VII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

buba

Ulubione góry: .

Re: VII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Beskid Niski

Śr 15 paź, 2008

Marek napisał(a):Czasem trafiam w albumach z gór na serię takich zdjęć (ci sami, nieznani ludzie w różnych konfiguracjach, na tym samym tle), ale zwykle je szybko przewijam, bo to najczęściej gra na jedno kopyto.

a ja wlasnie takie zdjecia bardzo lubie ogladac :) idac takim tokiem myslenia to co za atrakcja ogladac widoczki? tez na jedno kopyto.. gory jak gory..drzewa jak drzewa.. wszystkie na swoj sposob podobne..
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

vasco

Śr 15 paź, 2008

Witam !!!!
właśnie wróciłem ........ szkoda, że nie ze zlotu, na który się wybierałem ale ze szpitala. W drodze na dworzec PKS-u w piątek w nocy, w taryfę ,którą dojeżdzałem na dworzec przyrąbał pijany kierowca i dalszą część z piątku na sobotę spędziłem na izbie przyjęć a pożniej na obserwacji w szpitalu.......Oglądałem już zdjęcia dostępnie i przeczytałem relację :grin: zadroszczę tym którzy uczestniczyli w zlocie,( bo i pogodai osoba Gazdy i inne czynniki dopisały udanej imprezie) ale cóż , przypadki chodzą po ludziach a tym razem przyszła na mnie kolej.
Gdy było jeszczę troszkę czasu do wyjazdu , obiecałem że na Wierchomli będę do dyspozycji organizatorów........tj pranie , sprzątanie i gotowanie. ( bo to chciałem sie wpisać w szeregi BRACI E-GÓRALI :oops: Podtrzymuję dane słowo. Jeśli nadarzy się następna impreza w tak znakomitym gronie, już teraz obiecuje że odbrobie zaległości...Pozdrawiam i przepraszam za powyższy wywód ... :oops: :roll:

Iza

Śr 15 paź, 2008

Biedaku! Mamy tylko nadzieję, że w miarę bezszwankowo wyszedłeś z tego wypadku. Naprawdę miałeś pecha, bo zlot, jak zresztą widać na zdjęciach, był naprawdę udany pod każdym względem- towarzysko-pogodowo-widokowo-lokalowym... Na otarcie łez przyjedź na e-parapetówę na Potrójną w ostatni weekend listopada.

vasco

Śr 15 paź, 2008

tak szczęśliwie się złożyło , że nic mi się nie stało ( mam ino gorsecik na szyję do końca tygodnia, nosić )ale ratownicy medyczni nie chcieli ryzykować żeby mnie póścić dalej, nawet na własne ryzyko (uderzenie było boczne od mojej strony) a tym bardziej jak zobaczyli mnie z plecakiem i po pytaniach gdzie się wybieram powiedzieli... :roll: innym razem w góry.( GÓRY STOJĄ ...) nadrobie, jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie na Potrójnej , będę zaszczycony móc Was poznać............i z Wami biesiadować

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Śr 15 paź, 2008

Vasco, nic się nie przejmuj, przynajmniej masz już jedyną i niepowtarzalną historię związaną ze zlotem :grin: a jak mówią: co się odwlecze... A na pranie, sprzątanie i gotowanie to raczej się nie nastawiaj, raczej nie ma obaw, żeby ktokolwiek takimi szczegółami zawracał sobie głowę przez zlotowe dni :mrgreen:

Kaśka - koniecznie wrzuć gdzieś swoje propozycje śpiewnikowe (pamiętam, że była jedna Maryla :grin: ) chociaż tytuły do tematu śpiewnikowego albo teksty na maila - to na Potrójną zrobimy wersję II rozszerzoną :grin:
Ostatnio edytowano Śr 15 paź, 2008 przez Beska, łącznie edytowano 1 raz
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Łosiek (Kaśka)

Śr 15 paź, 2008

Beska napisał(a):...pamiętam, że była jedna Maryla...

Maryle były dwie, a piłka jest jedna - czy jak to tam było??... :grin:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Beska

Śr 15 paź, 2008

Niby bramki są dwie, a piłka okrągła :mrgreen: za to goli strzolonych na Wierchomli było mrowie a mrowie... :mrgreen:

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 15 paź, 2008

Beska napisał(a):A na pranie, sprzątanie i gotowanie to raczej się nie nastawiaj, raczej nie ma obaw, żeby ktokolwiek takimi szczegółami zawracał sobie głowę przez zlotowe dni :mrgreen:

Beska, mów za siebie. Vasco, a prasujesz i puch czyścisz? Przy okαzji... nie współczuję, tylko gratuluję. Przeżyłeś największą zlotową przygodę. To prawie tak, jakbyś dotarł :grin: .
Jeśli traktujemy zaproszenie na Potrójną serio, to rzeczywiście pora odpalić nowy wątek w "Inicjatywach forumowiczów". Tylko czy ktoś zna szczegóły? Bo ja chyba nie uważałem :wink:. Choć jedyny liryczny kawałek bardzo mi się podobał i liczę na recital. Można by to wtedy połączyć z wyprawą jaskiniową. Dawno już nic razem nie robiliśmy na tym podwórku.
Buba, puszczę Ci te odrzucone pliki na PW. Jest tam między odpadami parę ładnych obrazków.
...
Jeśli irytują Was te zielone paprochy w postach, zatępujcie litery łacińskie greckimi (są po lewej stronie okna edycji). To mniej irytuje. Np okazji - okαzji.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 15 paź, 2008

Tylko pozazdrościć zlotu, pogody, ekipy...
A na której to Potrójnej będzie gazdował Gazda, bo znam kilka... :razz:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Śr 15 paź, 2008

Beska napisał(a):było mrowie a mrowie...
Chmielewska rulezz :wink: :cool:
I ja dotarłam do domu, dzięki za przemiły wypad, choć trochę żałuję że nie było mi dane z Wami połazić. Może następnym razem :> . Nno chyba że się znajdzie jednak więcej rowerzystów do pośmigania? :mrgreen: Pozdrawiam
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

gazda na Wierchomli

Śr 15 paź, 2008

Na Potrójnej gazdował będzie Wojtek - młody, obiecujący, perspektywiczny chatar ;-). To mój kolejny - po Remiku gazdującym na Beresniku wychowanek. Spotkamy się tam w listopadzie :-). Ja kombinuję, coby własne schronisko otworzyć :-)
"wszystko jest możliwe, oprócz przejechania na nartach przez drzwi obrotowe"

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 16 paź, 2008

vasco jak pisze Marek, przynajmniej masz co wspominać ;) Dobrze jednak, że jesteś cały.
Co się tyczy Potrójnej to chodzi nam o tą w Beskidzie Małym, a data ustalony u Artura to ostatni weekend listopada, czyli 29-30.11. Mam nadzieję, że i jakiś Andrzej się znajdzie.
Marku, co do jaskiń to ja się piszę, już dawno nie byliśmy w żadnej razem, mam nadzieję, że i inni się dołączą.
A tobie Arturze, życzę powodzenia, oby z Gminą Piwniczna poszło Ci łatwiej niż ze spółką Karpaty. Czekamy na pozytywny rozwój sytuacji i do zobaczenia u Wojtka.

PS: Zdeklarowałem się, że za pierwszy nocleg w nowym schronisku Artura, każdy e-góral zapłaci 50 PLN - na rozruch. Więc miejcie to na uwadze i już zacznijcie zbierać ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

jano

Cz 16 paź, 2008

Fajny zlocik-szkoda,że mogłem wyrwać się na parę godzin i tak na trzeźwo ale warto było.Mam nadzieję,że na kolejny zlot będę miał więcej czasu co by jeszcze połazić po góreckach.Najprędzej to dopiero w zimie-Kaśka ostrz raki :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Łosiek (Kaśka)

Cz 16 paź, 2008

Żaku napisał(a): Mam nadzieję, że i jakiś Andrzej się znajdzie.

spoko, ja mam na drugie Andrzej :mrgreen:

Jano, raki już dawno naostrzone, testament napisany, więc możemy iść wszędzie :wink:

Artur jakbyś nie mógł się dogadać z jakimiś władzami, wyślij mi tylko ich nazwiska i adresy - już my z kolegami z Huty pozałatwiamy Ci co tam trzeba :grin: No i trzymam kciuki za sukcesy, bo fajnie jest mieć gdzie jeździć :grin:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Beska

Cz 16 paź, 2008

Marek napisał(a):Beska napisał/a:
A na pranie, sprzątanie i gotowanie to raczej się nie nastawiaj, raczej nie ma obaw, żeby ktokolwiek takimi szczegółami zawracał sobie głowę przez zlotowe dni :mrgreen:

Beska, mów za siebie.

Oj Marku, nie miałam oczywiście na myśli, że jesteśmy bandą brudasów i bałaganiarzy :mrgreen: tylko to, że na zlotach dzieje się tyle ciekawych rzeczy, że szkoda marnować te miłe acz niestety krótkie chwile na sprawy codzienne :wink:

A Andrzejki na Potrójnej zawsze możemy przemianować na "Wojtusie z popielnika" jakby co :wink:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów