III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Które miejsce preferujesz jako metę III zlotu forumowiczów?

Ankieta wygasła Pn 11 wrz, 2006

Schronisko na Hali Krupowej
14
41%
Schronisko na Wielkiej Rycerzowej
20
59%

Liczba głosów : 34
Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Wt 10 paź, 2006

Łosiek (Kaśka) napisał(a):Żaku i Marek.- cała Polska na Was liczy!

Heh, dzięki, my też liczymy na całą Polskę ;) (że przybedzie na Zlot)

Marek. napisał(a):i zapchane zatoki... i "szlaban" na piwo (oraz inne trunki)...

To pierwsze też mi doskwiera, ale na to drugie to bym nie pozwolił ;)

jano napisał(a):Ja do samej soboty nie będę wiedział,czy zdążę wrócić z przekażnika.Jak zdąże to mogę spać na glebie.

No czekamy na ciebie, musisz zdąrzyć! A jeśli już na glebie, to razem ze mną :razz:

AnnaB napisał(a):Ludzie luuuuudzie ... nawet w Katowcach w taka złotą polską jesień jest cudnie ...

Zgadza się, pogoda wyśmienita, a w WPKiW jak pięknie...

Dozobaczenia na zlocie :!:

PS: Wszystkich zainteresowanych wyjazdem z Kato, zapraszam do pociągu o godz. 7:35. Jedziemy do Bielska Białej, a tam przesiadamy się do pociągu na Zwardoń. LINK
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Żaku
Administrator forum

Wt 10 paź, 2006

[center] :!: :!: :!: UWAGA :!: :!: :!:[/center]

Okazało się, że w ten weekend już od dawna pokoje na Rycerzowej są zajęte przez grupę nauczycieli, którzy przybywaja tam z okazji Dnia Nauczyciela.
W takim razie pytam, czy odpowiada wam gleba :?: To jedyne co zostało, pani powiedziała, że może być ciasno, ale przyjmie nas z miłą chęcia :) Czekam na wasze zdanie do jutra, w razie wielkich sprzeciwów, spróbujemy jeszcze na Raczy.
Pozdrawiam!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

andzik

Wt 10 paź, 2006

sie robi coraz ciekawiej :wink: ciekawa jestem czy cosik z tego wogole wyjdzie. ale swoja droga, mogloby byc ciekawie, cala bacowka belfrow :lol:
na raczy jeszcze nie bylam, pytanie czy sa tam jeszcze wogole miejsca? mnie to w sumie obojetne, gleba czy nie-gleba :)

wypowiadac sie
za to, że świt mogę witać gdy oknem wchodzi nad ranem ...

Zdzisław

Wt 10 paź, 2006

Jak dla mnie gleba odpada , obawiam się że na Raczy też może być ciasno -taka pogoda!!!!
Ale jest jeszcze podobna bacówka na Krawcowym Wierchu , może tam, miejsce troche na uboczu ale też wyjątkowo piekne. Takie jest moje zdanie , ale mamy demokrację :).
(ps. gleba odpada ze względu na stan zdrowia :) ) Czekam na rozwój wydarzeń .
Hej!

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Wt 10 paź, 2006

andzik napisał(a):mogloby byc ciekawie, cala bacowka belfrow :lol:
Obawiam się że będzie raczej nieciekawie. Jakoś po kilku doświadczeniach nie stać mnie na solidarność zawodową. Jeśli miałbym decydować, wolałbym być jak najdalej od bawiących się nauczycieli. Pomysł z innym noclegiem jest zdecydowanie lepszy. Od biedy możnaby pomyśleć o bacówce albo namiotach, ale to wykluczy udział części uczestników. ...Albo "przeprosić się" ze schroniskiem na Hali Krupowej. Dla dojeżdżających "ze świata" to niemal ta sama droga.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

eagle

Wt 10 paź, 2006

W przypadku tego stanu rzeczy młoda i ja odmeldowujemy się ze zlotu (dodtkowo wystąpiły inne niesprzyjające warunki - czytaj możliwość startu w poważnej imprezie sportowej)
pozdrawiamy i życzymy udanego zlotu
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Ayla

Wt 10 paź, 2006

No to się nieciekawie zrobilo :sad:
A może przeniesiemy zlot na następny weekend, chociaż wiem, że to pewnie nie wszystkim by pasowalo. Albo inne miejsce...
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

AnnaB

Wt 10 paź, 2006

Oooo... matko kochana ... byłam tu kilka godzin temu i wszystko grało ...a teraz takie zamieszanie... mnie to obojetnie... ja mogę nawet spać zawieszona w śpiworze pomiędzy dwoma świerkami... byle by nie zmarnować takiej pogody! Jeśli chcecie jestem w stanie załatwić Chałupę Chemików ... jak by to wam odpowiedało ... Dolina Danielki - zielonym na dól z Rycerzowej w strone Ujsol. Więc można całkiem fajną trasę przejść.

Wszlekie informacje tu:
http://www.danielka.puls-zaglebia24.pl/

pozdrawiam
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Śr 11 paź, 2006

krawcowy całkie fajny i niedaleko co by nie było...więc może trasa w piątek na przegibek a potem przez rycerzową na krawcowy?? jak co to i namiot może być a i ch.Chemików też...byle by jechać:) ... no i w ramach mobilizacji- taka pogoda ma być tylko do połowy miesiąca :twisted:
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

Łosiek (Kaśka)

Śr 11 paź, 2006

Ayla napisał(a):A może przeniesiemy zlot na następny weekend, chociaż wiem, że to pewnie nie wszystkim by pasowalo. Albo inne miejsce...

następny weekend mnie by odpowiadał :smile: ale z drugiej strony pamiętajcie, że nie liczy się ilość tylko jakość :wink: przecież to ma być najwyższy poziom górski! :lol:

Marek.! Nie psuj i tak nadszarpniętej opinii nauczycielom! :mrgreen:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Adikos

Śr 11 paź, 2006

Jeśli omnie chodzi to jest mi to obojene czy gleba, czy namiot czy Rycerzowa czy Racza czy Chałupa Chemików ja się dostosuje. Tylko oby w ten weekend bo juz mam wypisany urlop :)

Marek

Śr 11 paź, 2006

Łosiek (Kaśka) napisał(a):Nie psuj i tak nadszarpniętej opinii nauczycielom! :mrgreen:
To muszą się trochę bardziej starać. Albo działać anonimowo. Wtedy jakość popijawy nie obciąży żadnej grupy zawodowej. Inne grupy zawodowe, "spuszczone ze smyczy", bawią się zresztą podobnie.
A ja w nocy lubię spać a nie starać się zasnąć.

Zmiana terminu jest nie do przyjęcia (choć mnie by odpowiadała). Myślę że najprościej wymienić się na PM numerami telefonów i pozwolić Żakowi działać. Jak jedziemy - to jedziemy. Miejsce noclegu, jeśli na obszarze Worka Raczańskiego, jest rzeczą drugorzędną. A dla "wymiękaczy" zawsze znajdzie się powód żeby się wycofać..
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

Śr 11 paź, 2006

Hehe, niezłe zamieszanie, już wyjaśniam, co udało mi się załatwić, Krawców odpada, jest pełny, Rycerzowa jak juz pisałem pełna, na Raczy nikt nie odbiera telefonu od dwóch dni, ale dzieki Annie B, mamy nocleg w Chacie Chemików z soboty na niedziele w cenie 12 PLN, koniecznie zabrać śpiwory, rezerwacje mamy na 15 osób, a co do rozpoczęcia zlotu, nic sie nie zmieniło, więc zapraszam wszystkich do pociągu w Katowicach o 7:35, w kierunku Zwardonia! Na Przegibku mamy zarezerwowany pokój 12 osobowy (w cenie 22 PLN), a spać może, ile tylko wejdzie :!:

Wszystkich niezdecydowanych jeszcze raz zapraszam :!: Impreza na pewno będzie udana :!:

PS: Uciekam na mecz, niestety nie dostałem już biletu, wiec musze zarezerwować miejsce w pubie ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Marek

Śr 11 paź, 2006

Żaku napisał(a):mamy nocleg w Chacie Chemików z soboty na niedziele
Zatem ten weekend to dla mnie Danielka x 2, czyli łatwo dostępna baza i sobotnia jazda na lekko. Idealnie rozwiązanie dla rowerzysty!
Jedziemy pociągiem osobowym z Katowic w piątek o 17:34. Jest w Rajczy przed 21:00. Zapraszam. Przy takiej lokalizacji bazy można zabrać nawet rower trekkingowy.
(Goethe)

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 11 paź, 2006

Eagle, nie ukrywam, że właśnie po zmianie miejsca zlotu, na Was właśnie bardzo liczyłem. Myślałem, że samochodzikiem podjedziecie pod chatę, bezpieczny parking, a w sobotę przejedziemy przez Glinkę i pojedziemy do tego skansenu na Słowacji. Teraz się trochę sprawa skomplikowała, ale postaramy się zaliczyć i skansen, i Danielkę. Danielkę bardzo dobrze znamy, bo nasz wujo kiedyś, a teraz kuzyni przesiadują tam jako chatarzy.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów