Stowarzyszenie i e-chatka

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Jaką nazwe preferujesz dla naszej chatki?

Ankieta wygasła So 03 cze, 2006

Klub Baców
0
Brak głosów
Kapliczka Straceńców
1
11%
Dach Świata
2
22%
e-chatka
6
67%

Liczba głosów : 9
Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

Re: Stowarzyszenie i e-chatka

Pt 19 maja, 2006

A może co bardziej oczywistego: "chatka, bacówka e-górska", "e-chatka" itp. ?
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Łosiek (Kaśka)

Pt 19 maja, 2006

kasiula napisał(a):Klub Baców hm, hm kobita też Baca? :roll:

Kobita to raczej bacówka :wink:
Mnie podoba się propozycja Bartka i Pawła. Może założymy ankietę w tej sprawie? :D
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

gazda na Wierchomli

Pt 19 maja, 2006

Fachowo kobieta baca to "bacówa"...
"wszystko jest możliwe, oprócz przejechania na nartach przez drzwi obrotowe"

Adikos

Pt 19 maja, 2006

Ja też myślałem aby tak poprostu "e-chatka" :)

Zgadzam się z Kaśką ankieta bedzie bardzo dobra :)

Łosiek (Kaśka)

Pt 19 maja, 2006

Jeśli chodzi o nazwę, to musi być taka, która szybko zostaje w pamięci, bo tylko do tego bedzie nam potrzebna, aby nas pamiętali w różnych miejscach w górach :wink: . A nazwa "e-chatka" będzie conajmiej dziwna, tak samo jak na zlocie - e-gory - przecież sami śmialiśmy się z reakcji ludzi, ciężko było niektórym zrozumieć o co chodzi i kim jesteśmy :D
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

asique

Pt 19 maja, 2006

e- chatka chyba zostanie w pamięci?? e-chatka z e-dachem itd. :)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

So 20 maja, 2006

Jest i ankieta, zapraszam do głosowania.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

jano

Pn 22 maja, 2006

Ja też jestem za e-chatką :D która może zamienić się w kapliczkę straceńców jak Łosiek przywiezie za dużo żurawinówki :lol: Postrafiam :D

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 22 maja, 2006

Według najnowszych informacji: stowarzyszenie zwykłe, również musi prowadzić ksiegowośc i rozliczać się z US. Jeżeli znajdzie się osoba, która to poprowadzi, to możemy stow. zakładać. My jeszcze z Pawłem mamy inny pomysł, ale musimy się zastanowić nad tym i pogadać z... ale o tym jak pomysł wypali.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Wt 23 maja, 2006

jano napisał(a):Ja też jestem za e-chatką :D która może zamienić się w kapliczkę straceńców jak Łosiek przywiezie za dużo żurawinówki :lol: Postrafiam :D

Dokładnie tak jak mówisz :!: W dodatku smaka mi narobiłeś ogromnego... ;)
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

PK

Wt 23 maja, 2006

Co za tajemniczość Bartosz :) . Szykuje się chyba niezła niespodzianka :)

Co do nazwy to myślę, że skoro pomysł zrodził się w e-przestrzeni, to nazwa e-chatka jest odpowiednia.
Pzdr

gazda na Wierchomli

Śr 24 maja, 2006

Garść informacji z historii: Edward Moskała przy schroniskach turystyki kwalifikowanej budował "Szałasy Klubu Baców" (Moskałówki) - drewniane chatki, w których za darmo mógł nocować każdy członek "Klubu Baców". Większość chatek nie przetrwała, kilka nadal istnieje. Obok mojego schroniska jest... Tradycja przetrwała w kilku schroniskach. Nadal mogą za darmo nocować osoby związane ze schroniskami - nie tylko osoby prowadzące obiekty, pracownicy schroniskowi, ale i członkowie stowarzyszeń prowadzących obiekty w Łupkowie i na Otrycie.
"wszystko jest możliwe, oprócz przejechania na nartach przez drzwi obrotowe"

asique

Wt 27 cze, 2006

Myślę ze warto przypomnieć wszystkim zainteresowanym chatką, że w sobotę 8 lipca kto może stawia się na jej naprawę.
Czy ktoś mi powie co powinnam wziąć z sobą?? Może sie podzielmy jakoś - ty bierzesz młotek, ty gwozdzie, ty cos tam... ?
Kto będzie w ogóle ?

kasiula

Wt 27 cze, 2006

No wlaśnie , a ja chciałam zapytać czy kogoś przywieje w tamte strony np. 12 sierpnia i rzecz jasna, też chcialabym pomóc.

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Śr 28 cze, 2006

Hmmm... na pierwszym, krakowskim spotkaniu forumowiczów ustalilismy, że chińskim ochotnikiem na kierowaniem prac w chatce, będzie JANO :-) Ktos to musi jakos ogarnąć, i zlecać zadania do wykonania. Na spotkaniu ustaliliśmy, że pierwsze co, to trzeba zabić dechami okna, założyć skobel - kłódkę na drzwi. Trochę oczyścić "grunt" i zastanowić się na poważnie co dalej. Trzeba "pobrać" wymiary dziurw pod okna, żeby takowe gdzies na jakimś śmietniku znaleźć, potem przywieźć i "wmurować", Kolejny etap, to zbicie jakiś prycz, ławek i stołu. To według mnie podstawa. A potem się okaże. O każdych pracach, czy przywiezionych z własnej inicjatywy rzeczy (np. lampa naftowa) powinien byc informowany kierownik e-chatki (chiński ochotnik), a info powinno być zamieszczane gdzieś na stronie www, żeby ogólnie było wiadomo co jest, a czego brakuje (dostęp oczywiście tylko dla e-chatkowców, a potem zobaczymy). Myślę, że jak się już coś ruszy z chatką , to uruchomimy z Brzozą jakąś, taką stronkę. :-)
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy