V Zlot Forumowicz Portalu E-gory.pl - reasumując...

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Re: V Zlot Forumowicz Portalu E-gory.pl - reasumując...

Pn 15 paź, 2007

Regulacja nie istnieje. To wolna gra siły grawitacji i sztywności papieru. Nie wtrącam się do tego. Widocznie chodziło o inny dzyndzelek, albo nawet o dinks.

Na nowo opisałem zdjęcia (coś się posypało i nocne podpisy poległy) i dorzuciłem nowe - śmigłowiec i jaskinie. Wkleję jeszcze po południu kilka ciekawych układów choreograficznych z imprezy.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 15 paź, 2007

Dziękuje wszystkim przybyłym na zlot, z moich wyliczeń wynika, iz wraz z osobami towarzyszącymi było nas 30 osób!! To prawdziwy rekord. "Mojej' ekipie udało się w całości zrealizować plan, wraz z niedzielnym odwiedzeniem jaskiń Raptawickiej i Mylnej za co również dziękuję.
Mam nadzieje, że wszystkim uczestnikom zlotu bardzo się podobalo i każdy zrealizował swoje plany zarówno względem duszy jak i ciała ;)

Dzięki bardzo ekipie 'grająco-śpiewajacej', dzięki Markowi za rezerwacje noclegów, dzięki wszystkim, którzy częstowali mnie napojami 'rozgrzewająco-regenerującymi' i każdemu kto brzybył na zlot, przez co atmosfera byla naprawdę rewelacyjna.

Zapraszam już dzisiaj na kolejny wyjazd za pół roku w Małe Pieniny.

PS: Zdjęcia są super, przesyłajcie Wasze fotki na adres który podał Brzoza, a w najbliższym czasie powstanie portalowy news n/t zlotu wraz z galerią.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Pn 15 paź, 2007

Marek - genialne fotki :D

Co do moich odmrożeń to jest całkiem nieźle - bywało gorzej ;) tylko sie ludzie na uczelni dziwili jak klełam pod nosem starając się zastrugać kredki :P (naszczęście są na świecie dobrzy ludzie, którzy mi je zastrugali)

I taka prosba do wszystkich - jak ktoś kręcił jakieś filmiki i chce się nimi podzielić to można przesyłać do mnie na maila ( diana.borkowska@gmail.com ) bo w przyszłym tygodniu będę sklejać jakiś clip :)

Iza

Pn 15 paź, 2007

Żaku napisał(a):Zapraszam już dzisiaj na kolejny wyjazd za pół roku w Małe Pieniny
Za to w ferworze walki o pion zapomnieliśmy ustalic miejsce kolejnego zlotu jesiennego:) Trzeba bedzie to niedopatrzenie nadrobic w Pieninach...

Żaku
Administrator forum

Pn 15 paź, 2007

Rozmawialem z paroma osobami i zaproponowałem, aby zlot za rok odbył się w Górach Świętokrzyskich, lecz tę kwestie omówimy w terminie późniejszym.

Dianek, milo słyszeć, że odmrożenia nie są poważne, a co do klipu, to super pomysł, czekam na realizację!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 15 paź, 2007

aby zlot za rok odbył się w Górach Świętokrzyskich

A ja proponuję Jurę: teren dla bikerów, kretów, buldożerów i ścigantów :mrgreen: i bez problemów można ognicho zrobić, i blisko dla Krakusów, Warszawiaków i Ślązaków (no i Zaglębiaków).
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

kaawa

Pn 15 paź, 2007

Bartosz, świetny pomysł! na Jurę mam kawałeczek :-)
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

combic

Ulubione góry: Tatry

Pn 15 paź, 2007

Jak najbardziej Jura. Wydaje mi się to ciekawszą opcją niż Pieniny. Może w Jurze nawet udało by się pobić rekord obecności :mrgreen: .
Ale w tej sprawie w odpowiednim czasie trzeba będzie zrobić ankietę.
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

Marek

Pn 15 paź, 2007

Żaku napisał(a):dzięki

Nie ma sprawy Żaku. Rezerwacja to pikuś, tango z pokrowcem na lampę błyskową to czysta przyjemność, a niedociągnięcia organizacyjne z mojej strony na szczęście wyłapało Twoje czujne oko. I jak zwykle niezawodnie i odpowiedzialnie zareagowałeś, oszczędzając mi kompromitacji. Dlatego na nieuchronnej fali pozlotowych podziękowań należy Ci się także moje podziękowanie. Jednocześnie przepraszam wszystkich, którym głośnymi okrzykami dwukrotnie przeszkodziłem w zabawie.
Ja nie zrealizowałem wszystkich celów, bo mi się grupa zgubiła (a może to ja zgubiłem się grupie?), ale za to zrealizowałem inne. Bilans jest i tak plusowy.
Z dwóch propozycji lokalizacji mety następnego zlotu jesiennego, kryterium „wszystkim blisko” bardziej spełnia rejon Gór Świętokrzyskich. Forum jest wszechświatowe, ale dominują na nim mieszkający w Polsce. A ta, jak wszyscy wiemy, ciągnie się dalekooooo na północ od Sudetów i Karpat. Może w Świętokrzyskie dotarliby także ludzie z centralnej Polski, albo nawet znad morza? Wprawdzie nawet w Tatry dotarli „przelotni” Warszawiacy, ale to ekipa Elmo, a jemu nigdzie nie jest za daleko (dziwak jakiś). Poza tym… Góry Świętokrzyskie są mało znane. A zasługują na popularyzację.
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

Pn 15 paź, 2007

combic napisał(a):Jak najbardziej Jura. Wydaje mi się to ciekawszą opcją niż Pieniny.

Combic, przeczytaj uważnie posty powyżej jeszcze raz.

Marku, wspólnymi siłami dalismy radę i choć wyczuwam ironię w Twojej wypowiedzi, ciesze się, że wszyscy mieli gdzie spać ;-)

Co do 'zgubienia', dzięki temu dało Wam się zobaczyć Śmigło, my niestety tylko słyszeliśmy jego odgłos.

W sprawie Gór Świętokrzyskich, mam podobne odczucie jak Ty, może rzeczywiście dotarli by ludzie z centralnej Polski, a także z północnych jej krańców.

Elmo to naprawdę 'dziwny człowiek' do dzisiaj pamietam jak przyjechał na Jure, tylko po to, aby sie z nami poznać, powspinać i pozjeżdzać do jaskiń, choć rzeczywiście musiał pokonać 'pare' dobrych kilometrów.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

combic

Ulubione góry: Tatry

Pn 15 paź, 2007

Żaku napisał(a):Combic, przeczytaj uważnie posty powyżej jeszcze raz.

Oczywiście zamiast Świętokrzyskich... :wink:
O czym innym myślałem, a co innego napisałem. Jeszcze nie odespałem imprezki :mrgreen:
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

dianek

Pn 15 paź, 2007

Świętokrzyskie mało znane?! ja mam świętokrzyskich po dziurki w nosie :P
Ale w świętokrzyskie proponuje jechać w czerwcu to sie wpakujemy do mojej babci na truskawki ;)
A z Jurą to całkiem niezły pomysł - powspinało by sie troche i blisko...rowerem możnaby podjechać ;)

Marek

Pn 15 paź, 2007

Żaku, wyczuwasz ironię bez emotikonów? Empatą jesteś. Muszę Ci się pochwalić. Ja widziałem CAŁY śmigłowiec! I miał aż dwa śmigła. No nie... teraz wkleję: :mrgreen:
Dianek, Ty - to jeszcze nie forum. Popatrz: ile jest tu informacji o Górach Świętokrzyskich? Tam się nie łazi po górach. To taka wyżyna z "górnej strefy stanów wysokich" raczej. Nie są tak "honorne" jak Tatry. Być może zlot byłby dla wielu z nas jedyną okazją by tam zajrzeć. I polubić widok z Łysicy na północ, ślady neolitycznych kultur, hutnicze relikty w krajobrazie, Jaskinię Raj czy skałki Zelejowej. Ja nie zajrzałbym tam nigdy, gdyby nie wymóg GOT :wink: . Pojechałem i nie żałuję.
A Jura Krakowsko - Częstochowska, dla dominującej na forum grupy z okolic Krakowa i Katowic, to obszar o rzut beretem od domu. Możemy się tam umówić na półzlot, ćwierćzloty, czy jak je tam zwać. Mamy już sporą praktykę.
(Goethe)

dianek

Pn 15 paź, 2007

masz racje Marku...ja bym pewnie nigdy nie zwiedziła Gór Świętokrzyskich gdyby nie fakt, że się tam urodziłam, a moim placem zabaw była np. św. Katarzyna, Łysica itp. ;)

Iza

Pn 15 paź, 2007

Żaku napisał(a):może rzeczywiście dotarli by ludzie z centralnej Polski
Może tak, a może nie... Zlot w Sudetach i tak odbył sie dzięki przybyszom z Małopolski i Śląska mimo wcześniejszych sugestii napływających z "Kresów Zachodnich" :cool: . Jeżeli organizować zlot w Świętokrzyskich, to bynajmniej nie ze względu na położenie, ale dlatego, że są warte poznania. Jestem oczywiscie jak najbardziej za! Moze wreszcie przestanę się tam "wybierać" i po prostu pojadę.
A potem zlot na Wieżycy... Pokażemy niedowiarkom, że odległość to nie problem!

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów