XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowickie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowickie

N 27 sty, 2013

W związku ze zbliżającym się terminem kolejnego zlotu otwieram wątek z tym związany. Grupa górska którą tym razem chcemy odwiedzić to Rudawy Janowickie. Czekam na propozycję miejsc noclegowych i zapisy osób chętnych na wyjazd. Termin to 13-14 kwietnia z możliwością rozpoczęcia już od piątku (12).
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

happybilly

Re: XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowic

Pn 28 sty, 2013

Propozycji noclegu nie mam, ale za to zgłaszam swój udział, gdziekolwiek to by nie było :)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 28 sty, 2013

Tam jest gdzie spać. Można skorzystać z noclegów w Szwajcarce, w którymś z PTSM-ów (Karpniki, Strużnica), w bazie 9Up. Pewnie znajdzie się wiele innych miejsc pod dachem. Choć ja byłbym za biwakiem w skałach. Na przykład w Starościńskich lub pod Piecem.
Jak dobrze pójdzie, zawitamy tam w cyklotandemie. Jak źle, zajrzę solo. Chyba. Ale też na bicyklu.
Choć... z drugiej strony... wiosenny Bóbr kusi, by zabrać Palavę :).
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Wiolcia

Ulubione góry: Beskid Żywiecki, Beskid Niski, Bieszczady

Pn 28 sty, 2013

W Strużnicy już kilka lat temu nie było PTSM-u, został zamknięty, chyba, że coś się ostatnio zmieniło. Jest za to "Skalnik" w Bukowcu.

anek30

Ulubione góry: Karkonosze

Wt 29 sty, 2013

Ja osobiście polecam Szwajcarkę lub Andrzejówkę...miejsca pewne i sprawdzone.NO i oczywiście proszę ładnie na listę wpisać mnie i jeszcze jedną osobę:)

Żaku
Administrator forum

Wt 29 sty, 2013

Póki co też jestem za Szwajcarką, kiedyś już tam mieliśmy wylądować, ale nas olali. Może warto spróbować raz jeszcze? Tylko trzeba by szybko zdecydować, wtedy zrobię rezerwację. Jakieś przeciwwskazania?
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

horus

Ulubione góry: Tatry

Śr 30 sty, 2013

A może u Kudłatego w Sokołach ?? Bardzo fajne miejsce - są i pokoje i miejsce gdzie można się rozbić namiotem, mi osobiście podoba się bardziej niż Szwajcarka
Horus / Seth www.seth.com.pl /

Żaku
Administrator forum

Śr 30 sty, 2013

No też słyszałem dobre opinie i w sumie bliżej gór.
Pokój wygląda klimatycznie...

Jeszcze jakieś propozycje?
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Ayla

Śr 30 sty, 2013

Jest duża szansa, że znowu po długiej przerwie pojawimy się na zlocie, tym razem z naszym synkiem (tylko musimy wymyślić, jak go przewieźć, bo mały za bardzo nie lubi jeździć autem) . Jeśli się uda, to na pewno pojedziemy w czwartek lub piątek. Dwa lata temu byliśmy w Szwajcarce i średnio nam się tam podobało, jeśli jest wybór, to wolimy inne miejsce. No i ze względu na Szymonka, będziemy potrzebować jakiś mniejszy pokój, namiot jeszcze odpada.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Żaku
Administrator forum

Śr 30 sty, 2013

No Dorota, super że się pojawicie! U Kudłatego jest apartament za 100 za noc dla 2 osób (malucha chyba da radę "przemycić"), co jednak trochę podraża Wasz wyjazd oraz przyczepa za 70, może to będzie rozwiązanie dla Was?

PS: Na pewno coś wymyślimy, być może znajomi pojadą z dzieckiem i wspólnie coś wynajmiecie? Będzie taniej i raźniej :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

jogurt

Ulubione góry: Tatry, Beskidy,

Śr 30 sty, 2013

Jak dla mnie to te miejce bedzie super, no i prosze wpisac mnie na liste .

Ayla

Śr 30 sty, 2013

Żaku, miejsce fajne, nie mamy dużych wymagań, może być i ta chatka http://www.sokoliki.net/chatka.html albo przyczepa, coś się wymyśli. Ważne, że plac zabaw też jest ;)
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Śr 30 sty, 2013

Jeżeli nic się nie popsuję i tylko będę w kraju to oczywiście deklaruję swoją obecność!!! Ja proponuje zrobić podobnie jak na zlocie w Beskidzie Niskim. Może nie wszystkim ta opcja będzie pasować ale ja jestem jak najbardziej za!!! Z piątku na sobotę nocleg w Szwajcarce, a z soboty na niedzielę w Sokolikach. W obu miejscach nie byłem i oba się podobają :) Tu i tu są pokoje po 17 osób i mniejsze dla rodzin z dziećmi to wyboru do koloru. Pasuje rezerwację załatwić jak najszybciej. Jak dobrze sprawdzałem to te miejsca nie są bardzo daleko oddalone od siebie. Szlakiem przemaszerujemy kawałek i jesteśmy w drugim miejscu noclegowym. Oczywiście Skalnik to pozycja obowiązkowa, dlatego kto ma ochotę to proponuję wcześnie wyjechać w piątek i robimy malutkie ognisko na szczycie jak na Lackowej. Można nawet kiełbachę zrobić na patyku.

Pytanie do Kasi - Kxsxx81 czy się wybierasz? Daj znać bo jestem chętny na miejsce w twoim autku o ile nie rozdałaś już wszystkich miejsc :) i czy dalej masz ochotę po drodze wpaść na parę Koronek?

happybilly

Śr 30 sty, 2013

A ja jestem przeciw organizowaniu noclegów w dwu miejscach, bo wyjdą z tego dwie równoległe imprezy. Nie służy to niczemu dobremu.

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Śr 30 sty, 2013

Bądźmy dobrej myśli. Myślę, że będzie fajnie! Dlatego piszę wcześniej,żeby się wypowiedzieli wszyscy zanim zaczniemy rezerwować. Nie było cię Jarku w Niskim, a ci z nas co się przenieśli z Magury na Jaśliska byli bardzo zadowoleni i zobaczyło się nowe miejsce i ciekawe szlaki o grzybobraniu i Chacie Elektryków nie wspomnę :) Lepiej nocować w 2 różnych miejscach i zobaczyć coś nowego niż gnić 2 dni w tym samym miejscu takie jest moje zdanie. Poza tym nie byłem w Szwajcarce i Sokolikach dlatego może tak bardzo mnie ciągnie w oba te miejsca i chce się zobaczyć jak najwięcej!!!

Następna strona
Powrót do Zloty forumowiczów