VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Re: VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Pt 14 lis, 2008

Ale zawsze bliżej niż z Norwegii, czyż nie? :wink:
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

jano

Pt 14 lis, 2008

Tys prowda-zawsze to bliżej i jeszcze jakich ludzi można spotkać :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

andrzejwiesia

Wt 18 lis, 2008

Jeszcze z Wami nie byłem, ale lepiej późno niż wcale. Termin niezły jeśli mozna dojechać samochodem na miejsce. Pytanie: czy zamawiasz miejsca dla wszystkich, czy kazdy załatwia na własną rekę. Przyjedziemy cała rodzinką. :mrgreen:
Andrzej

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Wt 18 lis, 2008

Musicie dotrwać do czasu wczesnowiosennego kiedy to wątek o zlocie z pewnością ożyje w zanczący sposób :grin:
Z reguły jest robiona lista uczestników, którzy deklarują się na pewniaka i jak rozumiem ktoś z naszych adminitratorów lub też ktoś z uczestników mieszkających najbliżej miejsca zlotu ustala noclegi z noclegodawcą, bo raczej trudno liczyć, że kilkanaście, a może i wiecej osób przyjmą w jednym miejscu bez wczesniejszej zapowiedzi, a przecież chodzi o to, żeby wspólnie posiedzieć :grin:
Osobników pojawiających się niespodziewanie jakoś się upycha :wink: - mam nadzieję, że w Pasterce też jest taka możliwość mimo, iż nie jest to bardzo górskie schronisko
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 18 lis, 2008

jano nie marudż! Ja mam daleko do Krynicy, a na WOŚP przyjechałem, co z tego że na 16:30 ;)

AndrzejWiesia, zapraszamy! Na pewno miejsce się znajdzie, jeśli wcześniej się zdeklarujecie, noclegi będziemy rezerwować w przyszłym roku. Damy znać.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

kokonik

Ulubione góry: Tatry

N 15 lut, 2009

Cześć wszystkim :)
Nie byłam z wami na październikowym zlocie ale na kwietniowy się wybieram:)
Pozdrawiam wszystkich :grin:
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pt 06 mar, 2009

Zlot za pasem, a tutaj cisza? Czy osoba, która zadeklarowała chęć zorganizowania zlotu nadal się na to pisze, czy dała sobie spokój?

Kto w ogóle jest chętny i potwierdza swoją obecność?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Pt 06 mar, 2009

Nie gorączkuj się tak Żaku bo Ci się bielizna zapoci jeszcze... hyhyhy :razz:

No ale faktycznie aby jakieś radykalne kroki podjąć w sprawie rezerwacji to muszę znać konkretną lub w miarę przybliżoną liczbę osób które jadą. Wstępnie zarezerwowaliśmy 15 miejsc, ale aby rezerwacja była pewna i można było skorygować ilość zarezerwowanych miejsc trzeba wpłacić zaliczkę w wysokości 30% wartości noclegów. Wiec tu apel o utworzenie "listy obecności na zlocie" bo musze wiedzieć ile kasy musze wyłożyć.., albo ile miejsc dla pewnych uczestników wyżebrać i ubłagać by obeszło się bez zaliczki...

Wiec ponawiam pytanie Żaka, kto jest pewny że chce uczestniczyć w tak znakomitym i podniosłym wydarzeniu jak VIII już zlot forumowiczów e-gory? Ręka lub inna dowolnie wybrana kończyna do góry! :mrgreen:

Pozdro
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 06 mar, 2009

Ja.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Pt 06 mar, 2009

Ja :mrgreen: . A tak przy okazji, znalazłoby się dla mnie miejsce w samochodzie jadącym z Krakowa?:>
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 06 mar, 2009

Ola, z bagażnikiem dachowym i uchwytem na rower? :wink:

Hmmm... bardzo przepraszam za poprzedni post. Jakiś taki lakoniczny, nie w moim stylu, ale wypsnęło mi się.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pn 09 mar, 2009

Witam,
Kwestia noclegów jest póki co załatwiona, a z uwagi, że do zlotu pozostało jeszcze sporo czasu – będziemy ją potwierdzać troszkę później. Tzn. najważniejsze abyśmy wiedzieli kto jedzie na pewno, abym jak najszybciej mogła potwierdzić liczbę uczestników i wpłacić zaliczkę.
Na szczęście – połowa kwietnia to jeszcze nie „sezon” więc z dorezerwowaniem miejsc raczej nie będzie problemu. Mimo wszystko, jakby się ktoś na ostatnią chwilę zdecydował to obsługa schroniska zapewniła, że żadnego problemu nie zrobi i będzie możliwość zagospodarowania podłogi w pokojach zajętych przez nas, a po wyczerpaniu miejsc – również poza nimi, choć to myślę nie nastąpi, bo pewnie rekordu frekwencji nie będzie.

Tak jak napisał Marcin – mamy na razie 15 miejsc, ale chciałabym tę liczbę w miarę szybko potwierdzić, dlatego proszę o zgłaszanie uczestnictwa.

Cena noclegu – wstępnie wynosi 30zł, jest jednak pewien margines do negocjacji ale to jak ustaliłam z pracownikiem – mogę uzgodnić z dzierżawcami przy wpłacaniu zaliczki. Nauczyciele, studenci, członkowie PTTK i krwiodawcy mają naturalnie zniżki. Co więcej nauczyciele – opiekunowie mają nocleg gratis, więc może by tak Marku… :razz:
Koszt pościeli 8zł.

Słowem zachęty dodam tylko, że Pasterka zmieniła dzierżawców ubiegłej jesieni, aktualnie prowadzony jest też remont, dlatego wyczytywane w internecie komentarze o złej obsłudze itp. są już mocno nieaktualne.
Zarówno schronisko w Pasterce, jak i na Szczelińcu przejęli ci sami ludzie – turyści, aktywnie chodzący po górach i żeglujący, którzy doskonale rozumieją co oznacza zamykanie schroniska dla spóźnionych turystów z uwagi na brak wolnych łóżek, czy zorganizowaną imprezę, albo brak wrzątku, i jak negatywny wizerunek miejsca takie ograniczenia tworzą.
Co więcej, ustaliłam też, że kwestia organizacji ogniska pod schroniskiem będzie bardzo mile widziana, a nocne śpiewy i gitarowe granie w jadali – wręcz pożądane.
Nowym właścicielom obu schronisk zależy, by zerwać ze stereotypem poprzedniej niechlubnej Pasterki, dlatego chcą ściągać do siebie ludzi pełnych górskiej pasji i w miarę możliwości organizować imprezy gitarowo-śpiewające.
Pod schroniskiem jest też parking, wiec gdyby ktoś wybierał się samochodem na zlot – może być o autko spokojny.

Dodam jeszcze na zakończenie, że Pasterka to przecudny „koniec świata”, który potrafi zauroczyć.
Dlatego zapraszam wszystkich serdecznie w imieniu swoim i nowych właścicieli schroniska.

kokonik

Ulubione góry: Tatry

Pn 09 mar, 2009

Ja na 100% prosze o zarezerwowanie noclegu !!!! Dzieki:)
"Góry dają poczucie spokoju, szczęścia i swobody, cudownego zawieszenia nad codziennymi sprawami, problemami, które zostają tam, na dole"...

AnnaB

Wt 10 mar, 2009

a ja mam zajęcia, wiec moze do zobaczenia na jakims polzlocie tudziez miedzyzlocie.

pozdrawiam
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Ayla

Pt 13 mar, 2009

Ja i Piotrek również zgłaszamy swoje uczestnictwo w zlocie :grin:
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów