V Zlot Forumowiczów Portalu E-gory - Tatry

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Gdzie ma się odbyć V Zot Forumowiczów Portalu e-gory.pl

Ankieta wygasła Śr 22 sie, 2007

5 Stawów
3
13%
Ornak
11
48%
Murowaniec
3
13%
Chochołowska
2
9%
Roztoka
4
17%

Liczba głosów : 23
nieobliczalny

Ulubione góry: dzikie i niedostępne

Re: V Zlot Forumowiczów Portalu E-gory - Tatry

Cz 05 lip, 2007

Podobno do pięciu razy sztuka... może uda mi sie tym razem być na zlocie :)
Czas pokaże wstępnie się piszę ;)

(choć chyba jeśli miałbym wybierać to z list schronisk tatrzańskich nadających się na zlot wykreśliłbym Murowaniec i Moko.) :roll:
Nieobliczalny

jano

So 07 lip, 2007

Kochane ludziska co tak uparliście się na ten Ornak :?: Przecież schronisko położone w lesie-ciemno,ponuro-jeśli zachodnie to może lepiej na Chochołowskiej :?: Jeśli chodzi o Murowaniec to ja mam same miłe wspomnienia z tego schroniska :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Uriel

Ulubione góry: asd

So 07 lip, 2007

Jano ma całkowitą rację! Murowaniec, to świetne schronisko. To chyba moje ulubione. Świetny klimat, świetni ludzie.

W Tatrach Zachodnich wieje nudą (zaraz mi się pewnie oberwie), a 5-tki aż tak dobrze nie znam.

Elmo

So 07 lip, 2007

Panowie!
Proszę was jak można mówic ze hotel Murowaniec ma swietny klimat???,
agrhhh serce mi krwawii :evil:

Ok, Ornak jest w lesie ale klimat jest właśnie tam i na Roztoce, ew. Chochołowska, ale nie Murowaniec agrhhh
„Nawet w godzinie śmierci pozostał zwycięzcą
pogromił bowiem własne szaleństwo
i odnalazł swą dawną mądrość.”

miguel de cervantes

Elmo

So 07 lip, 2007

A może w Tary Słowackie się wybierzemy??? tam jest tez bez liku schronisk a na pewno lepsze piwo i atmosfera.
Co wy na to? :mrgreen:

miguel de cervantes

Iza

So 07 lip, 2007

Jestem za

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

So 07 lip, 2007

To jak Słowacja to proponuję schronisko nad Zielonym Stawem Kierżmarskim. Najbliżej od przejścia na Łysej Polanie (niebieskim przez Koperszady). Można wyskoczyć na Jagnięcy lub jakiś inny fajny szczyt. Schronisko ponoć nie dawno po remoncie i nawet ciepła woda jest i dosyć klimatycznie (to wieści od teściów, którzy tam byli w majowy weekand - i o dziwo ludzi było jak na lekarstwo).
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Elmo

So 07 lip, 2007

Ale wydaje mi się (ale mogę sie mylic) i jełśi chodzi o TO schronisko, ale kiedys ta trasa z Tatranskiej Javoriny po sezonie była zamknieta a przy polanie miedzy lub przy siodle czekali parkowcy.
chyba wogóle wyjscia z Tatr bielskich są zamknięte po sezonie
Raz mi sie udalo ich ominąc w grudniu, ale kilka razy sie na nich natknąłem. Wiec bezpieczniej ruszyc od dołu z T.Łomnicy

miguel de cervantes

Nella

Ulubione góry: Tatry i Beskidy jak narazie :)

So 14 lip, 2007

to na ten zlot trzeba sie zapisywać? hmm... :) niezle czyli ja tez chcę :) :wink:

duncan76

So 14 lip, 2007

To w takim razie ja też się wstępnie zapisuję :grin: Miejsce jest mi obojętne, mam tylko prośbę - żeby konkrety, tzn czas i miejsce ustalić do końca września :razz:, bo muszę odpowiednio wcześnie rzucić w pracy urlopem :wink:

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Cz 19 lip, 2007

Spokojnie Ludziska, spokojnie… Nie wybiegajmy może fantazją poza granice kraju… Bo znając życie i obserwując temat zlotów, to większość Ludzi którzy deklarują się na zloty, ma problem z obecnością nawet na zlotach odbywających się w miejscach paradoksalnie najbliższych ich miejscom zamieszkania… wiec może nie stwarzajmy problemów i nie fantazjujmy zanadto. Zostańmy może z planami w Polsce bo podejrzewam że przybycie choćby do najbliższego Tatrzańskiego schroniska okaże arcytrudne a wręcz niewykonalne dla większości zadeklarowanych…
Tak przynajmniej pokazuje historia poprzednich zlotów…

Wiec może aby nie siać zbędnego zamętu i chaosu, proponuje trzymać się pierwotnych planów które są optymalne zarówno pod względem rozmaitości jak i trudności tras które można będzie dostosować do możliwości WSZYSTKICH uczestników zlotu, oraz w razie kaprysów pogody nie uziemi tych mniej „usprzętowionych na ZIMOWO w Tatry” oraz MNIEJ DOŚWIADCZONYCH TATRZAŃSKO forumowiczów w schronie…

Wszak nie ma to być jakiś wyjazd mający na celu realizację jakichś wielkich ambicji górskich każdego z osobna lub wszystkich razem, ma to być przecież ZLOT FORUMOWICZOW podczas którego nie będzie priorytetem osiąganie życiowych rekordów przejść czy bóg wie czego, priorytetem zlotu jest przecież dobra zabawa i integracja oraz przede wszystkim poznawanie się forumowiczów w Realu… poznawanie a nie sprawdzanie się na szlaku czy w ścianie jest celem tego wyjazdu…
Więc realizację jakichś indywidualnych wielkich tatrzańskich planów proponuje odłożyć na kiedy indziej a teraz proponuje stworzenie planu który pozwoli z tego wyjazdu w pełni skorzystać wszystkim jego uczestnikom – zarówno tym starym tatrzańskim wyjadaczom jak i tym którzy w tatry pojadą po raz pierwszy, i nie posiadają ani sprzętu ani doświadczenia by cieszyć się graniami tatr wysokich podczas ciężkich warunków …

Proponuje wiec trzymać się planu (propozycji) pierwotnego iż w razie dobrej pogody okupowalibyśmy schronisko pięciostawiańskie w tatrach wysokich, a w razie niepogody wybralibyśmy się do Ornaku lub Chochołowskiej w tatrach zachodnich gdzie nawet w gorszych warunkach pogodowych WSZYSCY uczestnicy będą mogli przejść jakieś piękne i urokliwe zarazem szlaki…
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

AnnaB

Pt 20 lip, 2007

hannibal.. do Reala to mozesz wpaść do Katowic przy Górnośląśkiej :P ... a ja proponuje hotel robotniczy w Katowicach Zdroju ... atrakcje: spacer po hałdach :P ;)

A tak serio to Słowacja mnie nie urządza z racji ze pracuje i w piątek jestem dostępna dopiero od 17 a w poniedzialek juz musze być o 8:00 rano w pracy ... sądze ze nie ja jedna mam takie problemy...

pozdrawiam
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

miki818

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Pieniny

Pt 20 lip, 2007

no niestety nie tylko Ty Aniu :neutral: ... chciałbym ale jak to życie/urlopu nie dostane a w pracy na 6 muze się zjawić. Po B. Żywieckim jestem jak najbardziej za tym by się znów zjawic na zlocie :wink: . Jak juz będzie tak blisko a ktoś będzie miał namiary na sesowny transport z kat. nich pisze
Góry w Polsce
Szukam moderatora forum - szczegóły na PW

jano

So 21 lip, 2007

Też uważam tak jak Hanibal,że nie ma co robić zlotu na Słowacji tylko u nas.Jeśli chodzi o zachodnie Tatry to proponuję Chochołowską,duże schronisko,będzie gdzie przekimać a Ornak aj maluśki,maluśki.Po za tym Chochołowska to historyczne spotkanie Ojca św. z Wałęsą :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 23 lip, 2007

Ponieważ czas powiedzieć coś konkretnego to ja rzucam terminem:

13/14 październik 2007

Oczywiście +- 1 dzień

Ja byłbym nadal za Ornakiem, bo wśród forumowiczów jest grupa "speleo" i mielibyby ułatwiony dostęp do jaskiń. No chyba , że owa grupa woli explorować koliby w Wysokich :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów