Szukam instruktora wspinaczki

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

pedronazar

Szukam instruktora wspinaczki

Wt 12 lut, 2008

Cześć,
Chciałbym się nauczyć wspinaczki skałkowej.
Niestety nie mam czasu na wyjazd 4-6 dniowy, ale mogę przyjeżdzać co weekend np do Olsztyna pod Częstochową.
Czy może znacie kogoś kto byłby w stanie uczyć mnie co weekend w Jurze?
Może ktoś z Częstochowy.
Ja niestety nie znalazłem żadnej ścianki tam gdzie mieszkam tj. w Skierniewicach, tudzież instruktora.
Widziałem w Olsztynie wspinających się ludzi więc moze ktoś z nich reprezentuje taki poziom, że czuje się na siłach udzielać rad.

Najbardziej pasowało by mi wspinanie się gdzies blisko Częstochowy.

Szukam kogoś kto mnie nauczy.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Wt 12 lut, 2008 przez pedronazar, łącznie edytowano 1 raz
pedro-jose-nazar

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Re: Szukam instruktora wspinaczki

Wt 12 lut, 2008

Najprościej byłoby, gdybyś poszukał ofert szkół wspinaczkowych i po prostu zapytał instruktora, czy organizuje indywidualne szkolenie weekendowe, o ile takiej informacji nie znjadziesz już na samej stronie. Z tego co się orientuję, instruktorzy umawiają się w takich terminach jeśli komuś nie pasuje kurs kilku dniowy.
Nie wiem jak jest na Jurze, bo tam kursów weekendowych nie spotkałam, a Piotr Drobot, Waldek Niemiec czy Skoczylas szkolili w normalnym trybie kursu, ale w Sokolikach takie weekendowe kursy spotkałam, stąd wiem, że są.
Kiedyś przy okazji poszukiwań kursu wspinaczkowego znalazłam takie oferty na stronach szkół.

pedronazar

Wt 12 lut, 2008

No tak, ale zapomniałem dopisać że równie ważne dla mnie jest to by się wspinać gdzieś niedaleko Częstochowy, bo ja musiałbym jeździć ze Skierniewic.
Pozdrawiam
pedro-jose-nazar

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Wt 12 lut, 2008

To zapytaj Krzyśka Tretera czy zrobi kurs weekendowy. Jego kursy odbywają się blisko Częstochowy, głównie w Podlesicach.
Dane kontaktowe znajdziesz na jego stronie: http://www.trekking.com.pl/index.php?czytaj=00028

Pozostali w/w przeze mnie instruktorzy bywają głównie w podkrakowskich dolinkach.

Poza tym możesz poszukać szkół wspinaczkowych, które organizują kursy w tej części Jury, która Cię interesuje przez google.

tomekg2

Wt 12 lut, 2008

MSZY

Wt 12 lut, 2008

Warszawska szkola wspinaczkowa W pionie (www.wpionie.pl) ma baze na Jurze, w Podlesicach. Ja co prawda bylam na kursie calotygodniowym i grupowym, ale jak zadzwonisz do szefa szkoly, to na pewno cos Ci doradzi. Instruktorzy czesto prowadza tez kursy indywidualne w terminach dogodnych dla Klienta - taki zawod.
Pozdrowienia,
Magda

Basia Z.

Śr 13 lut, 2008

MSZY napisał(a):Warszawska szkola wspinaczkowa W pionie (www.wpionie.pl) ma baze na Jurze, w Podlesicach. Ja co prawda bylam na kursie calotygodniowym i grupowym, ale jak zadzwonisz do szefa szkoly, to na pewno cos Ci doradzi. Instruktorzy czesto prowadza tez kursy indywidualne w terminach dogodnych dla Klienta - taki zawod.
Pozdrowienia,
Magda

Większość adeptów wspinaczki ze Śląska szkoli się w systemie weekendowym.

O ile pamiętam Zbyszek Wach prowadził szkolenie w takim systemie.

Miejsce - Rzędkowice.
--------------------------------------------------------------------
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki - SKPG Gliwice :)

http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/kurs-20132014/

Powrót do Wspinanie