XI Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Gorce 9-10.10.2010

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Aleksandra

Ulubione góry: Beskid Myślenicki,Czarnohora

Re: XI Zlot Forumowiczów Portalu e-gory.pl - Gorce 9-10.10.2

Cz 07 paź, 2010

Zmieniłam plany i również będę dreptać pieszo, najchętniej pierwszą opcją pawłową. Myślałam (ach, jak ja lubię mój plan zajęć na ten semestr ;)) żeby w piątek dodatkowo przejść z Jurkowa przez Mogielicę i Jasień do Rzek, może ktoś się skusi?
"Nigdy się nie poddawaj, zawsze się uśmiechaj" Chrissie Wellington

pawelk84

Ulubione góry: Wszystkie

Cz 07 paź, 2010

Paweł a Ty jak? Czy impreza u znajomej aktualna, bo nie za bardzo wynika to z Twoich postów.

Właśnie dzwoniłem. Impreza jest aktualna i zaproszenie również (jedynie wskazane jest dane mi znać (pm/e-mai/tel(dam na pw/mailu)wcześniej, bo dobrze, abym wiedział ilu osób mogę się spodziewać), przy czym znajoma dokładnie nie wie ile osób będzie, tzn. może być tylko kilka lub ponad dwadzieścia.

No i ponieważ wszyscy piszą "pierwsza trasa Pawłowa" to i ja jakoś dostanę się w sb rano na przeł. Przysłop i możemy ją - przynajmniej w jakimś zakresie, bo nie wiem, czy będę szedł aż na Turbacz - wspólnie przejść.
Ponieważ padła już niżej godzina w poście Beski to proponuję, aby spotkać się ok. 9.00 rano w sb na przeł. Przysłop pod sklepem.
Wse wirchowoł nie bedzies, ale coś uwirchował to twoje...
http://na-szczytach.blogspot.com
http://www.gopr-podhale.pl
http://picasaweb.google.com/PawelKonieczny22

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 07 paź, 2010

Ja wraz ze znajomymi (max. 4 osoby), piszemy się na piątkową imprezę, podaj tylko dokładne namiary, gdzie mamy się dostać, przyjedziemy ok. 19-20. W sobotę rano meldujemy się na Przysłopie w Rzekach i dalej, wg. ustalonego planu.

PS: Dobrze by było, gdybyś podał mi swój numer kom. na PM.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Aleksandra

Cz 07 paź, 2010

Również się piszę, choć jeszcze nie wiem jak się tam dostanę ;).

Ayla

Cz 07 paź, 2010

My z Piotrkiem też postaramy się zjawić w Rzekach w sobotę rano, może z nami będą dwie lub trzy osoby dodatkowo. Fajnie, że zapowiada się duża grupa do wspólnego wędrowania :D
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Żaku
Administrator forum

Pt 08 paź, 2010

Fajnie Dorota, że będziecie, musimy jeszcze pogadać o weselu ;)

Wygląda na to, że ekipa "rzekowa" będzie dosyć duża, cieszę się, że będziemy maszerować w licznym gronie!

PS: Ktoś jeszcze wybiera się na imprezę w Zasadnem?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Iza

Pt 08 paź, 2010

Ja, do zobaczenia:)

Żaku
Administrator forum

Pt 08 paź, 2010

Pogoda zapowiada się świetnie, tylko w nocy przymrozki, zabierzcie ciepłe śpiwory albo łączcie się w pary ;)

Ja właśnie wyjeżdżam, do zobaczenia!
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 08 paź, 2010

Frakcja rowerowa nie będzie chyba zbyt liczna. Ola wypadła. Ja jadę od przeciwnej strony niż Czort (pojawimy się z jogurtem w Rzekach w godzinie Zero). Ale koncept pogórzański na dwa bicykle jest wciąż realny. A nawet spiska alternatywa. "Turystyka musu" uzależnia :). W obu wypadkach zlot okaże się również pretekstem do jazdy z listą celów. Choć niewykluczone, że skończy się na pstrykaniu złotych buków na błękicie, gdzieś na gorczańskich polanach :).
A ekipa Pawła już pewnie wzniosła pierwsze toasty...
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pt 08 paź, 2010

Jednak udało mi się zebrać wszystkie sprawy do kupy, na ostatnią chwilę. Tak jak powiedział Marek, nie wiadomo czy przyjadę z nim od strony Pogórzy czy też dojedziemy na miejsce w wariantach solowych. W moim wariancie solowym przewiduję poszukiwania XVIII w. napisów na Mogielicy, objeżdżenie kilku drewnianych kościółków oraz znalezienie śladów po gorczańskiej kolejce wąskotorowej. Tak w ogóle to na pewno wyjadę na rowerze, ale na miejsce mogę przybyć piechotą. Mój rower jeździ "na słowo honoru".

Do zobaczenia na miejscu!

Teraz ekipa Pawła być może ma tylko odruchy Pawłowa... :twisted:
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Iza

N 10 paź, 2010

Odruchów Pawłowa nie mieliśmy, a piątkowa impreza w Zasadnem, jak i każda kolejna chwila zlotu, były fantastyczne i bomba, a kto nie był, ten trąba :!: :idea:

Aleksandra

N 10 paź, 2010

Noo, z Izą to można podróżować, doświadczenie autostopowiczki=powrót w ekspresowym tempie ;). Zlot był wyśmienity, bardzo podobało mi się wędrowanie w tak licznej i sympatycznej grupie, nawet przez chwilę nie pożałowałam braku roweru :D. Zaraz się wezmę za zdjęcia, mam nadzieję, że udało mi się choć trochę tej pięknej jesieni na matrycy uchwycić ;).

Zdzisław

N 10 paź, 2010

Iza napisał(a):Odruchów Pawłowa nie mieliśmy, a piątkowa impreza w Zasadnem, jak i każda kolejna chwila zlotu, były fantastyczne i bomba, a kto nie był, ten trąba :!: :idea:

Potwierdzam.
Impreza fajna jak zwykle, ale to co zobaczyłem podczas mojej prawie 3dniowej! wędrówce po Gorcach nie da się opisać . Mam już dość stary pesel ale tak pięknej jesieni w górach chyba jeszcze nie widziałem!!!
Dziękuję zwłaszcza Grzegorzowi i Krzysiowi za towarzystwo na szlaku i dowóz do domu.
Pozdrawiam Wszystkich uczestników. I do zobaczenia znowu w tak pięknych okolicznościach przyrody!
Sie ma!

Czort

Ulubione góry: Karpaty

N 10 paź, 2010

Iza napisał(a):Odruchów Pawłowa nie mieliśmy

Iza jeśli nawet odruchy Pawłowa wygasły na piątkowej imprezie, to rozumiem że opis bitwy pod Termopilami to przy tym jak oglądanie wieczorynki.

Razem z Markiem dojechaliśmy do Turbacza, potem każdy rozjechał się w swoją stronę. Marek ku północy, a ja do Nowego Targu. W Kowańcu, wyjmując ostatnie błoto i patyki z ust spotkałem znajomych, a spotkanie kolejnych zmotoryzowanych znajomych w Nowym Targu zaowocowało tym że nie musiałem pedałować do Sącza (choć pedałując byłbym wcześniej w domu).

Z niecierpliwością czekam na termin następnego e-chlania. :twisted:
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

N 10 paź, 2010

Ola, ja odwrotnie. Przez chwilę żałowałem, że wziąłem rower :). Ale dzisiaj, po wdrapaniu się na Turbacz, nie darowałbym sobie tego. Zjazd do Rabki to trochę ślizgawka, na której bezskutecznie ćwiczyłem hamowanie bez zostawiania śladów i zbierałem błoto na pamiątkę. Poza tym... cykloekstaza :). A wczoraj padły oba cele pogórzańskie, choć nie jestem pewien, czy rzeczywiście byłem na samym szczycie Rogozowej. Oby nie było tak, jak z Czarną Górą w G. Lewockich.
Miło było przy tym poznać nowych ludzi i spotkać starych. Serdeczne podziękowania dla jogurta (jogurtu? :wink: ) za ultrawygodne rozwiązanie problemu transportu i dla Czorta za towarzystwo na trasie. Choć z mojego punktu widzenia w sobotę robił tylko za uciekającego królika :).
Do diabła, jakie e-chlanie? E-konsumpcja napojów wyskokowych, powodująca u niektórych e-konsumentów e-uforię alkoholową i śpiew nieco głośniejszy niż zwykle to jeszcze nie chlanie :). Ale jak zawał, tak zwał... miesiąc szybko zleci.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów