Stowarzyszenie i e-chatka

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Jaką nazwe preferujesz dla naszej chatki?

Ankieta wygasła So 03 cze, 2006

Klub Baców
0
Brak głosów
Kapliczka Straceńców
1
11%
Dach Świata
2
22%
e-chatka
6
67%

Liczba głosów : 9
Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Stowarzyszenie i e-chatka

Cz 11 maja, 2006

Po burzliwych, ale i wesołych, debatach na "szczeblu krakowskim" ustalono:

:arrow: STOWARZYSZENIE

Zakładamy stowarzyszenie zwykłe, wprawdzie nie wiele nam to daje z punktu prawnego, ale można że tak powiem, prowadzić "ładne" rozmowy np. z różnymi instytucjami typu schroniska w sprawie jakiś zniżek dla członków stowarzyszenia (myślę, że takie rozmowy oficjalnie możemy podjąć z Wierchomlą i Cyrlą - choc ponoć w Gazdą już "przypieczętowano" uwomę :lol: ). Stowarzyszenie pozwoli nam niejako "prawnie" rozliczać się ze składek, które będą przekazywane głównie na materiały potrzebne w utrzymaniu chatki. Statut stowarzyszenia powoli się rodzi w bólach i umyśle. Ponieważ będziemy jako stowarzyszenie preferować bezpieczną turystykę górską, każdy przyszły członek będzie musiał spełnić warunek: musi posiadać certyfikat odbycia kursu pierwszej pomocy :!: :!: :!:

Ogłaszamy konkurs na nazwę stowarzyszenia. Nagrodą będzie bezpłatny tygodniowy pobyt w e-chatce :twisted: .

:arrow: E-CHATKA

W czasie e-sztafety chcemy zabezpieczyc chatkę. Dziury po oknach zabić dechami, a przy drzwiach zamocować skobel i kłódkę, a od środka zasuwę. Oczywiście trzeba sprawdzić czy takie rozwiązanie ma prawo bytu, ale to może sprawdzi Gazda, jak go ładnie poprosimy. W tym czasie też trzeba będzie ustalić harmonogram prac, choć 3 rzeczy nasuwaja się odgórnie: wprawić okna (trzeba dobrze rozejrzeć się po strychach, śmietnikach - w końcu ludzie wymieniaja okna na plastiki, więc takie zużyte, drewniane nam wystarczą), doprowadzić do używalności piec, i zbić drewniane prycze - zawsze to przyjemniej spać na takiej pryczy, niż na betonie. Oczywiście trzeba wybrać jakiegoś "zarządcę", który ten harmonogram będzie trzymał w ryzach, co nie znaczy, że cała robota ma spaść na niego - poprostu ktoś musi tym kierować i wiedzieć na bieżąco, co się w chatce robi, i co trzeba robić w następnej kolejności.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Brzoza
Administrator E-GORY

Ulubione góry: Karpaty Ukraińskie

Re: Stowarzyszenie i e-chatka

Cz 11 maja, 2006

Kurcze, czemu ja nie dałem rady się zjawić :-(
Tak to jest, jak się ma za dużo obowiązków ;/

W 100% zgadzam się ze wszystkimi ustaleniami.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Cz 11 maja, 2006

Teraz już nie masz wyjścia... :-) Ale na spotkanie założycielskie stowarzyszenia to musisz się zjawić, bo jak nie to przegłosujemy Twoją kandydature na prezesa. Nie ma to jak "chiński" ochotnik.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Młodszy

Cz 11 maja, 2006

Bartosz, a mnie się cos wczoraj o uszy obiło (choć późno do Was dotarłem), że na Prezesa to już Ty awansowałeś :D
Czyżbyś się wykręcał :?: :twisted:
Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, gdy umrzesz.
(Julian Tuwim)

Bartosz
Redaktor E-GORY

Cz 11 maja, 2006

Yyyyyyyyy... Ten tego... Ja...? Nie, no wiesz...

:-)

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Cz 11 maja, 2006

Czytam i widzę, że macie kilka dobrych pomysłów. Ten pomysł dot. pierwszej pomocy - super. Oby tak dalej.
Może uda mi się kiedyś odwiedzić e-chatkę. Na razie mogę być tylko obserwatorem i sympatykiem e-chatki.
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 11 maja, 2006

Wszystko super, tylko lepiej by było zapytac wszystkich chętnych chatkowiczów o zdanie, a nie ustalać wszystkiego 'na szczeblu krakowskim', mimo to zgadzam sie z ustaleniami :D
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Łosiek (Kaśka)

Cz 11 maja, 2006

Cesarr napisał(a):Może uda mi się kiedyś odwiedzić e-chatkę. Na razie mogę być tylko obserwatorem i sympatykiem e-chatki.

Cesarr jak wymyślisz nazwę dla stowarzyszenia, to możesz do chatki przyjechac nawet na tydzień!! - załatwimy Ci L-4 :wink:

Żaku! Nie stresuj się, jak ktoś ma lepszy pomysł to "szczebel krakowski" może zmienić zdanie :wink: W żadnej sprawie klamka jeszcze nie zapadła :D
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 11 maja, 2006

Kaśka, pomysły są dobre, zresztą ich część wykiełkowała na zlocie. Czas najwyższy założyc osobny wątek dotyczący chatki, w którym będziemy dyskutować nad konkretnymi juz pomysłami i tam będziemy ustalać także szczegóły. Wątek będzie widoczny tylko dla członków grupy 'Sympatycy chatki e-gory', dlatego wszystkich, którzy sa chętni, a jeszcze doniej nie należą, proszę o wpisywanie swoich osób w tym temacie.

Pozdrawiam wszystkich!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

PK

Cz 11 maja, 2006

Skoro tak trzeba to dopisz mnie Żaku do grupy.
Ale chciałem się dopisać dopiero jak coś w tej chatce zrobimy :)
Pzdr dla ekipy ze Śląska :)

jate2

Cz 11 maja, 2006

No to dopiszcie i mnie. Z całęgo towarzystwa e-górzystów tylko Gazda ma bliżej do chatni niż ja :)

pzdr
jacek

jano

Cz 11 maja, 2006

Mnie też dopiszcie,bo mam niedaleko i dach mogę pomalować,bo jest mocno pordzewiały :wink: W ogóle to tam jest super położenie.Trzeba zająć się tą chatką :D To nasze być albo nie być :wink:

asique

Cz 11 maja, 2006

jano- jakie fajne zdjęcie :)
proszę mnie również dopisać :) Myślę że spotkamy się w chatce w lipcu :D

PK

Cz 11 maja, 2006

No mam nadzieję Asique że przyjedziesz :)
Ekipa Głogowska musi być jak największa :D

Ayla

Cz 11 maja, 2006

Tak więc i mnie Żaku dopisz do grupy 8)

Następna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy