nuda,nic się nie dzieje
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

andzik

N 08 paź, 2006

ja sie dopisuje :) mozemy sie zatrzymac na Przegibku, jesli jeszcze komus spodoba sie ten wariant. jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem, to wystartujemy juz w piatek.

pytanie do Zaka (jako zaklepywacza noclegow) - czy Znauri moze isc z nami? jakbys mogl sie dowiedziec, byloby super :)
za to, że świt mogę witać gdy oknem wchodzi nad ranem ...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów