VII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

przemek p

Ulubione góry: Karpaty

Re: VII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Cz 09 paź, 2008

Lipowa to Beskid Śląski albo Kotlina Żywiecka (zależy czy koniec wsi czy niższe rejony) :)
Fajne jest otoczenie doliny potoku Leśna (Muronka i Kościelec ze skałkami, czy prawie bezleśny obecnie grzbiet Skrzyczne- Magurka Wiślańska z pięknymi widokami, przełomik potoku Leśna (Zimnik) itp). Ale to tak OT. :)

dianek

Ulubione góry: wypukłe :P

Cz 09 paź, 2008

masz rację Przemku - Kotlina Żywiecka :) Do Beskidu Żywieckiego 15 minut autkiem :D
end OT ;)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 09 paź, 2008

Chyba straszne ze mnie wapno, bo powoli przestaję rozumieć „ducha naszych czasów”. Nie jarzę kim jest „ulubiona emigrantka” ani na czym polega w tym wypadku przewaga Beskidu Śląskiego czy Żywieckiego nad Sądeckim. Dociera do mnie jednak, że publiczne deklaracje do niczego nie zobowiązują, bo „bliższa ciału koszula”.
Zastanawiam się właśnie, czy ja robię swój program, dla którego zlot jest tylko dobrym pretekstem, czy jadę na zlot, a przy okazji sobie popływam? Jeśli to pierwsze, to pchać się wysoko w góry z dużym i nieporęcznym bagażem utrudniającym poruszanie, dla parogodzinnych śpiewanek i noclegu na glebie, jest zwykłą głupotą. Może wyślę tylko SMS–a do Żaka z życzeniami udanej zabawy dla wszystkich? A potem, w pozlotowym poście, wyrażę żal, że nie udało mi się dotrzeć. A może wcale nie pojadę, bo przecież mam masę zaległej roboty i wisi nade mną nagana na piśmie, jeśli się z niej nie wywiążę?
E tam, olać takie dywagacje. Idę się pakować, bo przecież wyżej napisałem, że będę pod Wierchomlą w ten weekend.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 09 paź, 2008

Ha, a ja przyznam, że wielu z Was nie rozumiem, ale widocznie też ze mnie jakieś 'wapno' albo coś jeszcze gorszego. Gleba nie gleba, cóż to za różnica i o co w ogóle chodzi z tym wyjazdem w inne góry? Szkoda tylko, że zrezygnowali Ci, których znam osobiście i bardzo lubię, może jednak Oni już nie lubią mnie lub innych forumowiczów? Dziwna sprawa, chodź Żywiecki mam bardzo blisko, wybieram jednak Wierchomle i mam nadzieję, że sam tam się nie będę bawić, tym bardziej, że mam co oblewać.

Marku, trafne to Twoje podsumowanie wątku, w każdym razie, czekam na Ciebie u góry z flaszką Żurawinówki Lubelskiej. Pozostałych także zapraszam, niech tradycji stanie się za dość!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Cz 09 paź, 2008

Nic z tego, Żaku. Jestem absyntentem. Ale jak uda mi się odbić do Mniszka, zaproszę na górę zieloną wróżkę ;).

Znalazłem dobre połączenie nocnym autobusem PKS z Katowic do Krynicy. Wyjazd z Katowic o 3:30. Tylko że autobus jedzie aż z Koszalina, więc nie mogę wykluczyć sporego opóźnienia.
(Goethe)

Ayla

Cz 09 paź, 2008

A ja od tygodnia walczę z przeziębieniem, pracuję niezgodnie z kodeksem pracy dziesięć dni z rzędu, żeby mieć wolny akurat ten weekend i .... właśnie pakuję się na zlot :smile:
Szkoda, że tyle osób rezygnuje ze zlotu. Zapowiada się piękna pogoda i myślę, że zlot mimo wszystko będzie udany. Zatem do zobaczenia na Wierchomli :cool:
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Cz 09 paź, 2008

A ja już spakowana i korzystając z pięknej pogody wyruszamy jutro z rana z Izą i moją siostrą Asią więc prawdopodobnie będziemy pierwszymi zlotowiczkami na miejscu :lol:
No i kopnie nas ten zaszczyt, że z piątku na sobotę wyśpimy się w łóżeczkach więc na sobotni wieczór będziemy z pewnością jak Młode Boginie :mrgreen:

Spakowałam też koleżankę wiśnióweczkę - bo w chmielowych napojach nie gustuję - mam też dzisiejsze zdjęcia z Wierchomli przesłane mi przez lubego, który bawi w Krynicy i dziś sprawdzał czy chałupa na sobotę gotowa :mrgreen: i jest pięknie!!!!
A z wiadomości jakie uzyskał na recepcji nie ma obaw, samotni nie będziemy :lol:

PS. A Żywieckiemu - NA POHYBEL!!!! - (tym razem) :wink:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

dianek

Cz 09 paź, 2008

A my się dalej zastanawiamy co ze sobą zrobić :P
Aczkolwiek na pewno wyskoczymy gdzieś gdzie noclegi będą raczej na łóżkach niż na glebach ;)

Iza

Cz 09 paź, 2008

emigrantka= Karolina
komitet pożegnalny- można się domyślić

Dianek- załamałaś mnie. Jakbym miała łóżko polowe, to normalnie przytargałabym je dla Ciebie do schroniska. Z resztą nie wiem- może macie chore korzonki albo inny ischas, nie mnie Was oceniać.

Ja już w każdym razie jestem spakowana i nie mam dylematu, którą z trzech propozycji spędzenia weekendu wybrać. Mimo, że pozostałe też w górach:)

Łosiek (Kaśka)

Cz 09 paź, 2008

Żaku napisał(a):tym bardziej, że mam co oblewać.

ożeniłeś się? :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Marek

Pt 10 paź, 2008

Iza napisał(a):Dianek- załamałaś mnie. Jakbym miała łóżko polowe, to normalnie przytargałabym je dla Ciebie do schroniska.

Ja przytargam :grin: . Palava to także bardzo wygodne łóżko.
Sądziłem, że do żegnania emigranta potrzebny jest tylko konkretny emigrant i żegnający, a miejsce jest dowolne. Widocznie jest w tym jednak mały haczyk.
Powodzenia emigrantko Karolino w wielkim świecie :grin:.
Kaśka, rozsądniej przed ożenkiem skończyć jednak studia. Może o to chodzi? Dziś prawdziwych wiecznych studentów już nie ma.
(Goethe)

Iza

Pt 10 paź, 2008

A ja myślę, że po prostu w zeszły weekend zdobył KGP :mrgreen: A może nawet obie? :razz:

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 10 paź, 2008

Marku, bez obaw, zabierz zieloną wróżkę, sądzę, że jest kompatybilna z moją żurawinówką, zresztą już raz to sprawdzaliśmy, było ok ;)

Co do ożenku, Kaśka, to jeszcze nie ten czas, poza tym czekam na Ciebie ;)
Marek trafił w samo sedno, skończyłem studia i się obroniłem - bo dwóch ponadplanowych latach, ale się udało.
Iza - Komenda Główna Policji mnie nie rajcuje, poza tym chyba jest za niska na zdobywanie ;)

Nadal jest nie rozumiem, czemu Karolina nie żegna się z nami na zlocie, ale widocznie haczyk być musi.

Dorota, dawaj na zlot, impreza będzie na pewno, już ja o to zadbam i pozostali też.

PS: Marku planuję jechać tym samym PKSem, ale on chyba odjeżdża o 4?

EDIT:

Dzwoniłem, masz racje, 3:30 z Katowic, czekamy na dworcu z Agatą i Adamem.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dianek

Pt 10 paź, 2008

no... a my chyba zostajemy w krakowie :] jedyne co nam się marzy po tych 3 tygodniach nie spania i harowania po nocach to przez 2 dni leżeć w wygodnym łóżku i spać...;)

miłego zlotu :)

Marek

Pt 10 paź, 2008

Żeby dotrzeć na 3:30 do Katowic, muszę wyjechać z Gliwic pospiesznym do Zakopanego o 0:37. Czyli kibluję w Katowicach ponad dwie godziny. Zastanawiam się, czy nie jechać do Krakowa i tam łapać ten autobus. W Krakowie czeka się przyjemniej i omija ryzyko, że jak autobus wypadnie - to kicha. Tylko że to będzie już rankiem i może być sporo chętnych, a na przelotowy nie sprzedaje się biletów w kasie. Zobaczymy w nocy, czy się w nocy zobaczymy :grin: ).
(Goethe)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów