VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Re: VIII Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Góry Stołowe

Wt 14 kwi, 2009

Frakcji rowerowej w mojej osobie przynajmniej bardzo odpowiada ów Batorów. Szczerze, to nie uśmiechało mi się taszczyć roweru na Szczeliniec :wink:
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Ayla

Wt 14 kwi, 2009

Nam Batorów też pasuje. Ja i Piotrek planujemy jechać samochodem z Jaworzna i mamy wolne trzy miejsca. Jeżeli będzie ktoś chętny, to chętnie zabierzemy. Wyjazd planujemy we wczesno-porannych godzinach w sobotę.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 15 kwi, 2009

No to co, Batorów przegłosowany? Iza rezerwuj, Szczeliniec olewamy, trzeba jeszcze tylko poinformować tych, którzy się jeszcze nie wypowiedzieli, a wcześniej zdeklarowali swoje uczestnictwo.

PS: Iza zapytaj, czy będzie na miejscu ktoś w piątek ok. północy, tak żeby śląska frakcja rowerowa miała gdzie przenocować.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Iza

Śr 15 kwi, 2009

Batorów zarezerwowałam na ok 15-20 osób więc proszę przybywać. Te osoby, które chcą dotrzeć już w piątek w nocy niech się zdeklarują, bo mam potwierdzić, ile ich będzie.
Marku- wciąż pamiętam, co to edycja posta- obydwa wczorajsze edytowałam po kilka razy. Nie połączyłam ich w jeden, bo pierwszy uznałam za wersję skończoną i doskonałą :mrgreen:

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 15 kwi, 2009

Cóż... to (subiektywnie) zmienia postać rzeczy :mrgreen: .

Żaku, zastanawiam się, na ile wiążące są deklaracje z ubiegłego roku. Chyba można przyjąć, że jeżeli ktoś czytuje forum i jest nadal zainteresowany zlotem, to przynajmniej "za pięć dwunasta" tu zagląda i jest już poinformowany. Chyba że masz ochotę słać wici na PW.

Będzie ktoś z gitarą?
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

buba

Ulubione góry: .

Śr 15 kwi, 2009

Marek napisał(a):Będzie ktoś z gitarą?

postaram sie postarac by byl.. acz sa dwa ale.. po pierwsze trzeba go przekonac by chcial grac (a nie zawsze ma ochote) acz moze sie uda.. po drugie gitara ma wiecej niz jedna dziure.. ;) jak dla mnie brzmi ok, acz moze jacys osobnicy o perfekcyjnym sluchu moga sadzic inaczej ;)

chyba ze kto inny ma gitare z jedna dziura i bardziej ochocze podejscie do grania cala noc?? :D
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Śr 15 kwi, 2009

Rezerwacja na Szczelińcu odwołana, na szczęście nie było zaliczki :wink:

Niestety nie byłam w nowo wybranym przez Was miejscu zlotu i tym bardziej żałuję, że mnie tam nie będzie.
Liczę za to (Marku, Doroto, Bubo-szczególnie) na liczne zdjęcia.

Basia

Ulubione góry: Tatry i Dolomity

Śr 15 kwi, 2009

Niestety ja oraz Andżelika nie przyjedziemy na zlot.
Przepraszam, że tak późno piszę, ale w ostatniej chwili coś nam wypadło.

Życzę udanej imprezy i do zobaczenia na następnym zlocie :)

Żaku
Administrator forum

Cz 16 kwi, 2009

Marku, do andrzejawiesi wysłałem mejla, póki co nie odpisali, reszta osób (poza Kokonikiem) już się wypowiedziała, więc jest ok. Ze mną będą 4 osoby, 3 bezpośrednio pojadą z nami, 1 próbuje dołączyć do Doroty ;)

Gitara bardzo , Buba nie przejmuj się dziurami, my tak tego nie usłyszymy :)

A co do całej Pasterki i Szczelińca to dla mnie sprawa jakaś dziwna, co w ogóle znaczy 'przeniesienie do schroniska na Szczelińcu z powodu równoległej rezerwacji w Pasterce licznej, zorganizowanej grupy." Dla mnie to jakiś absurd. Dobrze, że olaliśmy te miejsca.

Najbardziej jednak martwi mnie POGODA :???:
Ostatnio edytowano Cz 16 kwi, 2009 przez Żaku, łącznie edytowano 1 raz
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Iza

Cz 16 kwi, 2009

Tu jest bardziej optymistycznie:)
Kod: Zaznacz cały
 http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|PL|PL001|SZCZYTNA&metric=1]AccuWeather
Ostatnio edytowano Cz 16 kwi, 2009 przez Iza, łącznie edytowano 2 razy

Żaku
Administrator forum

Cz 16 kwi, 2009

Iza, sorry, że wyedytowałem Twoje posta, ale link jest za długi i w żaden sposób nie chce się poprawnie otwierać, dlatego należy go skopiowac i ręcznie wkleić w adres przeglądarki.

Po drugie jednak, tam jest tylko pogoda na dzisiaj, popatrz pod poniższy adres, w perspektywie paru dni, pogoda podobna, jak na ICM'ie:

Kod: Zaznacz cały
http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|PL|PL001|SZCZYTNA&metric=1
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

buba

Ulubione góry: .

Cz 16 kwi, 2009

Żaku napisał(a):Najbardziej jednak martwi mnie POGODA :???:

najwyzej spuscimy troche benzyny z baku jak deszcz bedzie nam gasil ognisko :D

Żaku napisał(a):Gitara bardzo , Buba nie przejmuj się dziurami, my tak tego nie usłyszymy :)

no wlasnie zaku, o ciebie najmniej sie martwie bo ty chyba preferujesz taki sam rodzaj jak ja (tzn glosno, wesolo i na wiele gardel) , no coz, widac trzeba bedzie innym duzo polewac aby sie znieczulili (a najwiecej gitarzyscie aby chcial grac ;)
Ostatnio edytowano Cz 16 kwi, 2009 przez buba, łącznie edytowano 1 raz
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Cz 16 kwi, 2009

Najlepiej pogodę zobaczyć na zdjęciach z wyjazdu. 100% zgodności z rzeczywistością. Tyle że post factum.
Jak tam byłem ostatnio, wszędzie wokół była lampa, tylko nad rejonem Szczelińców pochmurnie, wietrznie i lekki deszczyk zacinał. Może teraz się zbilansuje na zero?
A jak nie, to Ci się Żaku najwyżej nowy napęd ciutkę sfatyguje. Mi zresztą też. I jak pięknie będzie grzaniec wchodził po jeździe na mokro, mmmm... :wink: .
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Iza

Cz 16 kwi, 2009

Żaku- nie ma sprawy, edytuj co chcesz. Tylko nie pisz, że tam jest prognoza jedynie na dzis, u mnie wyświetla sie na najbliższe dwa tygodnie :mrgreen:

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Cz 16 kwi, 2009

A cóż to za zbiorowa zmiana napędów :mrgreen: (ja też :wink: ). Do zobaczenia, mam nadzieję :???: .
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów