Ustalone szczegóły zlotu forumowiczów

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Ustalone szczegóły zlotu forumowiczów

Śr 06 lip, 2005

Po kilkutygodniowych debatach na temat miejsca i terminu spotkania aktywnych i nieaktywnych forumowiczów e-gory, udało się w końcu dojść do konsensusu. Ogłaszam co ustalono:

termin zlotu: 15/16 październik 2005 roku
miejsce zlotu: schronisko PTTK na Luboniu Wielkim

O kolejnych szczegółach będziemy na bieżąco informować.
Można zgłaszać różne pomysły, co do "rozkładu jazdy" zlotu. Poniżej, pierwsze z nich:
1) Umawiamy się w 2-3 różnych miejsach i docieramy razem na Luboń Wlk. (np TRASA 1: Lubień - Szczebel - Przełęcz Glisne - Luboń Wlk., TRASA 2: Koninki - Stare Wierchy - Raba Niżna - Luboń Wlk.)
2) Jakieś konkretne wykładziki aby połączyć przyjemne z pożytecznym (np. o bezpieczneństwie na górskich wycieczkach, fotografii górskiej, itd.)
3) Śpiewogranie przy piwku (jakie piwo jest dostępne w schronisku poinformujemy, żeby ewentualnie każdy się przygotował na wyniesienie puszeczki ulubionego trunku)

Czekamy na kolejne propozycje...
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Vista

Re: Ustalone szczegóły zlotu forumowiczów

Śr 06 lip, 2005

Super, już czuję i wiem;) że będę z Wami. Mam tylko kilka postów, ale mam nadziję, że mogę się przyłaczyć?; :wink:

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 06 lip, 2005

Nie dyskryminujemy nikogo. Na wszystkich czekamy z otwartymi rękami 9mamy nadzieję, że kierownictwo schroniska też :lol: )
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

młoda

ehhhhhhhhhhhhh

Cz 07 lip, 2005

Kurcze upieczone !!!! Właśnie sie dowiedziałam, że w tym czasie będę miała pracę !!! No nie...... :cry: żeby tak płacili za wędrowanie po górach.... Pozdrawiam i życzę owocnego spotkania.

michal2911

Pn 11 lip, 2005

Jak nie będe pracował przyjade na rowerze :D

Powrót do Zloty forumowiczów