Prośba

Wspinaczka skałkowa, taternictwo, alpinizm, himalaizm... wspinacze wszystkich krajów i specjalności łączcie się!

Moderator: Moderatorzy

Pathfinder

Ulubione góry: .

Prośba

N 15 kwi, 2012

Witajcie,

poszukuje kogoś (lub najlepiej grupy ludzi :P), do w miarę regularnego sezonu wspinaczkowego. Oraz w miarę możliwości grotołażenia (nigdy nie byłem, a chciałbym spróbować), wiem że akurat ta prośba jest trochę hardcore-owa, ale może się uda :). Moje doświadczenie za duże nie jest, ale jednak coś tam wiem :) Mianowicie wspinałem się głównie na jurze, i ogólnie bawiłem się technikami linowymi mosty, skakanie, tyrolki, itp. Niestety przez operacje, brak partnera i znalezienia jakiejkolwiek osoby i trochę brak czasu 3 lata przeleciały... ;/ Czy byłby ktoś chętny przygarnąć mnie na jakieś wypady. Oczywiście panel jak najbardziej także ogarnę z kimś, rozgrzać się trzeba :) Jeśli komuś by zależało na wieku to stary nie jestem 24 lata :) Mieszkam w Dąbrowie Górniczej, jestem mobilny. Problemów wychowawczych i jakich kolwiek nie sprawiam :)

Jeśli ktoś by się zlitował, proszę napisać pw lub maila. Dogadamy się :)

Pathfinder

Re: Prośba

Wt 17 kwi, 2012

Przepraszam, że pisze post pod postem, lecz nie mogę edytować tego pierwszego...

Sprzęt własny oczywiście posiadam. Doświadczenie oczywiście nie jest zerowe, ani minimalne, lecz nie chce też przesadzić. To tak kolejny post zachęty dla wahających się :) Oczywiście, odległość jak np. Kraków i temu podobne chyba nie gra roli, zawsze idzie się dogadać :)

TomekZ

Ulubione góry: Tatry

Śr 18 kwi, 2012

siemka . Jestem zainteresowany Twoja propozycja pisz na gg 2324023

Pathfinder

Cz 19 kwi, 2012

Super :) Przeczytałem Twój mail dopiero dzisiaj, bo trochę rzeczy na głowie miałem. Dzisiaj się odezwę na GG to się dogadamy jakoś.

Oczywiście czym więcej osób tym lepiej, także propozycja dalej aktualna :!: Chętni zgłaszać się :!: :)

Sebastian1985

Cz 19 kwi, 2012

Witam

jestem zainteresowany wspnaniem sie z Wami. Jetem z okolic Tychów.
odezwijcie się: Sebastian, gg: 2569147

PS. Pathfinder pisałem do Ciebie na PW, czemu nie odpowiedziałeś?:):)

Pathfinder

Cz 19 kwi, 2012

Nic nie dostałem. Poważnie. Napisałem do Ciebie Sebastian na GG. Z Tomkiem się już skontaktowałem :)

O już 3-ch to już coś :) Dla czwartego też się znajdzie miejsce jak by ktoś chciał :)

razill

Pn 23 kwi, 2012

Witam jestem z Będzina i chętnie połoje z wami w skalach albo na panelu

Pathfinder

Wt 24 kwi, 2012

razill, daj znać na PW, e-mail, cokolwiek to się jakoś dogadamy.

razill

Śr 25 kwi, 2012

Nie wiem czy dostałeś maila dlatego podaję tu nr gg.3513230

Pathfinder

Pt 27 kwi, 2012

Przepraszam Was chłopaki, mam znowu straszny "młyn", ale dzisiaj jakoś to ogarnę i do Was napisze koło popołudnia na GG do wszystkich. "Do napisania"

Pathfinder

Pn 30 kwi, 2012

Razill żyjesz ? Zadzwoń do mnie lub napisz. Numer podałem Ci na GG, trzeba coś szybko ogarnąć :) Tomek i Sebastian są raczej dogadani, teraz tylko termin :)

TomekZ

Pn 30 kwi, 2012

wtorek i srode mnie nie ma - Tatry :)

Pathfinder

Wt 01 maja, 2012

Szkoda, że nie dałeś znać... wybrałbym się z Tobą...;/ No, ale trudno daj znać jak wrócisz

Sebastian1985

Śr 02 maja, 2012

Dobry pomysł na ten wyjazd. Dobrze by sie było poznać Panowie. Może wyskoczym gdzieś w Tatry?

TomekZ

Śr 02 maja, 2012

Wrocilem - bylo bardzo fajnie ;) trasa: kuznice -> Nosal -> Wielki Kopieniec -> Psia Trawka -> Murowaniec -> Świnicka Przelecz - > Świnica -> Zawrat -> nocleg w 5-ce -> Szpiglasowy -> MOko -> zwijalem sie do domu xD

Następna strona
Powrót do Wspinanie