Strona 1 z 1

szukam fecetów na szkolenie wspinaczkowe 8-12 wrzenia

Napisane: Cz 14 sie, 2008
przez pleasee
Szukam 4-5 facetów do szkolenia wspinaczkowego na terenie Góry Zborów na Jurze krakowsko – częstochowskiej. Mamy już zebraną ekipe 6 osobowa z samych dziewczyn. Szkolenie odbecie się w dniach 8-12 wrzesnia a poprowadzi je Marcin Striczek - Instruktor GOPR, , przewodnik psa ratowniczego. Za udział w trudnych akcjach ratowniczych, dwukrotnie odznaczony przez Prezydenta Polski Medalem za Ofiarność i Odwagę. Narciarz nurek. Pasja: Narciarstwo wysokogórskie, Himalaje.

Szkolenie będzie trwalo przez 5 dni 5 godzin dziennie i obejmie min. wspinaczkę, naukę węzłów, zjazy na linie, asekuracje i wiele innych. Zapeniamy miłą zabawę w wyśmienitym towarzystwie studentek AWFu W planie mamy też odwiedzenie paru jaskiń poziomych, ale tą częścią zajmą się już nasze dziewczynki które ukończyły kurs OTJ (organizator turystyki jaskiniowej)

Koszt to max.250 zł dla instruktora, 9zl za dobę na polu namiotowym, + dojazd samochodami + jedzenie które wezmiemy ze sobą.

Chcemy zrobic z tego wyjazd aktywny i specjalistyczny. Na miejscu jest możliwośc wypożyczenia kajaków Jęsli lubisz góry masz zabawkę na wspinaczke lub jaskinie albo po prostu lubisz robic coś fajnego to jedz z nami.

Pole namiotowe WWW.zajazdjurajski.pl

Dla zainteresowanych wszystkie ciekawe szczegóły wyjazdu i planu zajec wysle na maila

Czasu zostało nie wiele DECYDUJ!

Pozdrawiam
Ola
gg; 6298142
Mail olka.sib@gmail.com

Re: szukam fecetów na szkolenie wspinaczkowe 8-12 wrzenia

Napisane: Pt 12 wrz, 2008
przez Wacek
Nie dziwie sie, że same babki poleciały do Striczka :) Cóż... A tak swoją droga to się zastanawiam czy kol Striczek będzie szkolił 10 - 11 osób naraz??? To łamanie wszelakich reguł fachu instruktorskiego.