Partner/Partnerka na ściankę - Nowy Sącz i okolice.

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

dominikon

Ulubione góry: Tatry, Alpy Berneńskie

Partner/Partnerka na ściankę - Nowy Sącz i okolice.

Pn 24 cze, 2019

Witam.
Nie będę się zbytnio rozpisywał aczkolwiek choć "dwa słowa" napiszę.
Szukam kogoś z kim mógłbym wrócić do wspinania na sztucznej ściance (choć chętnie też będę jeździł do Tropia lub ew. na Jurę - jak trochę wrócę do tematu). Słyszałem i czytałem, że w Sączu są dwa miejsca gdzie można się powspinać. Miałem około roku przerwy i chciałbym wrócić do tej aktywności. Przeprowadziłem się w okolice Nowego Sącza ze Śląska 4 miesiące temu i szukam kogoś z kim mógłbym wrócić do wspinu. Mam zrobiony kurs skałkowy w KW K-ce (jestem też członkiem tego klubu) i w tamtym sezonie jeździłem dość regularnie na Jurę i na sztuczną ściankę. Później nastąpiła przerwa spowodowana kilkoma czynnikami - kontuzje, a później zmiana pracy, miejsca zamieszkania, przeprowadzki, kończenie domu i brak czasu na skały. Jestem raczej początkującym wspinaczem, mam swój sprzęt i chęci choć pewnie będę musiał sobie co nieco przypomnieć. Pracuję pod Nowym Sączem i popołudnia oraz wieczory mam wolne.
Nie robiłem trudnych dróg i chciałbym znaleźć kogoś z Was na podobnym poziomie (przechodziłem na Jurze i w Sokolikach drogi VI i VI+ ale obecnie na pewno nie mam takiej formy). Mam 35 lat, 185 cm wzrostu i ok 73 kg. Jakby ktoś z Was był zainteresowany wspinaczkową współpracą to proszę pisać - czekam na jakiś kontakt.
Dominik

Powrót do Wspinanie