Grań Tatr Wysokich

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

jano

Grań Tatr Wysokich

So 15 kwi, 2006

Witam wszystkich górołazów!Chodzi mi po głowie przejście grani tatr wysokich w lecie-czyli od przeł. pod Kopą po Liliowe.Pewnie zajełoby to kilka dni :shock: Może znalazło by się"kilku wariatów(tek) z głowami w chmurach" i ruszylibyśmy wspólnie :?: Wymagane jest zdrowie,trochę szpeju i dużo prowiantu :idea: Może w czerwcu :?: Pozdrawiam wszyskich i wesołych świąt :!: :D

Was

Re: Grań Tatr Wysokich

So 15 kwi, 2006

w czerwcu? a dokładniej? hmmmm..... zagadaj na prv może coś z tego wyjdzie :>
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 15 kwi, 2006

Puszcie tutaj, może znajdzie się więcej chętnych (np. ja :D)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

jano

So 15 kwi, 2006

Żaku napisał(a):Puszcie tutaj, może znajdzie się więcej chętnych (np. ja :D)

No to świetnie-to jest już nas dwóch :wink: Myślałem o czerwcu,gdzieś po 20-tym,bo dzień długi i śniegu na grani nie powinno już być tylko nie wiadomo jak z pogodą.Pozdrawiam :!:

Dodge

N 16 kwi, 2006

Ciekawa propozycja, chętnie bym się wybrał, o ile czas się znajdzie, bo jak narazie to mi go brakuje. Ale pomału się klaruje, więc do czerwca może się wyrobię. Pozdrawiam.

jano

Grań Tatr Wysokich

Pn 17 kwi, 2006

No to cieszę się,że jest już potencjalnie dwóch chętnych :D
Moim marzeniem jest przejście całej grani-od Ździaru w Bielskich po Huciańską w zachodnich,no ale na to trzeba by było z trzy tygodnie :oops: a tyle czasu nie mam :cry: Pozdrawiam :!: :)

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Pn 17 kwi, 2006

Nie wiem czy się przesłyszałem ale kiedyś obiło mi się o ucho informacja o tym że jakaś ekipa zrobiła to w 48 h
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

jano

Pn 17 kwi, 2006

Mat25 napisał(a):Nie wiem czy się przesłyszałem ale kiedyś obiło mi się o ucho informacja o tym że jakaś ekipa zrobiła to w 48 h
C
Całą grań :?: To chyba jacyś olimpijczycy :oops: Słyszałem o przejściu Włodka Cywińskiego w 3 dni ale chyba nie robił tego ściśle granią :roll: Ekipa z 64' przeszła to w trzy tygodnie nie omijając żadnej turni :shock: No ale w 48 godzin to chyba na żywca i biegiem :oops: Pozdrawiam :!:

Was

Pn 17 kwi, 2006

Obecny rekord to chyba 3 dni - coś mi się tak o uszy obiło, pewności jednak nie mam :/ A że tak spytam z zakresu taktyki: idziecie sami, czy bedziecie mieli jakiś zespół wspierający choćby po to żeby Wam wodę podrzucał od czasu do czasu? ;)
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

wiesiek

Powodzenia

Wt 18 kwi, 2006

Życzę powodzenia i trzymam kciuki, gdyż przejście Grani Tatr to nie tylko najpiękniejsza wyprawa w nasze wspaniałe góry, ale przede wszystkim poważne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne.

ps. Gdzieś w starej domowej bibliotece, powinienem mieć opis tej trasy, więc jak trzeba to służę pomocą ale pamiętam, że na całą grań – w sumie trzy etapy, czyli Tatry: Bielskie – Wysokie – Zachodnie potrzeba według przewodnika sto kilkanaście godzin.

jano

Grań Tatr WysokiCh

Wt 18 kwi, 2006

Was napisał(a):Obecny rekord to chyba 3 dni - coś mi się tak o uszy obiło, pewności jednak nie mam :/ A że tak spytam z zakresu taktyki: idziecie sami, czy bedziecie mieli jakiś zespół wspierający choćby po to żeby Wam wodę podrzucał od czasu do czasu? ;)

Jak iść to raczej bez grupy wspierającej :wink: ,Chyba,że byliby chętni.Pozdrawiam :!:

jano

Re: Powodzenia

Wt 18 kwi, 2006

wiesiek napisał(a):Życzę powodzenia i trzymam kciuki, gdyż przejście Grani Tatr to nie tylko najpiękniejsza wyprawa w nasze wspaniałe góry, ale przede wszystkim poważne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne.

ps. Gdzieś w starej domowej bibliotece, powinienem mieć opis tej trasy, więc jak trzeba to służę pomocą ale pamiętam, że na całą grań – w sumie trzy etapy, czyli Tatry: Bielskie – Wysokie – Zachodnie potrzeba według przewodnika sto kilkanaście godzin.

Dzięki :D Myślałem jednak na razie tylko o grani tatr wysokich :shock: Nie spodziewałem się od razu takiego odzewu 8) Dzięki za chęć pomocy.Pozdrawiam

pegas

Wt 18 kwi, 2006

pewnie pod koniec czerwca bede w tatrach wiec jakbyscie potrzebowali wsparcia (jakiegokolwiek:) dajcie znac:)

jano

Grań Tatr Wysokich

Wt 18 kwi, 2006

pegas napisał(a):pewnie pod koniec czerwca bede w tatrach wiec jakbyscie potrzebowali wsparcia (jakiegokolwiek:) dajcie znac:)

Dzięki za propozycję :D Myślałem o dacie 25.06.06 w niedzielę.W pierwszym dniu trzeba dotrzeć przez Łysą Polanę na przeł.pod Kopą :oops: Jak będziesz w Tatrach to możemy tam się spotkać na biwaku. :D

jano

Cz 27 kwi, 2006

Niestety z powodu zmiany charakteru mojej pracy oraz przez wyjazd mojego partnera od liny na wczasy w terminie czerwcowym będę musiał pomyśleć o innym terminie wyprawy.Pozdrowienia ze słonecznej Krynicy i okolic
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Następna strona
Powrót do Wspinanie