III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Które miejsce preferujesz jako metę III zlotu forumowiczów?

Ankieta wygasła Pn 11 wrz, 2006

Schronisko na Hali Krupowej
14
41%
Schronisko na Wielkiej Rycerzowej
20
59%

Liczba głosów : 34
miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Re: III Zlot Forumowiczów portalu e-gory

N 10 wrz, 2006

PK - chętnie dopisze się do Twojej trasy. Tą opisaną przez pawła robiłem ostatnio najpierw jesienią, potem wiosną 2 razy:) wiec czas na małą odmiane. Jak będzie bliżej zjazdu odezwie sie i jakoś sie dogadamy
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

AnnaB

Pn 11 wrz, 2006

hmmm... PK... kusząca propozycja... juz dawno nie bylam na przegibku... a moze ktos ma ochote isc przez Chalupe Chemików w dolinie dalnielki :D? nocleg 12 zl:P

pozdrawiam :)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 11 wrz, 2006

Trasa Pawła jest fajna, ale w początkowym biegu troche zakrzaczona, więc może wybiorę sie z Michałem, w końcu Przegibek to fajna sprawa :D Dam znać jak juz będzie bliżej, bo nie do końca wiem czy piątek będe miał wolny.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

AnnaB

Pn 11 wrz, 2006

Żaku napisał(a):Trasa Pawła jest fajna, ale w początkowym biegu troche zakrzaczona, więc może wybiorę sie z Michałem, w końcu Przegibek to fajna sprawa :D Dam znać jak juz będzie bliżej, bo nie do końca wiem czy piątek będe miał wolny.

Hej Żaku :) Ja też do końca nie wiem czy pojade w piatek czy w sobote :) ... czy wogóle :-/ (ale mam nadzieję że tak) i chyba zdecyduję się na trasę przez przegibek :) :P . Jaj coś ... to jedziesz z Katowic :) ??
pozdrawiam
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Uriel

Ulubione góry: asd

Pn 11 wrz, 2006

Hej! W związku z tym, że ostatnio mam trochę pracy i coraz mniej czasu na e-gory.pl chciałem się zapytać, "co, gdzie i kiedy"? :-) Dzięki z góry za zrozumienie.

asique

Pn 11 wrz, 2006

Gil:
zlot e-góry
Beskid Zywiecki - Wielka Rycerzowa
14-15 pazdziernika

trasy opisane kilka postów wyżej
(opcja Pawła na która sie wybieram (zaczyna sie 13 pazdz.): Zwardoń-Wielka Racza - Wielka Rycerzowa )
Przybywajta ludzie :)

Uriel

Ulubione góry: asd

Wt 12 wrz, 2006

Dzięki wielkie! :-) 14-15? Hm... Może się wybiorę - mam bezpośrednie połączenie PKP do Bielsko Białej. :-)

Żaku
Administrator forum

Wt 12 wrz, 2006

AnnaB napisał(a):Hej Żaku :) ... Jak coś ... to jedziesz z Katowic :) ??
pozdrawiam

Jasne, że z Katowic, więc w razie czego, zapraszam do towarzyszenia mi w podróży :!: Prawdopodobnie pojedzie ze mną 1 czy 2 znajomych, więc bedzie wesoło ;)
Ostatnio edytowano Wt 19 wrz, 2006 przez Żaku, łącznie edytowano 1 raz
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

AnnaB

Wt 12 wrz, 2006

Żaku napisał(a):
AnnaB napisał(a):Hej Żaku :) ... Jak coś ... to jedziesz z Katowic :) ??
pozdrawiam

Jasne, że z Katowic, więc w razie czego, zapraszam do towarzyszenia mi w podróży :!: Prawdopodobnie pojadzie ze mną 1 czy 2 znajomych, więc bedzie wesoło ;)

No to super... bedziemy w kontakcie ... ja moze tez zabiore kogoś znajomego...ale watpie, bo oni nie chca chodzić po gorach :(....daj mi tylko znac czy pojedziesz w piatek czy w sobote :)
pozdrawiam

Adikos

Pn 18 wrz, 2006

Trasę Pawła zrobiłem w zeszłym roku wspólnie z Żakiem, wiec teraz dla odmiany przyłączę się do drużyny PK.

eagle

Śr 20 wrz, 2006

Tu Młoda. Opole i Bielsko startuje z Bielska co zrozumiałe. Trasy ostatecznej nie wybraliśmy, znając życie i tak się zmieni jakieś tysiąc razy, więc póki co nie planujemy jej. A kogo spotkamy po drodze to się okaże i z pewnością będzie nam bardzo miło.
A jeśli ktoś z Zachodu będzie sie udawał jeszcze w stronę Rycerzowej (Wrocław, Głowgówek np) to dajcie znac na gg (6319668) to się zgadamy.

Pozdrawiam i do zobaczenia :D

PS. szlag by to z logowaniem :cry:
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Żaku
Administrator forum

Śr 20 wrz, 2006

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w III zlocie, proszę o wpisywanie się poniżej, termin już bliski, a nie wiadomo dla ilu osób zrobić rezerwacje w schroniskach.

PS: Obok nicka proszę wpisać na który nocleg reflektujecie, np:

Żaku - Przegibek, Rycerzowa.
Ostatnio edytowano Śr 20 wrz, 2006 przez Żaku, łącznie edytowano 1 raz
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

eagle

Śr 20 wrz, 2006

Eagle i Młoda - Rycerzowa

pozdrawiamy
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

AnnaB

Śr 20 wrz, 2006

AnnaB - Rycerzowa na 100% i najpewniej Przegibek (ale jeszcze dam znać)

Do zobaczenia ;)

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Śr 20 wrz, 2006

to też się dopisze o ile kolano bardziej nie nawali - Przegibek Rycerzowa
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów