wspólne wspinanie ( Kraków, okolice Oświęcimia i Bielska)

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

kaawa

wspólne wspinanie ( Kraków, okolice Oświęcimia i Bielska)

Wt 11 paź, 2011

Witam, po górach chodzę dłuugo, lecz chyba pragne zrobić krok w przód. Chyba, bo nie wiem, czy moja zajawka będzie tak duża jak teraz, gdy już spróbuje. Ze ścianką miałem styczność kilka lat temu, na jakiś tam zawodach gimnazjalnych, tak to nic poza tym. Szukam osób chętnych, do pokazania mi podstaw, bym potem już z jakimś zapleczem mógł zacząć chodzić na zajęcia na ściance i znaleźć partnera. Oczywiście najbardziej zależało by mi na usługach koleżeńskich, bądż za przyszłowiowe piwko ( bądz kilka ;) ), aczkolwiek mogę również zapłacić za lekcję, jeśli nie będzie to cena z kosmosu. Co drugi weekend jestem w krakowie na studiach, a tak, to pracuje w okolicach Oświęcimia, więc mogę wyskoczyć w rejony bielska, sosnowca, tychów. No i... ta na marginesie, kawał chłopa ze mnie, troszke ponad 190cm i 87kg, ale nie jestem ubitym klockiem o zerowej sprawności, jestem raczej wysportowany :) Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, to prosże o kontakt:
mail: kaawa@e-gory.pl bądż tel 663634728 no i oczywiście tu, na forum.
pozdrawiam, kaawa
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

combic

Ulubione góry: Tatry

Re: wspólne wspinanie ( Kraków, okolice Oświęcimia i Bielska

Wt 11 paź, 2011

Masz chociaż uprząż?
Granice nie istnieją, wystarczy uwierzyć!
Gdyby całe życie można było iść do góry, nie schodziłbym.

kaawa

Re: wspólne wspinanie ( Kraków, okolice Oświęcimia i Bielska

Śr 12 paź, 2011

mam uprząż której używałem do prac na wysokościach, ale myśle że na początek w sam raz, bo jaki jest sens kupować uprząż, skoro po 3 czy 5 zajęciach na sciance będę kompletnie zniesmaczony? później, ( za 2-3 tyg?) gdy będę już pewny, że chce to kontynuować to kupię sprzęt, który będzie konieczny.
...Rudeboys, are comming to town...
http://fotolog.com/kaawa

Powrót do Wspinanie