Spotkanie na Jurze:>

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

Kajetan

Spotkanie na Jurze:>

N 25 mar, 2007

Wielce prawdopodobne jest że w okolicach 26.04 -30.04 zamierzam uderzyć na "krakowską " cześć Jury. Bardzo prawdopodobne jest że towarzyszyć mi będzie Michał ( niejaki traper :mrgreen: ) oraz pewnie ze 2 osoby z naszej wspólnej nagonki.

Czy ktoś by reflektował w tym czasie jakieś wspólne wspinanie? Pytanie to kieruje nie tylko do krakowsiej części forum :razz:

Na koniec dodam że jak nas pogoda lub tłumy wspinaczy przegonią to uderzamy w Tatry :twisted: :twisted:

Wszelkie propozycje mile widziane :mrgreen:

h.

Re: Spotkanie na Jurze:>

Pn 09 kwi, 2007

Witam :)

Ja bym chetnie reflektowała :) Prosze w odpowiednim czasie o wiecej informacji :)
Pozdrawiam serdecznie

Młodszy

Wt 10 kwi, 2007

Kajetan napisał(a):Na koniec dodam że jak nas pogoda lub tłumy wspinaczy przegonią to uderzamy w Tatry :twisted: :twisted:

Wszelkie propozycje mile widziane :mrgreen:

Ja się nie wspinam, ale zawsze jak jestem w Dolinie Półrzeczki, to widzę tam wspinaczy. Dolinka bardziej na uboczu, mniej uczęszczana, z dwiema grupami skał (na "oko" tak do 15 m wysokie ok.), na których jest sporo założonych dróg. Jeśli więc z bardziej uczęszczanych dolinek przegonią was tłumy, może tam zaglądniecie:

http://www.e-gory.pl/forum/album_page.php?pic_id=745
http://www.e-gory.pl/forum/album_page.php?pic_id=746
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Kajetan

Śr 11 kwi, 2007

Ciekawe skałki młodszy jak byś jeszcze jakieś topo dróg wspinaczkowych na nich miał to można by sie zastanowić :wink:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Młodszy

Śr 11 kwi, 2007

Trochę informacji o jednej grupie skał znajdziesz tutaj:
http://www.climbing.ovh.org/pages/strona-28.html

i tutaj coś jest:
http://www.wspinanie.pl/serwis/200608/3 ... zeczki.php

i w Magazynie Górskim nr 40 z lipca 2006, ale ja go w rękach nie miałem.
(Julian Tuwim)

Kajetan

Śr 11 kwi, 2007

Młodszy ciekawie to wygląda. Napewno jest to interesująca alternatywa :wink: Dzięki za ten link.
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Michał

Cz 12 kwi, 2007

Co do mojego uczestnictwa w tym wypadzie na majowe łojenie na Jurze jest duże prawdopodobieństwo, że się uda. No a gdyby nie to w wakacje obowiązkowo !

Jedyny problem, może być w kompletowaniu sprzętu. W sumie brakuje nam tylko liny :] ;-)

Zobaczymy jak będzie.

Jeżeli są chętni na wspin w tym terminie zapraszamy a tym bardziej serdecznie zapraszamy posiadaczy lin :D

Młodszy

Cz 12 kwi, 2007

Kajetan napisał(a):Młodszy ciekawie to wygląda. Napewno jest to interesująca alternatywa :wink: Dzięki za ten link.

Gdybyście zdecydowali się tam być w weekendowe dni, napiszcie. Może uda mi sie was odwiedzić rowerkiem :smile:
I wogóle dajcie znać gdzie w końcu będziecie się wspinać, w inne miejsce też mogę dojechać
(Julian Tuwim)

Michał

Cz 12 kwi, 2007

Młodszy napisał(a):I wogóle dajcie znać gdzie w końcu będziecie się wspinać, w inne miejsce też mogę dojechać

Narazie wszystko w sferze planów ale myśleliśmy o Kobylańskiej, Będkowskiej i Bolechowickiej.

Kajetan

Cz 12 kwi, 2007

tRaPeR napisał(a):Narazie wszystko w sferze planów ale myśleliśmy o Kobylańskiej, Będkowskiej i Bolechowickiej.

Takie są wstepne plany oczywiście możemy zmienić miejsce działania ale ktoś musiałby nas przekonać dodatkowym sprzętem :mrgreen:

Zapraszamy do współpracy :mrgreen: :!:

Powrót do Wspinanie