zermatt/ aosta/ alagna

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

oliwka1

zermatt/ aosta/ alagna

Śr 02 sie, 2006

cześć:)
Jestem tu po raz pierwszy (tak jakby...) ale za to od razu z prośbą... Czy ktoś wybiera się może niedługo w okolice Zermatt lub Aosty (Alagny)?? Potrzebuję transportu dla dwóch osób w te okolice, a samolot i pociąg okazują się niestety nie na nasza kieszeń.... Partycypacja w kosztach podróży jest oczywista :)
Prosze o informację na priv/email (kamako@interia.pl), lub nr tel (505021796)
dziękuję i pozdrawiam:)

kassiel

Re: zermatt/ aosta/ alagna

Cz 03 sie, 2006

Hehe, ja sie wybieram pojutrze, ale niestety transportem publicznym. Do zurichu i nazad można za 400 zł. Z Zurichu do Zermatt niestety 200 zł, ale w druga strone można autostopem - ponoć się da. Pozdrawiam i do zobaczenia w Zermatt:)
PS
Atakujecie Matta ?

Uriel

Ulubione góry: asd

Cz 03 sie, 2006

kassiel napisał(a):Atakujecie Matta ?

Podoba mi się to zdrobnienie. :-D Brzmi tak samo niewinnie, jak określenie "piątki" w Tatrach. ;-)

Gość

Pt 04 sie, 2006

kassiel napisał(a):Hehe, ja sie wybieram pojutrze, ale niestety transportem publicznym. Do zurichu i nazad można za 400 zł. Z Zurichu do Zermatt niestety 200 zł, ale w druga strone można autostopem - ponoć się da. Pozdrawiam i do zobaczenia w Zermatt:)
PS
Atakujecie Matta ?

My zlokalizowaliśmy niestety masakrycznie drogie połączenie niemiecko/międzynarodowymi;) liniami kolejowymi, a potem udało nam się załapać na auto znajomych jadących do Chamonix, więc jedziemy dziś wieczorem:)
Co do Matta..... Taki jest między innymi plan, a czy się uda - zobaczymy:) Mamy tylko 10 dni i wszystko zależy od pogody.
A Ty gdzie dokladnie uderzasz?
do zobaczenia;)

oliwka1

Pt 04 sie, 2006

ups :? To powyżej to ja, tylko zapomnialam się zalogować... Wszystko przez te wakacje :wink:

kassiel

Pt 04 sie, 2006

No ja jade liniami Eurolines do Zurichu a potem bede kombinował jakimś ichniejszym PKP.
Planuje zrobić grań od Nadelgrat, przez Dom, na Duforszpica, potem zejść, wejść na kastora, polluksa (na lyskama sie nie pcham chyba - za duzo zlego słyszałem, nazywają tę górę man-eater...), potem na Matta. Chyba na wiecej nie starczy czasu, a jak starczy to mozę na weisshorna
Powodzenia i do zobaczenia:)

Was

Pt 04 sie, 2006

okazało się że znajomi jadą w tamte okolice więc mamy z Oliwką transport <jupi> A co do Matta.... chcielibyśmy ale w pierwszej kolejności 4-tysięczniki na Monte Rossa. A jak starczy czasu to i na Matta zajrzymy ;)
S O K O L I K I rulez! :)
www.gawra.org
www.szwajcarka.jga.pl

kassiel

Pt 04 sie, 2006

aha, to Ty, Was, jedziesz, ty stary zbóju! :)
To w takim razie od kiedy zaczynasz akcję górską? Ja koło środy powinienem już gdzieś pod Domem siedzieć, może sie spotkamy :) jakby co to zostaw nr kom na privie, to Ci puszcze smsa, jak bede juz w Zermatt, moze sie spotkamy i coś razem załoimy:)
pozdrowionka:)

Powrót do Wspinanie