XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzyskie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

dorkajo

Ulubione góry: Tatry

Re: XII Zlot Forumowiczów portalu e-gory.pl -Góry Świętokrzy

Pn 14 lut, 2011

Pisałam już w innym wątku:) z Warszawy, przyjadę pociągiem, ale na miejscu będzie problem z poruszaniem się po okolicy

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

Pn 14 lut, 2011

Myślę, że nie musisz się obawiać - jeszcze się chyba nie zdarzyło, żeby forowicze odmawiali sobie wzajemnej pomocy -
natomiast na razie jak widzisz zbyt mało mamy konkretnych planów.

Rada: zerkać na wątek, który pewnie (mam nadzieję!) ożyje za jakieś dwa - trzy tygodnie gdy termin zlotu się przybliży, i wtedy pojawiają się i pytania i oferty kto, gdzie, kiedy i co może :)
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 14 lut, 2011

dorkajo napisał(a):Pisałam już w innym wątku

A co z polem "Lokalizacja" w profilu? Warto je wypełnić :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dorkajo

Pn 14 lut, 2011

Przepraszam:) moja wina, ale nie wiem jak błąd naprawić, nie wiem jak dopisać miejscowość w swoim profilu choć nie jestem blondynką:)
jeśli mogę pomóc jakoś organizacji to służę pomocą, tak jak pisałam postaram się wziąć gitarę, jeśli nic nie pokrzyżuje mi planów

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 14 lut, 2011

Pozwoliłem sobie dopisać lokalizację osobiście, a co do gitary, to zabieraj na 100%!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

dorkajo

Pn 14 lut, 2011

Dziękuję:) i mam nadzieję, że nauczę się przy was porządnie chodzić po górach:)

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Pn 14 lut, 2011

dorkajo napisał(a):Dziękuję:) i mam nadzieję, że nauczę się przy was porządnie chodzić po górach:)

Droga Koleżanko :) chyba stanowczo przesadziłaś ze skromnością. Co to znaczy porządnie chodzić po górach? Czy ktoś chodzi nieporządnie? :cry:
Człowiek powinien być dobry jak chleb

dorkajo

Pn 14 lut, 2011

Ja jestem amatorem:) tyle ile dałam radę sama pokonać swoje bariery, pokonałam:) ale by zrobić krok dalej potrzebuję mieć w czasie wędrówek odpowiedzialnych i doświadczonych ludzi:) na takich tu liczę:)
Nie mam odwagi sama na poważniejsze szlaki wychodzić, a w moim środowisku brakuje ludzi zainteresowanych taką formą spędzania wolnego czasu.
Ps. do administratora:)
czy zdjęcie mogę do profilu sama dodać?:)
zaraz mnie wygonicie z tego forum:)

vasco

Pn 14 lut, 2011

Witam !!!
W związku z tym że wątek zaczyna nabierać lekko rozpędu, pozwoliłem sobie na dodanie adresu komunikacji
bus-owej (www.kielce.rozkladyjazdy.pl/busy/ - polecam ten rozkład jazdy z ul. Żelaznej obok dworca PKP)
Myślę że będzie on przydatny w zależności gdzie padnie ostateczna nazwa miejscowości Zlotu, na dojazd Koleżeństwa korzystającego z uroków jazdy PKP lub przyjazdu w tzw.ostatniej chwili.

Beska

Pn 14 lut, 2011

No to mamy coraz więcej :) - może jednak jakieś opinie co do miejsca, nowe propozycje, może ktoś ma jakieś bezpośrednie doświadczenia z noclegami w tym terenie?

Zdzisław

Pn 14 lut, 2011

Ja będąc tam dwa lata temu spałem w gospodarstwie agro. w Hucie Podłysicy. Bardzo mili gospodarze,bardzo dobre waruki, cena przystępna.Jest miejsce na grila, a myślę że można by się dogadać z gospodarzem i zrobić nawet ognisko.Na podwórku można zostawić samochód. Do szlaku czerwonego Łysica-Św. Krzyż 100metrów (przez ogród)
W sezonie truskawkowym-gospodyni częstuje pysznymi truskawkami :).Byłem, sprawdziłem ,polecam. http://www.slonecznegory.pl/agroturystyka-kot.htm
Nie jest to moja rodzina :), podaję tylko propozycję na potrzeby zlotu.Niestety nie będzie mnie na zlocie :(.
Pozdrawiam!

vasco

Pn 14 lut, 2011

ja mam taki adres noclegu w Świętej Katarzynie, nawet pomyślałem :P że można się od Pani dowiedziec wiecej ale to chyba dopiero jeśli padnie propozycja noclegu właśnie na Św. Katarzynie bo jak narazie to z informacji które chodzą w tym wątku to jako takiej precyzji nie ma(bo za wcześnie) :shock: Taką trasę można wziąść pod uwagę: Nowa Słupia - Święta Katarzyna(z noclegiem) całym pasmen Łysogór ok 5 h (Święty Krzyż - Łysica) no ale to dopiero początek poszukiwań i propozycji . Jestem do dyspozycji jakby cos było potrzeba......bedę się odzywał.

Beska

Pn 14 lut, 2011

vasco napisał(a):ja mam taki adres noclegu w Świętej Katarzynie, nawet pomyślałem :P że można się od Pani dowiedziec wiecej ale to chyba dopiero jeśli padnie propozycja noclegu właśnie na Św. Katarzynie bo jak narazie to z informacji które chodzą w tym wątku to jako takiej precyzji nie ma(bo za wcześnie) :shock:

No to chyba właśnie propozycja padła, nieprawdaż? Z mojej wiedzy wynika, że forum ma charakter otwarty, więc nie oczekuje się jedynie na propozycje ale również je zapodaje :mrgreen:

grzegorz kluba

Ulubione góry: Beskid Żywiecki zdecydowanie

Wt 15 lut, 2011

W zasadzie mogę już potwierdzić swą obecność plus Krzyś w wersji samochodospeleotrekingowej, zgodę reszty rodziny mam, zostało jeszcze tylko załatwić wolne w pracy. Mimo wszystko brałbym na poważnie opcję namiotową z dostępem do wody bieżącej.
Człowiek powinien być dobry jak chleb

Iza

Wt 15 lut, 2011

Spałam w schronisku w Św. Katarzynie rok temu w styczniu. Warunki ok, na namioty gospodarze też się zgodzili, choć ich nieco zdziwiła ta opcja przy dwudziestoparostopniowym mrozie:)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów