X Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Jura

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Basia Z.

Re: X Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Jura

Wt 20 kwi, 2010

Żaku napisał(a):Oj Ula, chyba trochę za bardzo naciągany ten Wasz udział w zlocie. Nie można było choć na chwilę podejść do nas i pogadać. Aż tak bardzo się małych dzieci nie boimy ;)

Licząc w ten sposób to ja też byłam na Zlocie z dzieckiem.
Niektórzy (np. Zdzisław) go nawet widzieli.

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie :-)

B.
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Wt 20 kwi, 2010

Czort napisał(a):...pamiętaj że zawsze możemy ci zafundować wstępny rytuał pierwszego kręgu, dostaniesz wspaniałego, inicjacyjnego różowego crolla i pluszowy pachnący jaśminem cyrkiel z węgielnicą :twisted: )

A tak w sumie czemu by nie w Śląskim? Tam jeszcze nie było zlotu, a to już jakiś sensowny powód jest. No Wszystko i tak wyjdzie "w praniu".

Żaku napisał(a):...zostaniesz honorowym członkiem naszej loży. Jeśli tylko gotów jesteś nazwać siebie Murarzem i wziąć parę cegieł w rękę.

No i fakty wyszły na jaw :). Ustalcie tylko wspólnie reguły inicjacji. Ale, skoro loża (lub przynajmniej jej część) już nie jest tajna, to nie jestem zainteresowany wstąpieniem w szeregi ;).

A co się tyczy Beskidu Śląskiego - prosty powód podał Czort. Wcześniej pytałem innych o miejsce - zero pomysłów. Więc ten jeden, wydaję się być dosyć dobry i oryginalny.

Żaku, za wcześnie na dyskusję o dwunastym zlocie, skoro nie ma jeszcze wątku o jedenastym, a nawet dyskusja o dziesiątym nie wygasła. Ale... na marginesie głównego tematu?
Częściowo się z Tobą zgadzam (napisałeś "wydaje się"), ale częściowo nie (napisałeś "oryginalny"). Zważywszy na to, kto bywa na zlotach, Beskid Śląski jest mało oryginalny. Po utworzeniu na jurze niegórskiego precedensu bardziej oryginalny byłby zlot w DSD lub na hałdzie w Łaziskach Górnych ;).
Ja też zaliczam się do zainteresowanych "innych", ale nie przypominam sobie, byś mnie o to pytał. Bo gdybyś pytał, przypomniałbym o Górach Świętokrzyskich, o których była już kiedyś mowa. Ta lokalizacja hm hm, wydaje się oryginalna. Pewnie jeśli nie pojawi się zlotowy powód, to wielu z nas nigdy tam nie zajrzy.

Aniu, "mistrz drugiego planu" dopiero na dużym ekranie ujawnia wszystkie aspekty swojego mistrzostwa :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Zdzisław

Wt 20 kwi, 2010

Basia Z. napisał(a):
Żaku napisał(a):Oj Ula, chyba trochę za bardzo naciągany ten Wasz udział w zlocie. Nie można było choć na chwilę podejść do nas i pogadać. Aż tak bardzo się małych dzieci nie boimy ;)

Licząc w ten sposób to ja też byłam na Zlocie z dzieckiem.
Niektórzy (np. Zdzisław) go nawet widzieli.

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie :-)

B.

Potwierdzam, widziałem dziecko Basi - dyndało na linie zwisającej z Dupy Słonia. Jest trochę większe, myślę że już potrafi pić z butelki bez smoczka :). Jeżeli chodzi o Beskid Śląski- to jestem ZA! Powiem więcej, nie czekałbym z tym tak długo, Śląski najpiękniejszy jest w pełnych barwach wiosny-np. początek czerwca tego roku oczywiście :). Proponuję miejsce- Zaolzianka :).
Pozdrawiam!

Iza

Wt 20 kwi, 2010

Jestem za, o ile nie będę wtedy na Ukrainie, to chętnie przybędę:)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Śr 21 kwi, 2010

Marku, dlaczego za wcześnie? Tak już się przyjęło, że zloty planujemy przeważnie z rocznym wyprzedzeniem. Na jesień plany już są - Gorce i Gorczańska Chata.
Co się tyczy Twojej propozycji, to przyznam, że jest ona ciekawa i można by się nad nią zastanowić. W Śląskim można zrobić Andrzejki, czy inne wiosenno-jesienne spotkanie.
Tak więc sprawę 12 zlotu, podejmiemy jeszcze w terminie późniejszym, a o miejscu niech zdecyduje ankieta.

PS: Aniu (i Marcinie), bardzo fajne zdjęcia. Jednak Canon rządzi!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Śr 05 maja, 2010

Marek napisał(a):Ja też zaliczam się do zainteresowanych "innych", ale nie przypominam sobie, byś mnie o to pytał. Bo gdybyś pytał, przypomniałbym o Górach Świętokrzyskich, o których była już kiedyś mowa. Ta lokalizacja hm hm, wydaje się oryginalna. Pewnie jeśli nie pojawi się zlotowy powód, to wielu z nas nigdy tam nie zajrzy.

Popieram Marka - to faktycznie górki, na które można nie znaleźć lepszego powodu, by je odwiedzić. Planowałam rok temu wypad w Świętokrzyskie ale nie wyszło więc forumowe podbicie tematu na pewno zwiększyło by motywację :D
Co prawda jak na razie udaje mi się zaliczać tylko jesienne imprezy - teraz była pod nosem, a przeleżałam weekend chora :evil: - ale kiedyś trzeba w końcu zmóc tą wiosnę!!
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

N 25 lip, 2010

Muszę już planować czas jesienny, czy termin spotkania w Gorczańskiej Chacie to drugi tydzień października, sobota?
Człowiek powinien być dobry jak chleb

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Wt 03 sie, 2010

Hej.
Jeśli chodzi o zlot jesienny to rzeczywiście można powoli zacząć się nad nim zastanawiać.
O ile pamiętam zasady to zlot jesienny to drugi weekend października, czyli 9-10.X.
Z przyczym oczywistych mogę zająć się rezerwacją Gorczańskiej Chaty (a przynajmniej jej części).
Może warto powrócić też do starego dobrego zwyczaju wspólnej wędrówki na miejsce noclegu ?
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Śr 04 sie, 2010

Przede wszystkim to już chyba będzie nowy wątek. Wspólne wędrowanie jak najbardziej za, wstępnie myślałem o tym by wyruszyć z Rabki, nocleg na Starych Wierchach lub Turbaczu a potem już do Gorczańskiej Chaty, szczegóły do dogadania.
Człowiek powinien być dobry jak chleb

PK

Cz 05 sie, 2010

Mi również podoba się pomysł wspólnej wędrówki. Jednak dobrze by było jakby trasa była tak obmyślona, aby dało się dołączyć do grupy w sobotę rano.

Pozdrawiam
Michał

stefan

Ulubione góry: Karkonosze, Beskid Żywiecki i Niski

So 04 wrz, 2010

Witam wszystkich - jak dobrze pójdzie, to do zobaczenia na Zlocie.
Stefan

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 06 wrz, 2010

Oczywiście zapraszamy, lecz jeśli nie jesteś posiadaczem wehikułu czasu, łatwiej będzie przybyć na zlot opisany w TYM wątku.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Poprzednia strona
Powrót do Zloty forumowiczów