IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie ma się odbyć IV zlot forumowiczów portalu e-gory.pl

Ankieta wygasła Cz 22 mar, 2007

Śnieżnik i okolice
5
71%
Srebrna Góra
2
29%

Liczba głosów : 7
Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: IV Zlot Forumowiczów Portalu e-gory

Pn 16 kwi, 2007

Łosiek (Kaśka) napisał(a):ZIEMNIAKI!!!!

Zgadzam się! Kaśka zabiera worek ziemniaków dla wszystkich uczestników zlotu. Będzie co jeść :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

jano

Wt 17 kwi, 2007

Oj szkoda,że mnie nie będzie-pomógłbym Kaśce nieść ten wór ziemniorów :lol:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Iza

Wt 17 kwi, 2007

Żaku napisał(a):Kaśka zabiera worek ziemniaków dla wszystkich uczestników zlotu. Będzie co jeść
Jestem jak najbardziej za! Czas wreszcie skończyć z ogniskowym dyskryminowaniem wegetarian! Kasiu, moze Michał Ci pomoże w noszeniu?...

AnnaB

Śr 18 kwi, 2007

Iza napisał(a): .
Hannibal napisał(a):kurde , powiem Ci szczerze że nie sądzłem iż Ania po naszym ostatnim wyjeździe złapie aż taką intensywną "chorobe morską" ze wybieze inny "rejs" a nie góry
Na szczescie cyklicznie ja to dopada, co drugi miesiac jet dyspozycyjna :wink: A poza tym i tak szczescia jej zycze :!:

hehehehe ... nbo dzieki dzieki ... :P jakos w kwietniu nie mam czasu zbyt wiele na czytnaie forum :P , a Wy mi ładnie pojechaliście chorobą morską :P ... i ze względu na nię niestety nie pojawię sie na zlocie ... co juz Hannibal jak i Iza wiedzą ... jak by to było tydzień później to by zmieniało postać rzeczy ;)
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

AnnaB

Śr 18 kwi, 2007

A tak wogole... to dlaczego mamy zloty raz na pół roku ?? czy nie mozna by robic ich czesciej... np co dwa miesiace, albo jak nas serce z tesknoty ruszy ;) ?

Jeden krótki post pod tytulem "a co powiecie w maju na zlot" (tudziez innym miesiącu) i juz :) ...
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Iza

Śr 18 kwi, 2007

AnnaB napisał(a):A tak wogole... to dlaczego mamy zloty raz na pół roku ?? czy nie mozna by robic ich czesciej... np co dwa miesiace, albo jak nas serce z tesknoty ruszy
Nawet przy tak niewielkiej czestotliwosci trudno niektorym sie zebrac :evil: A chetnym nic nie stoi na przeszkodzie spotykac sie czesciej, o czym swiadcza spotkanie roznych frakcji i odzialow, watki w dziale "Wyprawy" oraz nasze wlasne wspomnienia...

Łosiek (Kaśka)

Śr 18 kwi, 2007

Chciałam zauważyć, że specjalistą od ziemniaków jest Krystian i Nana u jego boku. Ja tym nie mogę się zajmować, bo nie jestem kompetentna w tej dziedzinie - a szczególnie nie mogę ich nieść :razz: Ale z drugiej strony, bez ziemniaków z ogniska zlot się nie liczy...
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Iza

Cz 19 kwi, 2007

Łosiek (Kaśka) napisał(a):bez ziemniaków z ogniska zlot się nie liczy...
W takim razie musimy powtorzyc III zlot. Ogniska byly dwa, a ziemniaczka ani jednego :sad:

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 19 kwi, 2007

Ech... ziemniaczane formalistki :wink: .
Zrobimy w piątek Zlot IIIa i przypalimy parę grul. A potem się rozlecimy do śpiworów i zlecimy w sobotę rano na śniadanie, już normalnie, na IV Zlocie. Tradycja (której jeszcze nie ma) zostanie ocalona. Może tak być? :smile:
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Uriel

Ulubione góry: asd

So 21 kwi, 2007

Jak pewnie już to ludzie na zlocie zauważyli: mnie tam nie ma. ;-)

Nie mogłem po raz kolejny... Zaczyna być to powoli irytujące. Trzeba pomyśleć nad przeprowadzeniem się do Krakowa.

jano

N 22 kwi, 2007

Wczoraj dostałem smsa od PK-że razem z Łośkiem-Kaśką i Aylą piją na Śnieżniku czyli jak to na naszych zlotach bywa nuda,nic się nie dzieje.. :grin:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Uriel

Ulubione góry: asd

N 22 kwi, 2007

A ja dostałem SMSa od Ani*. Podobno ludziska bez przerwy ogniskują przy ogniskach i gitarach. ;-)

Ayla

N 22 kwi, 2007

Zlot już zakończony, kto nie był niech żałuje, bo chociaż jak zwykle było nudno i nic się nie działo, to zlot był bardzo udany. Ja, Kaśka (Łosiek) i PK trochę sobie ,nie całkiem planowo, urozmaiciliśmy zlot i stanowiliśmy zagubioną zbuntowaną frakcję, której jakoś trudno było dotrzeć do Kletna :twisted: Ale po rozmaitych przygodach, nocnych i dziennych wędrówkach, w końcu dotarliśmy i dołączyliśmy do reszty grupy. W sobotę wspólnie obejrzeliśmy coś w rodzaju zachodu słońca na szczycie Śnieżnika i zeszliśmy do schroniska, aby się integrować przy ognisku. Zlot odbył się w bardzo ciekawej okolicy i fajnie, że mogłam chociaż trochę poznać tamte góry mimo, że dojazd był długi, ale frakcja krakowska i śląska udowodniła, że gdziekolwiek zlot się odbędzie, to i tak można tam dotrzeć. Dzięki wszystkim uczestnikom za milo spędzone chwile.
To tak ogólnie, może potem dodam jakieś szczegóły, no i zdjęcia oczywiście.
Pozdrawiam :grin:
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

N 22 kwi, 2007

Najważniejsze, że mimo podziałów piątkowych, spotkaliśmy się wreszcie w sobotnie późne popołudnie na Śnieżniku. Zachód słońca może nie był najpiękniejszy, ale z pewnością zostanie na długo zapamiętany.
Chciałabym podziękować wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę, milion powodów do radości, ciekawe rozmowy, śpiewanie, które zdawało się nie kończyć.
I niech te Zloty odbywają się częściej...

Łosiek (Kaśka)

N 22 kwi, 2007

Tak, było naprawdę super! Pogoda idealna, towarzystwo wyborowe, ziemniaki smaczne :wink: nasza frakcja zagubionych zrobiła trochę inną trasę, nie obyło się bez extremalnych elementów :grin: ale w sobotę po 2-godzinnej drzemce na Śniezniku spotkaliśmy się ze wszystkimi. Cieszę się, że poznałam nowe, fajne osoby z forum.
Już mam kilka zdjęć na galerii:
http://galeria.e-city.tarnow.pl/snieznik07
pozdrowienia
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów