II Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Jaki termin wyjazdu ci odpowiada?

Ankieta wygasła Śr 01 mar, 2006

11-12.III
2
10%
25-26.III
4
20%
8-9.IV
5
25%
22-23.IV
9
45%

Liczba głosów : 20
Michał

Re: II Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl

Cz 02 lut, 2006

Mi podobnie jak Adikosowi pasuje ten pierwszy proponowany weekend kwietnia. No ale myśle, że nawet gdy wypadnie w innym terminie to się pojawie. Oby :)

Pozdrawiam!

Gość

Cz 02 lut, 2006

kwiecień, błagam! ja jestem wybitnie ciepłolubna!

Młodszy

Cz 02 lut, 2006

ehh, chętnie też bym się wybrał (chociaż forumowiczem jestem od wczoraj dopiero :-D ), ale nigdy nie wiem do końca czy dam radę. A jeśli już, to najchętniej w kwietniu. Zagłosuję więc na ostatni termin, a czy pójdę... to już inna sprawa.. :?:
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 02 lut, 2006

Nie martw sie tym, że jesteś forumowiczem od wczoraj, na zlot zapraszamy wszystkich :!:

PS: Powiem Ci w tajemnicy, że też zagłosuje dopiero pod koniec ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Cz 02 lut, 2006

Ja jestem za kwietniem, choćby z tego powodu, że część osób od nas jest zainteresowana szkoleniem lawinowym, które ma się odbyć w jednym z terminów marcowych...

Żaku
Administrator forum

Cz 02 lut, 2006

Może Gazda da znać, kiedy ma wolne miejsca w bacówce, ponieważ zrobimy mu tam niezły najazd :D
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

WLAD

Pt 03 lut, 2006

Gazda na pewno się ucieszy, zawze cos wpadnie dudków;)
A na taki zlocik chętnie bym się wybrał , a jeżeli chodzi o termin to każdy z podanych weekendów nie stwarza u mnie problemów.
( no chyba że w owym czasie przewidziany jest nów, i jest bezchmurna pogoda, ale i to idzie jakoś ominąć)

katti

Cz 09 lut, 2006

ja stawiam na ten ostatni weekend kwietnia, chociaż zapewne moja cudna szkoła wymyśli coś wspaniałego i bede miec problem z wolnym,aczkolwiek na 99,9 % stawiam na wyjazd.
niedługo wszyscy będziemy chodzic zima w sandałach!!!!!!

Szłapton

N 12 lut, 2006

A co z ostatnim tygodniem lutego?? Jeśli dobrze pamiętam to i taka propozycja była...

Żaku
Administrator forum

Pn 13 lut, 2006

Szłapton napisał(a):A co z ostatnim tygodniem lutego?? Jeśli dobrze pamiętam to i taka propozycja była...

Była, ale została usunięta z ankiety głównie z powodu sesji ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

eagle

Śr 15 lut, 2006

Widze, że w ankiecie wygrywa ostatni weekend kwietnia - wyglada na to że czeka mnie rozdwojenie jaźni bo w tym terminie mam eliminacje do Pucharu AK-Beskidzkiego. Zobaczymy jak będzie, ale napewno będzie cieżko. Coś jednak mimo wszystko czuje że wygrają góry :)
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Śr 15 lut, 2006

Ostatnio weekend kwietnia mnie również odpowiada (na razie, póki nie znam jeszcze planu zajeć na uniwerku :D )
Choć na forum jestem od niedawna z chęcią poznam swoich rozmówców, podpowiedzi odnośnie kursu skałkowego, który zrobię kilka dni później i innych fascynacji Sokolikami - mam nadzieję...

katti

Cz 16 lut, 2006

to co???? jedziemy 22-23.04. do Bacówki!!!!! eagle rób co w twojej mocy!!!!se ya!!!
niedługo wszyscy będziemy chodzic zima w sandałach!!!!!!

Żaku
Administrator forum

Cz 16 lut, 2006

Z ankiety wynika, że ostatnią propozycje wybrało najwicej osób.
Więc ustalmy szczegóły oraz to, czy innym,którzy głosowali inaczej, też pasowałby ewentualny termin.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

młoda

Cz 16 lut, 2006

Melduje się! Prawdopodobnie będe miała w którys weekend egzamin... :cry: ale co tam! Egzaminy w studenckim życiu sa od tego, zeby je przekładać :D
Będe na 100%. Kochany Krzysiu Eagle jeśli się nie pojawisz, dwie Kaśki Opolanki będą głęboko zawiedzione. Że nie wspomnę o stracie rekawiczek :P Pozdrawiam serdecznie, papa.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów