Znaleziono kość

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

Ayla

Znaleziono kość

N 03 cze, 2007

Dzisiaj w Dolinie Będkowskiej w okolicy skały "Dupa Słonia" znalazłam kość. Nie znam się na takim sprzęcie,ale po konsultacjach z bardziej doświadczoną w tym temacie forumowiczką :wink: mam pewną wiedzę na temat tego przedmiotu. Jeżeli ktoś ją zgubił i chciałby odzyskać, to musi ją dokładnie opisać :cool:
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

gamzo

Re: Znaleziono kość

Pn 04 cze, 2007

Ayla napisał(a):Dzisiaj w Dolinie Będkowskiej w okolicy skały "Dupa Słonia" znalazłam kość.

Jesteś pewna, że ta kość słoniowi od okolic d*** nie odpadła? Jakiś kręg ogonowy ....

Ayla napisał(a):Nie znam się na takim sprzęcie,ale po konsultacjach z bardziej doświadczoną w tym temacie forumowiczką :wink: mam pewną wiedzę na temat tego przedmiotu. Jeżeli ktoś ją zgubił i chciałby odzyskać, to musi ją dokładnie opisać :cool:

Śmiem przypuszczać, że jeżeli ktoś zgubił kość, to leży teraz w szpitalu na urazówce i nie ma głowy do szukania po internecie, kto ją znalazł ...
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

Łosiek (Kaśka)

Pn 04 cze, 2007

gamzo napisał(a):Śmiem przypuszczać, że jeżeli ktoś zgubił kość, to leży teraz w szpitalu na urazówce i nie ma głowy do szukania po internecie, kto ją znalazł ...

Ja też kiedyś zgubiłam kość i żyję. Bardziej zagrożony był ten, kto mnie asekurował :grin:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 04 cze, 2007

Kość, jak kość: udowa, około 45-50cm, w najwęższym miejscu średnica 5cm, trochę na niej mięsa zostało, które sobie możesz zostawić na grilla :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

gamzo

Pn 04 cze, 2007

Bartosz napisał(a):Kość, jak kość: udowa, około 45-50cm, w najwęższym miejscu średnica 5cm, trochę na niej mięsa zostało, które sobie możesz zostawić na grilla :mrgreen:

Jakby ktoś w niedzielę takową kość zgubił pod skałą, to dziś powinien leżeć na intensywnej terapii i być na takich prochach, że ani rękoma, ani pozostałą nogą ... :mrgreen:
wsiąść do pociągu byle jakiego ...
Łukasz

jojagoda

Wt 05 cze, 2007

gamzo napisał(a):
Bartosz napisał(a):Kość, jak kość: udowa, około 45-50cm, w najwęższym miejscu średnica 5cm, trochę na niej mięsa zostało, które sobie możesz zostawić na grilla :mrgreen:

Jakby ktoś w niedzielę takową kość zgubił pod skałą, to dziś powinien leżeć na intensywnej terapii i być na takich prochach, że ani rękoma, ani pozostałą nogą ... :mrgreen:

no wiesz... zawsze potem jednak może się przydać... :) fajnie mieć dwie kości w okolicach poddupnych (niekoniecznie słoniowych ) ;P ja nawet preferuję ... :lol:

Powrót do Wspinanie