Grań Tatr Wysokich

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

jano

Re: Grań Tatr Wysokich

Pt 11 sie, 2006

Niezły pomysł.Musimy to omówić jeszcze :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

BusterFM

Ulubione góry: tatry

So 12 sie, 2006

OK
--
BusterFM

Gość

So 12 sie, 2006

BusterFM a wybierasz sie tam moze ? na poczatku wrzesnia ?
wiem wiem, ze tam nie ma szlaku.

Uriel

Ulubione góry: asd

So 12 sie, 2006

BusterFM napisał(a):To ja proponuję tak. Ponieważ z zawodu zajmuję się filmem (choć nie tylko) to przez najbliższy rok zaplanujmy wszystko, a następnie zróbmy z tego dokument.

Mam nawet na to pomysł na scenariusz od jakiś dwóch lat. Tylko się zbieram jak....

Co myślisz Jano?

BusterFM - mógłbym Ci pomóc! Jano, jeśli chodzi o mnie, to kiepsko widzę ten wrzesień... Ale przyszły rok - jeśli tylko będziesz miał ochotę i zdrowie - idę z Tobą! A pomysł z patronatem e-gór jest bardzo dobry! :-D Ciekawe co na to "władze" serwisu. ;-)

jano

N 13 sie, 2006

No to chłopaki trzeba się kiedyś wybrać na tą grań.Jak nie teraz to najlepiej w czerwcu,kiedy są najdłuższe dni :wink:
W tym roku wiosna w Tatrach wyjątkowo się spóźniła :cry:
Czasami udawało nam się z kumplami powspinać w letnich warunkach już pod koniec maja,a w tym roku połowa czerwca to była jeszcze sroga zima :shock: Może spotkamy się na zlocie i to wszystko omówimy :?:
Postrafiam :D

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

N 13 sie, 2006

Jeżeli wszystko będzie legalne, to patronat macie zapewniony :P
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Uriel

N 13 sie, 2006

Jano, też byłbym za czerwcem. Martwi mnie jedynie to, aby nie powtórzyła się historia z tego roku, czyli zima w czerwcu. Najlepiej bądźmy dobrej myśli i powoli zacznijmy organizować wyjazd - wówczas będziemy mieli większe szanse na zrealizowanie tego planu. :-)

Niestety najprawdopodobniej nie będę mógł przyjechać na zlot. :-( Przez ostatnie dni miałem trochę wydatków i nie wiem czy wyrobię finansowo... Jednak jeszcze nic nie jest przesądzone, więc w razie czego dam Ci jeszcze znać.

macs

Wt 15 sie, 2006

Was napisał(a):Obecny rekord to chyba 3 dni - coś mi się tak o uszy obiło, pewności jednak nie mam :/ A że tak spytam z zakresu taktyki: idziecie sami, czy bedziecie mieli jakiś zespół wspierający choćby po to żeby Wam wodę podrzucał od czasu do czasu? ;)

Prawda
K Żurek bodajże w 1975r - 72 h
Co do lepszych czasów przejscia dotad nie słyszałem.

Uriel

Wt 15 sie, 2006

Buster, jeśli chodzi o ten film, to masz przewidzianą dla mnie jakąś rolę? ;-) Aktor ze mnie raczej średni, ale jak zobaczę te plenery, które będą nas otaczały, to wzniosę swą grę aktorską na piedestał Anthony'ego Hopkinsa, czy Ala Pacino. ;-)

Jano, to co z tą graniówką? Przekładamy ją na przyszły rok? Jak Boga kocham - w przyszłym roku idę z Tobą! :D Mam niesamowitą chęć przejścia całej grani!

To ilu nas już jest? ;-) Trzech? Jano, Gil i Buster? :-D

A teraz mały wyskok w przyszłość: jeśli wyjazd już dojdzie do skutku i nasz plan się powiedzie, to można przy okazji zrobić małą stronkę internetową z informacjami na nasz temat, gdzie aktualnie jesteśmy, co planujemy, gdzie byliśmy itp. :-) Zdjęcia i relacje SMSowe - równie mile byłyby widziane! Co Wy na to? :-)

BusterFM

Wt 15 sie, 2006

Nie nerwowo chłopaki :)

Czerwiec, za wczesnie. Za duzo śniegu.

Rekordów bić nie będziemy, bo przejście grani poniżej 3 dni to nie robienie filmów, zdjęć i przyjemnośc tylko wyczyn :)

Zaplanować przez 10 miesięcy i legalność i otoczkę. Grupa nie większa niż 4-6 osób.

Trzeba by pomysleć o składach (no przynajmniej na potrzeby filmowe, bo tyle baterii targać w plecaku to ja dziękuję :) )

Co do szczegółów to spoko możemy na zlocie. A kiedy ? :)
--
BusterFM

Uriel

N 03 wrz, 2006

Czy po Kordowcu udało się namówić/zwerbować kolejnych chętnych na to przedsięwzięcie? Mam nadzieję, że tak! :-) Czekam na informacje!

jano

So 09 wrz, 2006

Na Kordowcu nie było niestety tematu o grani.We wrześniu nie mam niestety czasu na wyjazd,bo zwaliło się kupę roboty na wysokościach ale przyszły rok-lipiec byłby dobry :wink:

Uriel

So 09 wrz, 2006

jano napisał(a):Na Kordowcu nie było niestety tematu o grani.We wrześniu nie mam niestety czasu na wyjazd,bo zwaliło się kupę roboty na wysokościach ale przyszły rok-lipiec byłby dobry :wink:

Lipiec jak najbardziej - już chyba wtedy będę po obronie. :-)

Na sierpień mam zaplanowane Alpy.

BusterFM

So 09 wrz, 2006

Lipiec będzie dobry. Generalnie okres czysto letni, choć i wczesny wrzesień nie byłby zły.

Jest sporo pracy bo i ma to być legalne i miałby powstać dokument i przyjemność :)

Spokojnie trzeba zaplanować, pomysleć kiedy i to zrobić. Ludzi musi być niestety mało 6 może 8 osób max.

No i było by dobrze gdyby wszyscy się wcześniej znali, bo to nie Jaworzynka, żeby wieczorek w szalasach zrobić :)

Jestem za tym, żeby Altaira namówić
--
BusterFM

Uriel

N 10 wrz, 2006

BusterFM napisał(a):Lipiec będzie dobry. Generalnie okres czysto letni, choć i wczesny wrzesień nie byłby zły.

Dla mnie jedynie lipiec wchodzi w rachubę. :-\ Mam nadzieję, że to nie będzie dla Was problemem...

BusterFM napisał(a):No i było by dobrze gdyby wszyscy się wcześniej znali, bo to nie Jaworzynka, żeby wieczorek w szalasach zrobić :)

Trzeba by było spotkać się wcześniej. Może umówimy się wszyscy na jakimś wiosennym spotkaniu forumowiczów z e-gory.pl? Ewentualnie możemy sami zorganizować jakieś spotkanie i podpiąć pod to spotkanie z ludźmi z e-gory.pl. ;-)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wspinanie