I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Najlepsiejszym miesiącem na spotkanie jest

Ankieta wygasła Pn 16 maja, 2005

lipiec
3
21%
sierpień
4
29%
wrzesień
7
50%

Liczba głosów : 14
pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Re: I Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl

Pt 23 wrz, 2005

A czy ktoś już zawiadomił wstępnie Luboń? Wczoraj na Kudłaczach spotkałem Krzyśka z Lubonia, który teraz trzyma oba te schroniska i ogólnie nie ma problemu, ale poprosił, żeby ktoś dał znać na Luboń, gdzie siedzi jego żona i ktoś tam jeszcze.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

Dżingi

strach i przerażenie ??? Broń Cie ależ skąd!

Pt 23 wrz, 2005

Anutka napisał(a):Może być aaa...nutka :D
Mam tylko nadzieje, że to " aaa" to nie wyraz strachu i przerazenia... :wink:
W gruncie rzeczy nie jestem taka straszna :wink:
Pozdrawiam

Nieee to wyraz "środkowonocnego oświecenia" :))))

Łosiek (Kaśka)

Pt 23 wrz, 2005

jeszcze nikt nie zgłosił się z gitarą! Wymyślcie coś towarzysze!!! :D
no i co z koszulkami? bo ten temat czarno widzę... :cry:
Fajnie, że będzie taka ekipa! Już nie mogę się doczekać :P
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Anutka

Pt 23 wrz, 2005

pawelk84 napisał(a):A czy ktoś już zawiadomił wstępnie Luboń? .

Kassiel obiecał sie tym zająć jak tylko wróci z obczyzny...więc na pewno to zrobi... :D Z moich tajemnych źródeł wiem, że wraca za tydzień
w piątek. :wink: Od razu pewnie zadzwoni do Agaty i wtedy na pewno powiadomi Forumowiczów co i jak.
Pozdrawiam :D
Ostatnio edytowano So 24 wrz, 2005 przez Anutka, łącznie edytowano 1 raz

Dżingi

Przeoczyłaś?

Pt 23 wrz, 2005

[quote="Trampek (Kaśka)"]jeszcze nikt nie zgłosił się z gitarą! Wymyślcie coś towarzysze!!! :D

Oj Kasienka nie czytasz tematów postów

- ja się zgłosiłem :)))

Pod warunkiem, że bodhran z Goprem też się wybierze :)))

Pozdrawiam

kasik

Pt 23 wrz, 2005

Hej Dżingi, też bym zabrała pudło z sobą, gdybym mogła pojechać.... :cry:

Dżingi

Chcieć to...

Pt 23 wrz, 2005

Móc...

będzie z Tobą :)

Anutka

So 24 wrz, 2005

Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale myślę, że na naszym Zlocie Forumowiczów moglibyśmy podyskutować i poustalać parę rzeczy... Możemy pogadać choćby o tych e-górskich koszulkach :D i może o tym co nasze forum moze dać górom... Dlaczego Forumowicze nie mieliby włączać sie w jakieś akcje górskie ... szczerze powiedziawszy ten pomysł wpadł mi do głowy dopiero przed sekundą więc nie mam na razie nic konkretnego na myśli, ale gdybyśmy tylko chcieli na pewno coś by się znalazło :wink:
Wiem, że takie akcje zawsze wymagają wysiłku, a w ciągu roku jest mało czasu..., ale przecież nie chodzi o niewiadomo co... można by na przykład raz w roku pochodzić po szlakach i zrobić
" gruntowne sprzątanie", wiem, że takie akcje juz istnieją, ale " BRYGAD SPRZĄTAJĄCYCH" nigdy za wiele :wink: Myślę, że zorganizowana grupa może zdziałać dużo..., a biorąc pod uwagę prezenty jakie góry dają nam... warto byłoby się odwdzięczyć i ulżyć im ... i chociaż natura sama sobie pomaga, to zanim rozłoży plastik minie trochę czasu...
Takie i inne "drobne przysługi" moglibyśmy organizować...
Aha! I może dałoby sie ustalić jakiś konkretny dzień na nasze spotkania...moglibyśmy mieć taki swój DZIEŃ FORUMOWICZÓW... Oczywiście nie oznaczałoby to, że nie moglibyśmy spotykać sie częściej :wink: , ale chyba fajnie by było mieć taki NASZ dzień, święto czy coś w tym rodzaju :wink:
Ja osobiście lubię święta :wink:
No. To była moja luźna propozycja... Mam nadzieję, że jakoś się do tego ustosunkujecie... :wink:
Pozdrawiam :D
"Ale nie mów o tym ludziom... wolność jest dla nielicznych."
| Jacek Teler |

kassiel

N 25 wrz, 2005

Ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem zbierania smieci, np na wiosne, jak tylko zejdzie snieg. Trzeba tylko jakos zalatwic potem ich zwiezienie. Jesli bedzie to niedaleko schroniska, to chyba wystarczy zawiadomic szefow. Moznaby co ro wybierac inny region?

Druga sprawa - jesli macie slajdy ze swoich gorskich wojazy, wezcie koniecznie! Na Luboniu jest rzutnik i sala na 40 osob, wiec mozna zrobic na prawde fajny wieczor, noc i poranek slajdowisk!
pozdrawiam

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Ale sie podzialo

Pn 26 wrz, 2005

Czlowiek wyjedzie tylko na tydzien, a tu sie tyle dzieje. Jezeli ktos mnie zapominal wpisac na liste, to oczywiscie dopisuje sie na nia (lub tylko przypominam):

1) Goper
2) spanie w schronisku
3) dołączam sie do brygady eliminującej wściekłe psy
4) jestem chętny na koszulkę.

Wolałbym rozciągać metalowe linki przeciwko crossowcom, ale posprzątać szlak tez mogę :twisted:
Szanty to też pieśni turystyczne, a najchetniej bębnie właśnie do szant.
Co do koszulek mamy mało czasu, więc trzeba sie sprężyć. Kto tu ma zacięcie graficzne i trochę czasu? Jak będzie wzór logo, to ja mogę się zająć resztą.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Pn 26 wrz, 2005

kassiel napisał(a):Na Luboniu jest rzutnik i sala na 40 osob, wiec mozna zrobic na prawde fajny wieczor, noc i poranek slajdowisk!

Fajnie, ze jest slajdolot :-)
Jesli bede, wezme cos z Karpat Ukrainskich (mam hopla na punkcie tych górek). Co Wy na to? :-)

Dżingi

Ale znajdziemy....

Pn 26 wrz, 2005

czas na choćby jedną partyjkę "mafii"??? Są jacyś entuzjaści tej gry?
Pozdro

Dżingi

Ale znajdziemy....

Pn 26 wrz, 2005

czas na choćby jedną partyjkę "mafii"??? Są jacyś entuzjaści tej gry?
Pozdro

Łosiek (Kaśka)

Pn 26 wrz, 2005

Mafia jest dobra, ale istnieje niebezpieczeństwo, że jak się zacznie grać wieczorem - kończy się rano... :D

Paweł! Chętnie zobaczę slajdy, o których piszesz.

Bartek! Co Ty mówisz, że dołączasz sie do ELIMINUJĄCYCH wściekłe psy??? :shock:
A jeśli mowa o koszulkach może rzeczywiście można z przodu dać logo e-gory (mały napis), a z tyłu np. I Zlot Forumowiczów Luboń Wielki i data czy coś takiego. Ale jak to ma być napisane to nie mam pojęcia... A gdzie Ty bys to załatwiał?

Chętnie pójdę sprzątać nasze góry kiedyś tam :P

Dżingi! Fajnie, że bierzesz giterę. Rzeczywiście nie czytam tematów :oops:

Ja na pewno wezmę jakieś śpiewniki i Tabasco. Bartek jak pamiętam deklarował się wziąć sok malinowy (jeden chyba nie wystarczy), no i co z trzecim składnikiem?
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Wt 27 wrz, 2005

Mafia to fajna gra, ale musi byc co najmniej kilkanascie osob do zabawy - inaczej to nie ma sensu. A niebezpieczenstwo, ze gra sie skonczy rano jest duze, no chyba, ze wczesniej ludziska pozasypiaja :lol:

Kaska, no co Ty?! Ja eliminuje wsciekle psy w swoim gardziolku - czyz to zla dewiza Kasiu?
Co do trzeciego skladnika, to zlozymy sie na dworcu (lub gdzies w jego okolicach) i wtedy zakupimy co trzeba. No i trza pomyslec o naczynku, choc w schronisku powinni miec odpowiednia miarke.

Co do koszulek, to koszulka z podwojnym nadrukiem jednokolorowym (sitodruk) nie powinna kosztowac wiecej niz 12zl na leba, o ile ilosc zamowionych koszulek bedzie odpowiednia (~20). O szczegoly sie dowiem i poinformuje.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów