Sokoliki- wspinał sie ktoś?

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

Siasia_Mosad

Ulubione góry: Verticale i ludzie

Re: Sokoliki- wspinał sie ktoś?

Wt 30 wrz, 2008

Odgrzeję temat :) Sokoliki tłumne są jak diabli, ale pięknie w nich ... Wiele dróg obitych o różnej wycenie, można też połazić na własnej.
No i widoki :)
Podoba mi się zdanie Anny* "tarcie bywa często próbą głębokiej wiary" :) Oj, ileż razy się szło na słowo honoru :)

Zapraszamy w Rudawy Janowickie :)
Obrazek

I am metal, HEAVY METAL!!!

limbo

Ulubione góry: Tatry

Pn 31 maja, 2010

Dwa albo trzy lata temu. Nie ma chyba nic lepszego niż wspinaczka w granicie. Miałem wrazenie,że bez względu na to gdzie postawię nogę to ona się nie ze lizgnie- tarcie pierwsza klasa. Niestety ludzi troszkę za dużo,ale i tak da się przeżyć

Piotr.P

Ulubione góry: Alpy

Pn 30 sie, 2010

Stare czasy 1973. Pierwsze moje wspinaczki . Pozniej z Malolatem jako jeszcze "kursantem", Janowskim, Smieszko, Kacuga , Klincewiczem i innymi. Dla nowicjuszy w Sokolikach polecam filar Sokolika, 3 okapy, droge Glazka i (??) na Malym Sokoliku (od strony Trzcinska), directe Jastrzebiej, drogi Nitscha. :roll:
Powodzenia Piotr

Bartek89

Ulubione góry: Karkonosze

Śr 30 sty, 2013

To jedne z moich pierwszych skałek :) Przyszło mi się z nimi zmierzyć podczas kursu w http://www.theglobe.com.pl, ale wspominam je bardzo miło. Musze się tam ponownie wybrać jak tylko się ociepli :D
wspinaczka Świdnica http://theglobe.com.pl/

Poprzednia strona
Powrót do Wspinanie