XXV Zlot Forumowiczów 14-15.10.2017 r. - B. Śląski

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Re: XXV Zlot Forumowiczów 14-15.10.2017 r. - B. Śląski

Cz 14 wrz, 2017

Marku,
wszystko co piszę jest subiektywne.
Oprócz wisów mam też subiektywne - czyli osobiste - wyczucie smaku.

Odpowiadając na twoją propozycję:
Mogę uczcić XXV Zlot drukując na koszulce (mniejszej o dwa rozmiary) pierwszy dwuznak - ale ten rzeczywisty, a nie z twojego rebusu.
A koszulkę podaruję tobie. Będziesz chciał ją eksponować równie ochoczo, jak radzisz mi z "wilgotną jamą" i "płomienną laską" ?
Droga jest celem.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 14 wrz, 2017

Nie lubię wiochy i klimatów wiochopodobnych. Między innymi okolicznościowych koszulek na taniej, chińskiej bawełnie.
I tego banalnego poczucia niezwykłości (wymagającego szczególnego zaakcentowania), towarzyszącego rzeczom do bólu zwyczajnym, jakie udziela się co bardziej przejętym przedstawicelom paru miliardów zwykłych istot naszego gatunku.
To tylko kolejny zlot, nie Pierwsze Międzygalaktyczne Spotkanie Miłośników Dreptania Po Co Bardziej Nierównych Partiach Planet.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Góral z WW

Cz 14 wrz, 2017

Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe (to o chińskich koszulkach)
Nie akcentuj - jak nie chcesz (to o rzeczy do bólu zwyczajnej, czyli zlocie)

a ja się cieszę że przyjadę na zlot
że spotkam sie z wami wszystkimi
a jak patrzę na twoje podróże i relacje z nich - to nie oglądam rzeczy zwykłych,
tylko coś ciekawego, warte uwiecznienia i zaakcentrowania (co przecież robisz).
pozdrawiam
Droga jest celem.

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 14 wrz, 2017

Góral z WW napisał(a):a ja się cieszę że przyjadę na zlot

Też tak mam :)

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 14 wrz, 2017

Po pierwsze:
Góral z WW napisał(a): a ja się cieszę że przyjadę na zlot

I bardzo fajnie, i my też się cieszymy, mam nadzieję, że ten stan pozostanie z Tobą na dłużej - czyli na kolejne "przed zlotem" :wink:

Po drugie:
Ta Wasza dyskusja chłopaki jakaś taka niepotrzebnie zbyt emocjonalna się chyba zrobiła. Znając Marka wiem, że nigdy nie owija w bawełnę i raczej jest nieprzejednany w poglądach i bezkompromisowy w ich wyrażaniu. Ale też Góral wykazał się inicjatywą - co wg mnie zasługuje jednak na uznanie i jest dowodem na zaangażowanie - chociaż osobiście nie łapię idei jaka przyświecała Ci Góralu w tworzeniu tego dzieła.
Faktem jest, że do tej pory nie akcentowaliśmy w żaden szczególnie specjalny sposób tego czy innego zlotu czy też raczej jego numerka, poza oczywiście dobrą zabawą, co i tym razem z pewnością nastąpi. Równocześnie nie jesteśmy przecież od tego, żeby zduszać w zarodku każdą nową inicjatywę :) więc może akurat nowy pomysł znajdzie poparcie.
Tak czy inaczej proponuję dyskusji dalej nie ciągnąć - przynajmniej nie w takim duchu.

Ponieważ Góral z WW opisał zlot 13-15.10.17 - to urodziło mi się natomiast pytanie: czy ktoś - oprócz Jarka z rodziną - zamierza w piątek pojawić się na Przysłopie? oraz drugie jak zwykle: czy macie jakieś przemyślenia co do tras czyli czy uda się spotkanie, już gdzieś na dole lub po drodze, na sobotnie przejście?
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Marek

Pt 15 wrz, 2017

Beska napisał(a):Ta Wasza dyskusja chłopaki jakaś taka niepotrzebnie zbyt emocjonalna się chyba zrobiła.

To uroda Internetu i miękkiej klaty.
Po "nieśmiałym pytaniu o nasze zdanie w tym temacie" należało się spodziewać odpowiedzi - nie licząc jednak, że też będzie "nieśmiała". Powinna być przede wszystkim szczera. A jeśli odzew miał być raczej słodki jak komentarze pod fotkami kotków czy nowego selfie na FB, to lepiej było nie pytać.

czy ktoś - oprócz Jarka z rodziną - zamierza w piątek pojawić się na Przysłopie? oraz drugie jak zwykle: czy macie jakieś przemyślenia co do tras czyli czy uda się spotkanie, już gdzieś na dole lub po drodze, na sobotnie przejście?

My raczej ruszymy w sobotę rano i na rowerowo. Może Anka i Marcin dołączą? Fajnie by było wzmocnić frakcję rowerową na trasie. Choć rekordu z Będkowskiej chyba już nie da się pobić.
(Goethe)

Góral z WW

Pt 15 wrz, 2017

Marek napisał(a):
Po "nieśmiałym pytaniu o nasze zdanie w tym temacie" należało się spodziewać odpowiedzi - nie licząc jednak, że też będzie "nieśmiała". Powinna być przede wszystkim szczera....

A kim ty jesteś, Marku z Gliwic, że pod pozorem szczerości pozwalasz sobie na sugestie, żebym na koszulce wypisał sobie "wilgotna jama" i "płomienna laska"
i eksponował to na sobie ? I chcesz to podciągnąć pod zaledwie nie-nieśmiałą odpowiedź ? Komuś jeszcze na forum zaproponowałbyś coś podobnego ? I może byś chciał, żebym potraktował to jako twoje osobiste zdanie w sprawie walki z tandetą ? Gwieździe forum nie przystoi coś takiego.

"przepraszam" załatwi sprawę i będziemy mogli wszyscy napiś cię obiecanego bimbru.
Tyle w temacie z mojej strony.
Droga jest celem.

mMa

Ulubione góry: Gorce

Pt 15 wrz, 2017

Marek napisał(a):Czy tak trudno skopiować ostatnią wersję listy? Zwykle to ona jest najbardziej aktualna, a kopiuje się do wpisu tak samo.

Jak widać na załączonych przykładach Marku, ludzie maja różne punkty widzenia :lol:

Marek

Pt 15 wrz, 2017

Góral z WW napisał(a):A kim ty jesteś, Marku z Gliwic, że pod pozorem szczerości pozwalasz sobie na sugestie, żebym na koszulce wypisał sobie "wilgotna jama" i "płomienna laska"
i eksponował to na sobie ?

Jestem użytkownikiem forum, który - na prośbę autora - wyraził swoją opinię o projekcie czegoś, co ma prowokacyjny charakter i zawiera te epitety w ostatnim wierszu tekstu. Kto miałby eksponować tę treść, jak nie autor? Bo chyba nie uczestnicy zlotu, którzy forum widzą szerzej niż tylko wątek rebusowy. A na pewno nie ja. Nawet po uwzględnieniu żartobliwego kontekstu, w żaden sposób nie identyfikuję się z taką wizytówką forum.

"przepraszam" załatwi sprawę i będziemy mogli wszyscy napiś cię obiecanego bimbru.
Tyle w temacie z mojej strony.

Nie oczekuję przeprosin, a bimbru nie piję.
Ale cieszę się, że kończysz temat.
(Goethe)

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pt 15 wrz, 2017

Przepraszam, ale wtrącę tu swoje trzy grosze...

Obrazek
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Beska

N 17 wrz, 2017

Czort napisał(a):Przepraszam, ale wtrącę tu swoje trzy grosze...

Sądziłam, że jak Ty Czorcie coś dorzucisz, to będą to raczej dwa kółka albo sześć strun :lol:

mira10

Ulubione góry: wszystkie gory

N 17 wrz, 2017

Ja byłabym chętna tylko problem logistyczny bo jestem z lubuskiego .Mogłabym dojechać do Wrocławia lub inne rozwiązanie i być może z kimś się dalej zabrać. Mirka

Beska

Pn 18 wrz, 2017

mira10 napisał(a):Ja byłabym chętna tylko problem logistyczny bo jestem z lubuskiego .Mogłabym dojechać do Wrocławia lub inne rozwiązanie i być może z kimś się dalej zabrać. Mirka

Tu niestety raczej niewiele Ci pomożemy - ostatni raz kiedy pamiętam grupę z zachodu to był zlot to w Rudawach Janowickich - czyli cztery lata temu, od tamtej pory niezawodnie stawiała się tylko grupa małopolsko-śląska, nawet gdy pojechaliśmy w Góry Izerskie - jakoś tak się frakcja dolnośląska wykruszyła.
Ale skoro już przygotowany do wyjazdu jest Góral z WW to jest już jakiś punkt zaczepienia - uderzaj z pytaniem na prv :D
Na wiosenny zlot wybierał się też zdecydowanie (choć ostatecznie nie dotarł) jeden forumowicz ze stolicy - ale na razie nie widać go na horyzoncie jesiennym

Ewelina7

Ulubione góry: Beskidy

Śr 20 wrz, 2017

Beska napisał(a):czy macie jakieś przemyślenia co do tras czyli czy uda się spotkanie, już gdzieś na dole lub po drodze, na sobotnie przejście?

Beska,
Myślałam wyjść z Czarnego, potupać na Przysłop, spotkać się z Wami - założyłam, może niesłusznie, że będziecie :wink: zrzucić co ciężkie i na lekko połazić po okolicy? Na Malinowską na przykład... Albo, bezczelnie z Pietraszonki.
Pozdrawiam,
Ewelina

Dlaczego nie pozwolą mi nigdy zachować moich wspomnień o wędrówkach tylko dla siebie? Czy nie mogą zrozumieć, że gadaniem niszczą wszystko? Jeśli im opowiadam, to potem nic nie zostaje.

Góral z WW

Śr 20 wrz, 2017

bez Górala:

:arrow: Aśka + Marek
:arrow: Ewelina + Aleks
:arrow: Beska + Artur
:arrow: Ania* i Marcin Hannibal
:arrow: gobo (ale tak na razie bardzo nieśmiało)
:arrow: Monia, Jaś i Jarek (happybilly)
:arrow: Czort (jeszcze nieśmielej niż gobo, ale pracuję nad tym)
:arrow: Iza i Romek (my raczej namiotowo)
:arrow: mMa (tym razem już nic nie powinno mi wyskoczyć - chyba że dysk :lol: )
Droga jest celem.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów