Śpiewnik na III zlot

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Adikos

Śpiewnik na III zlot

So 23 wrz, 2006

Na ostatnim zlocie bardzo spodobało mi się śpiewanie przy ognisku. Nie znałem w tedy zabardzo piosenek o tematyce gór. Słuchałem i uczyłem się na miejscu. Po powrocie wpadłem na pomysł, aby stworzyć śpiewnik e-góry, nasz śpiewnik. Moglibyśmy na forum podawać propozycje piosenek z tekstem wraz z chwytami. Wybralibyśmy piosenki do naszego śpiewnika i każdy na zlot mógłby się wyposażyć w taki śpiewnik i zapoznać się wcześniej z jego treścią, aby nam wszystko dobrze wychodziło :) Czekam na odzew w tej sprawie i po akceptacji na propozycje.

AnnaB

Re: Śpiewnik na III zlot

So 23 wrz, 2006

a tu jest śpiewnik, kóry mi podesłała Łosiek (Kaśka) :) :

http://www.e-gory.pl/strona_katalog.php?id_katalogu=65

Aha i sprawa z tym związana... bo co coż to za śpiewy bez gitary ;) :P ??!!
Czy ktoś będzie mieć możliwość zabrać ;) ??

pozdrawiam;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Alexy

Ulubione góry: .

N 24 wrz, 2006

Adikos wyszedł z bardzo dobrym pomysłem. Fakt - śpiewników w necie jest zatłoczenie, ale warto zrobić śpiewnik "dla siebie". Powód? Na przykładzie ostatniego spotkania na Kordowcu dobrze było widać :). Mój śpiewnik składał się w większości z piosenek nieznanych reszcie, dlatego też był raczej wertowany, niż wykorzystywany :). W drugą stronę tak samo - gdy pytano mnie o znajomość jakiejś (powszechnie, nota bene, znanej) piosenki, ja musiałem się przyznawać że nie znam chwytów, tekstów etc etc. Tak więc ujednolicenie repertuaru jest, IMvHO, jak najbardziej wskazane :)
czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Alexy

Ulubione góry: .

N 24 wrz, 2006

Aha, dodam jeszcze że popełnienie takiego śpiewnika to naprawdę banalna rzecz - wystarczą podstawy znajomości PHP i MySQL :)
czasami wolę być zupełnie sam
niezdarnie tańczyć na granicy zła
i nawet stoczyć się na samo dno
czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk

Powrót do Zloty forumowiczów