II Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Jaki termin wyjazdu ci odpowiada?

Ankieta wygasła Śr 01 mar, 2006

11-12.III
2
10%
25-26.III
4
20%
8-9.IV
5
25%
22-23.IV
9
45%

Liczba głosów : 20
młoda

Re: II Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl

Pn 24 kwi, 2006

Tak pięknego śpiewu dawno nie słyszałam... ściskał serca. Taka jest własnie natura górołaza...

Pozdrowienia dla ekipy i tych, którzy chcieli a być nie mogli, następnym razem się uda :D

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 24 kwi, 2006

Łosiek napisał(a):...więc wyciągnęłam wszystkie "e-słodkie chwile", które mi zostały z wyjazdu, aby coś wreszcie zaczęło sie dziać...

Ojoj, aż strach się bać, co się działo po tych "e-słodkich chwilach", mam nadzieje, że wczesniej nie było "e-wędzonego sera" :D

jano napisał(a):Tylko w górach można spotkać ludzi,których się nie znało wcześniej i tak się z nimi zżyć.

Oj zżyliśmy sie nieźle, a to także zasługa Kasinego trunku, który dziwnym trafem wogóle się nie kończył ;)

jano napisał(a):Może jeszcze się spotkamy w górach przed zlotem i sztafetą

Ja tez mam taką nadzieję, może uda się to w Tatrach w czerwcu.

asique napisał(a):Mi i Dorotce też się podobało. No ale z taką e-ekstra e-ekipą to musiało być fajnie

Cieszymy się, że wam sie podobało, w końcu musiałyście przebyć najdłuższą drogę na zlot. Jestem pełen podziwu dla was, gdyż po nieprzespanej nocy w pociągu spisywałyście się wyśmienicie :!:

Adikos napisał(a):dzieki Tobie jano - Ty już będziesz wiedział o co chodzi o mało co musielibyśmy iść do domu pieszo

Oj święta prawda, dzięki jano za wszystko, także za trunek, który załatwiłeś od Gazdy ;)

Co do wszystkich, którzy nie dotarli, szkoda że was nie było, miejmy nadzieje, że spotkamy się w październiku, co do miejsca III zlotu, to wstępnie uzgodniliśmy, że będzie to Beskid Żywiecki, góra Wielka Rycerzowa. Szczegóły omówimy w terminie późniejszym.

PS: Jeszcze raz chciałbym podziękować Gazdzie z Wierchomli, dzięki niemu zlot był naprawde udany. Polecam wszystkim odwiedzanie jego bacówki, na pewno nie pożałujecie :!:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Wójek Biedak

Pn 24 kwi, 2006

Tak sobie myślę, że może warto rozważyć inny region na następny zlot. Dotychczasowe były w Beskidach i Kraków miał blisko. Może tak następny w np. Karkonoszach. Myślę, że mogłoby to przyciągnąć ludzi z zachodniej części kraju. A niewątpliwie silny "trzon" Śląsko - Małopolski też zbyt daleko by nie miał. W portalu mocno akcentowana jest tematyka Beskidzka i "udziela się sporo ludzi z wymienionych regionów, myślę że miejsce zlotu może w jakim stopniu moderować licznebność i aktywność portalistów z zach części kraju.

Młodszy

Wt 25 kwi, 2006

Przeczytałem to wszystko, co napisaliście po zlocie i... skręca mnie z zazdrości, że mnie tam nie było :(
Ale cóż, nie wszystko się ma co by się miec chciało....
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Wt 25 kwi, 2006

młoda napisał(a):Tak pięknego śpiewu dawno nie słyszałam... ściskał serca

Może ktoś to nagrywał ? Też chcę poczuć atmosferę zlotu :)
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

katti

Wt 25 kwi, 2006

zazdrośnicą nie jestem ale tu przyznaje sie-ZAZDROSZCZE WAM ZE TAM BYLIŚCIE!! w imieniu tych co nie dotarli prosimy o e-fotki!!!!
Eagle-Orzełku pojawiłbyś sie wreszcie na GG!!
niedługo wszyscy będziemy chodzic zima w sandałach!!!!!!

kasiula

Wt 25 kwi, 2006

Ja też mogłabym zacytowac wypowiedzi nieobecnych.
W tej Toskani kurczę nie słyszałam żadnego"kiedy góral umiera..
A pójdę se sama zagrac i zaspiewać. :cry:

Łosiek (Kaśka)

Wt 25 kwi, 2006

a z tym "kiedy góral umiera" najlepsze było to, że nieskończona ilość razy zaczynaliśmy śpiewać tą piosenkę, ale nigdy nie skończyliśmy... :D wieczna piosenka :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Adikos

Wt 25 kwi, 2006

Cesarr napisał(a):Może ktoś to nagrywał ? Też chcę poczuć atmosferę zlotu :)

Mam nagrane krótkie filmiki na aparacie. Na pewno będą gdzieś do sciągnięcia w najbliższych dniach.

Żaku
Administrator forum

Wt 25 kwi, 2006

Oj będą, będą, niech wszyscy chętni odezwą sie do mnie na PW, to podam w najbliższym czasie adres gdzie można je będzie ściągnąć. Nie są jakieś szczególne, ale usłyszycie, jaka różnica w śpiewie jest między tym przy ognisku, a tym w schronisku ;)

PS: Filmiki nagrywał Adikos, to jemu należą się podziękowania :)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

eagle

Wt 25 kwi, 2006

Żaku nie kombinuj z PW tylko poprostu podaj link na forum - chyba że koniecznie chcesz dostać tyle maili :)
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Was

Wt 25 kwi, 2006

też jestem za linkiem na forum. Inaczej Żaku zapchamy Ci skrzynkę mailami ;)
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Żaku
Administrator forum

Wt 25 kwi, 2006

Ugh, rzeczywiście nie pomyślałem o powiadomieniach :oops:

Chodzi oto, że filmiki udostępnie na własnym kompie, więc podam wam czas kiedy bedzie on włączony oraz adres.
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Żaku
Administrator forum

Wt 25 kwi, 2006

Was, filmiki dla ciebie nie będą raczej zbyt ciekawe, moze jedynie trochę sie uśmiechniesz, mało na nich widać, jedynie więcej słychać. :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

eagle

Wt 25 kwi, 2006

a nie mozesz na lycosie albo innym serwerze konta zalozyc i jako ftp zrobic - chwila roboty i wszyscy beda zadowoleni
KW BERG CUP 2007 - sponsor pilnie poszukiwany!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze cała powierzchania auta wolna na reklamy
www.slovackykopec.cz

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów