Wakacyjne łojenie na Jurze

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

Iza

Re: Wakacyjne łojenie na Jurze

Cz 28 cze, 2007

Ja osobiscie jestem nauczycielką i nie ćpam, nie klnę, nie deprawuję młodzieży, a alkohol pijam w ilościach umiarkowanych. Z drugiej strony mamę tez rozumiem. Z pozostałych chętnych znam i mogę ręczyć tylko za AnięB, ale ona i tak zrezygnowała z przyjazdu...

euterpe

Cz 28 cze, 2007

Życzę miłego wypadu...:)

kaawa

Pt 29 cze, 2007

tak to jest być niespełna 15 latkiem, mieć ambicje - ale nie mieć pozwolenia z "góry".
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

Michał

Wt 03 lip, 2007

no szkoda, że Wam się nie udało przyjechać, zapewniam ćpunami nie jesteśmy, podczas całego wyjazdu wypiliśmy w sumie po 1 piwie czyli jak najbardziej kulturalny wyjazd ;-) W sumie po jednym ze względów czysto finansowych :P

Co do wyjazdu to bardzo się udał, no i można by się ropzpisywać ale po co ;-) Jedynie dorzuce, że drogi robiliśmy głównie w kobylańskiej i trochę w będkowskiej. A Kajetan dzisiaj uderzył w Tatry.

Sumując wyjazd było zajebiście i może w tym sezonie jeszcze nam się uda skoczyć tam na jakiś weekendzik.

Pozdrawiam.

Iza

Śr 04 lip, 2007

tRaPeR napisał(a):szkoda, że Wam się nie udało przyjechać
Szkoda, ze miales wylączony telefon :evil:

Michał

Śr 04 lip, 2007

Iza napisał(a):Szkoda, ze miales wylączony telefon :evil:

No moja bateria 5 dni przy non stop włączonym telefonie by nie wytrzymała. Włączałem go tylko rano i wieczorem, dlatego poprosiłem Maćka żeby przekazał Wam, żebyście pisali smsy, no a wtedy to ja bym już oddzwonił :)

No trudno, kiedyś jeszcze sie na jurze pewnie spotkamy wszyscy:P

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 04 lip, 2007

Najbliższa okazja będzie 20-22 lipca. Program tradycyjny: rowery i jaskinie :grin: .
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Śr 04 lip, 2007

A może wybiera się ktoś w ten weekend do Podlesic? Ja mam zamiar spędzić tram kilka dni czyli od 7 lipca w sobotę, do 11 lipca w środę i po wspinać się troszkę. Jak by ktoś był chętny to zapraszam :smile:
Mam linę i ekspresy wiec można coś podziałać.
Jakieś jaskinie też można zrobić Marku
:wink:
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Hannibal

Ulubione góry: Te w których czuję się naprawdę wolny...

Śr 04 lip, 2007

Hejka Iza
A może wpadniesz do podlesic? Co ty na to co napisałem wyżej? Aniu B zresztą Ciebie to się też tyczy hehe i marynarza koniecznie zabierz :mrgreen:
Zresztą ja wszystkich zapraszam
:smile:
"Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy!"

"Nie bój się zrobić wielkiego kroku, nie pokonasz przepaści dwoma małymi" (David Lloyd George)

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Śr 04 lip, 2007

No właśnie. Jaskinie w tamtym rejonie planujemy za dwa tygodnie. A w najbliższy weekend będę się pętał leniwie na rowerze po Górach Opawskich.
Dzięki za zaproszenie. Powodzenia.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

AnnaB

Cz 05 lip, 2007

Ja musze się uczyć :( ... ta obrona juz mnie wykańcza psychicznie i fizycznie ... wiec nie dam rady... wogle w sobote jestem uwmoiona z Panią Promotor na rozmowę ... :( ... a marynarz na statku ... caly lipiec jestem słomiana wdowa :P
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

Iza

Cz 05 lip, 2007

Moglabym dojechac 9-tego. Teraz wczasuje sie na łonie rodziny, zbieram prawdziwki, podgrzybki, zajączki, kozaki i MORZE KUREK... Z tych ostatnich za nic nie zrezygnuje przedwczesnie :mrgreen:

Kajetan

So 14 lip, 2007

Od naszego powrotu mineło już kilka ładnych dni wiec pomyślałem że wypadałoby jakoś zamknąć ten temat pewnym podsumowaniem.

Wyjazd uważam za bardzo udany i owocny w przejścia wszelakiej natury :twisted:
4 dni ostrego łojenia w bardzo przystępnych warunka pogodowych. Główną nasz bazę stanowiłą dol. Kobylańska gdzie przez większość czasu się wspinaliśmy. Mieliśmy też niebywałą wręcz okazje uczestniczyć w manewrach wojskowych jakie miały tam miejsce :razz: Pozatym oczywiście nie możemy zapomnieć o jednodniowym wypadzie do dol. Będkowskiej gdzie naszym łupem padły drogi na Zaklętym Murze. Na margniesie mogę dodać że akcja przewalenia się do tej doliny zasługuje na oddzielną opowieść szczególnie nasze 20kg plecaki nie ułatwił nam tego. :wink: ( pozdrawiamy studentki geografii UJ wytwale zbierające ankiety :razz: )

Jako że my to jednak początujące wspinaczkowe łojanty jesteśmy więc listy przejść nie bedziemy publikować. :mrgreen:
Wychodziły one z pod znaku mocnego VI+ OS i kliku przymiarek na VI.1

Osobiście wyjazd ten uświadomił mi że mocna buła jest niczym w porównaniu z żelaznym szponem :twisted: Motywację na jesienne ładwanie mam jak w banku :cool:

Tak jak napisałem gdzieś wyżej w postach nasza ( a dokłądnie moja i siostry ) zabawa przeniosła się z pewnymi perypetiam w Tatry.
Ze względu na czas wyjazdu i pogorszeni pogody udało mi się przeprowadzić "rozpoznanie terenu" przed kursem taternickim wchodząc na Kościelca.
Następnego dnia miały być Rysy ale dupówa wystraszyła nas znad Czarnego Stawu.
I trzeba było wracać........

Na koniec tego przydługiego sprawozdania - pozdrowienia :mrgreen:

1. Pozdrawniam serdecznie całą ekipę którą razem z nami spędziła noc z 4/5.07 na Krupówkach - szczególnie kolege dorabiającego jako "Łoś" dzięki za darmowe piwo i to że dzięki wam jakoś dotrzymaliśmy do rana
2. Pozdrawiam wszystkie 9 stopów jakie nas podrzucały do Warszawy a szczególnie pana słuchającego klasycznego Polskiego Disco-polo - respekt :twisted:
3. Pozdrawiam lekarzy ze Szpitala w Zakopanym za ofiarne udzielenie mi pomocy w sprawie "kleszczowej" :mrgreen:
4. SERDECZNIE NIE POZDRWAWIAM całą obsługe i lekarzy niektórych krakowskich przychodni i szpitala. Dzięki za zmarnowane godziny . Mam w d**** wasz strajk :!: :razz:

P.S Foty z naszego wypadu na dniach wrzuce na neta i niezwłocznie podam link :razz:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Poprzednia strona
Powrót do Wspinanie