XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowickie

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

happybilly

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Re: XVI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Rudawy Janowic

Śr 20 lut, 2013

Jeśli masz na myśli siebie i Marka, to oczywiście że was zabiorę :)

anek30

Ulubione góry: Karkonosze

Śr 20 lut, 2013

Zaraz robię przelew,my będziemy jechać w piątek najwcześniej o godzinie 17 wyjazd z Wrocławia z Popowic(koło Magnolii)Możemy zabrać dwie osoby.Info na privie.

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Cz 21 lut, 2013

znikający_punkt napisał(a):Hmm... A zabrałbyś z Gliwic 2 rowery i 2 rowerzystów?
A macie jakieś konkretne plany "przejazdowe". Może bym się też z moimi 2kółkami wybrał. Jeśli dam radę kręcić za wami...
Maniek

znikający_punkt

Ulubione góry: Munţii Făgăraş

Cz 21 lut, 2013

W tej chwili jeszcze za wcześnie, nie ma dokładnego planu trasy. Może powstanie w ten weekend jakiś ogólny zarys. Towarzystwo zawsze mile widziane :) Sugestie, gdybyś dołączył, również. Może grupa rowerowa nabierze mocy?
Keep it simple, stupid :)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 22 lut, 2013

Dwa dni jeżdżenia to sporo czasu. A Rudawy Janowickie to wymarzone góry na rower. Jest tam sporo dróg o różnym stopniu trudności - od asfaltu do skalistych" singletracków". Ale jeśli Jarek pojedzie swoim transportowcem, to można zabrać Palavę i pomyśleć o skróceniu tego czasu na rzecz spływu Bobrem. I tu widzę dwie opcje. Albo "zwykły" spływ - tylko dla dwóch osób, albo zabawa na szachownicy w Przełomie Janowickim. To krótki, zaledwie kilkusetmetrowy odcinek rzeki i można go powtórzyć wielokrotnie, więc popluskać mogłoby się więcej osób.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Żaku
Administrator forum

Pn 25 lut, 2013

Pragnę donieść, kto z forumowiczów przelał mi zaliczkę i w jakiej kwocie:

:arrow: happybilly - 20
:arrow: zwirek75- 10 (jedna noc?)
:arrow: Iza - 20
:arrow: Znikający_punkt - 20
:arrow: Marek - 20
:arrow: Anna Dec - 40 (Anek30)

póki co trochę mało, proszę o przelewy, bo czas ucieka.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

kxsxx81

Lokalizacja: okolice Chrzanowa, okolice Nowego Sącza (weekendowo)
Ulubione góry: Beskidy

Wt 26 lut, 2013

Pościłam przelew za 4 osoby, dopisz do listy jeszcze Anie B. i Zbyszka R., bo ja i Naska na liście juz jesteśmy. Paweł nie widze Cie na liście z zaliczką:-) cichutko przypominam:-) Ja jednak wyjezdzam w piatek bardzo wczesnie, bo Ania z Katowic jakos do mnie musi sie dostać, a wolny ma tylko jeden dzień .

Pozdrawiam

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Wt 26 lut, 2013

Rozumiem, że chodzi o mnie.Jeśli nie to i tak napisze :) Wyczekam do ostatniej chwili, najwyżej będę spał na schodach przed drzwiami w Sokolikach :) Obsada w twoim autku się powiększa. Ania to wiem, Zbyszka nie znam ale poznam i mam nadzieję, że trzymasz dla mnie to ostatnie miejsce. Piątek rano pasuje. To jaką trasę obrałaś? Skoro po drodze nie zabieramy Anny to rozumiem, że omijamy Katowice szerokim łukiem i prowadzisz nas przez piękne miejscowości o KGP nie wspomnę :)

kxsxx81

Śr 27 lut, 2013

Miejsce dla Ciebie Moskal trzymam:-)

Jeszcze dokładnie planu trasy nie mam moze coś konstruktywnego zaproponujesz, priorytety znasz. Beska tez cos wspominała o podobnej trasie moze sie zgramy, kto wie:-)

W zeszły weekend w Beskidzie Ślaskim byłam, w ten Sądecki jade, więc chwilowo inne trasy robie :-)

Pozdrawiam,
Kaska

Amelia

Ulubione góry: Wszelkie, gdzie nie ma stonki:P

Cz 28 lut, 2013

śmiem donieść, iż również czekam do ostatniej chwili...zadowolę się glebą w razie czego:)
<niestety póki co wypada mi iść do pracy w sobotę:/>
Nie chodź utar­ty­mi dro­gami, bo się pośliźniesz.

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Cz 28 lut, 2013

Jak by ktoś był zainteresowany to mamy jeszcze jedno wolne miejsce w aucie. Jedziemy w czwartek skoro świt a wracamy w niedziele o zachodzie. ;-)
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Beska

Ulubione góry: wszystkie, w których da się odetchnąć od zgiełku

N 03 mar, 2013

kxsxx81 napisał(a):Beska tez cos wspominała o podobnej trasie moze sie zgramy, kto wie:-)

No właśnie, czasu jeszcze trochę zostało i nie wiadomo co się uda - na razie okazuje się, że nasz wyjazd poranny w piątek może nie wypalić, bo młodzi mają praktyki i jeszcze nie wiadomo czy uda się je odrobić wcześniej - wtedy jechalibyśmy pewnie dopiero ok. 14.00 - więc ostateczne plany powstaną najwcześniej po Świętach.

Żaku, wysłałam przelew za moją brygadę - dziś, więc jutro powinien być u Ciebie.
Czekam na Twoje pomysły na sobotę, bo one na ewentualne plany piątkowe "bezrowerowców" miałyby wpływ.
Tyle jeszcze przed nami...
Góry jak góry, a Sherpowie to ciury, najważniejszy jest blues...

Żaku
Administrator forum

Śr 06 mar, 2013

Aktualizacja przelewów:

:arrow: happybilly - 20
:arrow: zwirek75- 20
:arrow:Iza - 20
:arrow: Znikający_punkt - 20
:arrow: Marek - 20
:arrow: Anna Dec - 40 (Anek30)
:arrow: jogurt - 20
:arrow: Zdzisław - 20
:arrow: kxsxx81 - 80
:arrow: Beska - 100
:arrow: Żaku - 60

Już jest lepiej, zwracam się także do tych, którzy wiedzą, że pojadą. Nie piszcie o glebie i o tym, że zapłacicie se sami, pracujemy na wspólną rezerwację i rabat za nocleg. Jeżeli każdy pomyśli w ten sposób, to nic z tego nie wyjdzie.

Ja prawdopodobnie wyjadę z ekipą już w czwartek, tak jak pisałem, piątek przeznaczam na rower, ale w sobotę planuję wspólny, pieszy marsz integracyjny i liczę, że większość się dołączy. Konkretny plan przedstawię, choć jest jeszcze trochę czasu. Beska cieszę się, że będziecie z całą ekipą. Kasia, kogo masz na myśli pisząc Anna B. i Zbyszek R., czy to ludzie z forum? Hannibal, jeśli chcecie spać we wspólnym pokoju z nami, to może przelejesz tę zaliczkę (40PLN), będzie większą szansa na zniżkę.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

kxsxx81

Cz 07 mar, 2013

Juz sie tłumaczę, Ania B. jest formułowiczką nasza, nicku nie pamiętam, Zbyszek jeszcze nie (?), ale chodzi po górach i gra na gitarze :-) Jeszcze za jedna osobe puszcze przelew dzisiaj do towarzystwa mojej Natalce, więc w mojej ekipe dwóch młodziaków bedzię - 13 lat. Nadzieja w młodych :-)

Pozdrawiam.

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Cz 07 mar, 2013

Czy już mam się martwić o miejsce u ciebie w samochodzie Kasiu ?? Busem chyba się na zlot nie wybierasz :) Osobówka pęka w szwach. Wiec daj znać czy zostałem wykopany z obsady twojego autka :)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów