Stowarzyszenie i e-chatka

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Jaką nazwe preferujesz dla naszej chatki?

Ankieta wygasła So 03 cze, 2006

Klub Baców
0
Brak głosów
Kapliczka Straceńców
1
11%
Dach Świata
2
22%
e-chatka
6
67%

Liczba głosów : 9
PK

Re: Stowarzyszenie i e-chatka

Cz 29 cze, 2006

W końcu coś ruszyło w tym dziale :)
Jano, jako, że jesteś chiński ochotnik , to czekamy na jakąś liste zakupów.

jano

Pt 30 cze, 2006

PK napisał(a):W końcu coś ruszyło w tym dziale :)
Jano, jako, że jesteś chiński ochotnik , to czekamy na jakąś liste zakupów.

No to ładnie mnie Krakusy urządziły z tym chińskim ochotnikiem :wink: Dzięki za zaufanie ale obawiam się,że bez łośkowej żurawinówki mogą być kłopoty z rozpoczęciem prac :lol: Skonsultuję z Gazdą co będzie potrzebne na pierwszy rzut :wink:

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 30 cze, 2006

Łosiek też w była w tej grupie, więc myślę, że teraz jakoś Cię "wspomoże dopalaczem" :-)
Spokojnie Jano, chodzi o koordynację, a Ty mieszkasz najbliżej. Gazda i tak juz dużo dla nas zrobił, nie będziemy Go tym już obciążać, no chyba, że sam zechce :-)
Rozmawiałem z "Cyrlakami" i powiedzieli mi, że jak się nam trafiła już "hacienda" to trza się tego trzymać, bo ciężko na takich warunkach coś znaleźć w górach. Ja jeszcze poszukuje czegoś w Makowskim i Wyspowym, ale wątpię żeby się coś znalazło. Oczywiście ja szukam czegoś drewnianego...
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

jano

Pn 03 lip, 2006

Na początek to ktoś musi wziąść kawałek foli,ktoś gwożdzie,no i skobel i kłódkę.Czekam na chińskich ochotników :wink: Jako kierownik budowy w "stylu Barei" załatwię kłódkę i przyniosę na sztafecie.Pogadam jeszcze z Gazdą o deskach,bo chyba nikt nie będzie targał z desek z Krościenka :D chociaż :?:

jano

Śr 05 lip, 2006

To jeszcze raz ja 8) Gazda nie ma desek do zabicia okien.Trzeba by te okna na razie zabić folią jak proponował pawelk :idea: Na pierwszym złazie chyba niewiele zrobimy poza uprzątnięciem środka chatki.Nie pamiętam czy jest tam skobel przy drzwiach wejściowych.W razie czego wezmę kłodkę z napisem e-chatka.Poza tym ktoś się ofiarował,że weżmie gwoździe,chyba Aśka-nie pamiętam,a czy będzie ktoś chętny na załatwienie i przyniesienie foli na okna :?: Bardzo prawdopodobnie z soboty na niedzielę zaliczymy pierwszą noc w e-chatce,tak więc jak se pościelisz tak się wyśpisz.To mój ostatni post przed sztafetą w tym temacie.Idę się pakować :!: Do zobaczyska drodzy forumowicze :!: :D
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

wojtek

Śr 05 lip, 2006

jano napisał(a):Na początek to ktoś musi wziąść kawałek foli,ktoś gwożdzie,no i skobel i kłódkę.Czekam na chińskich ochotników :wink: Jako kierownik budowy w "stylu Barei" załatwię kłódkę i przyniosę na sztafecie.Pogadam jeszcze z Gazdą o deskach,bo chyba nikt nie będzie targał z desek z Krościenka :D chociaż :?:

Jutro zerkne do jakiegos marketu budowlanego i postaram sie jakas folie zalatwic :)

do zobaczenia na Wierchomli
Wojtek

kasiula

Pn 10 lip, 2006

W takim razie będę się kontaktować z Jano.
Prawie na 100 procent, będę z moim chłopem 11 lub 12 sierpnia w okolicach chatki i możemy coś przytargać :wink:

jano

Śr 12 lip, 2006

Kto wymyślił określenie Stowarzyszenie?Kaśka Łosiek chciałaby z nim pogadać na mrowisku :lol:

Bartosz
Redaktor E-GORY

Śr 12 lip, 2006

Ja, a co ?!
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

jano

Śr 12 lip, 2006

No to Bartosz omijaj Łośka i mrowiska szerokim łukiem :lol: :D :mrgreen:

wojtek

Śr 12 lip, 2006

jano napisał(a):Kto wymyślił określenie Stowarzyszenie?Kaśka Łosiek chciałaby z nim pogadać na mrowisku :lol:

a chatka ma juz i tak swoją nazwę ... może nieoficjalną - ale Ci co byli to wiedzą ;)

pozdrawiam
Wojtek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Cz 13 lip, 2006

Nasz "spęd" forumowy chcielismy zarejestrować i od strony prawnej ma taką nomenklaturę, ale można rejestrować stowarzyszenie np. "klub e-chatki". I dla nas to będzie "klub e-chatka", a dla Starosty "stow. klub e-chatka" :-)

Nie wiem co tam Kaśka na mnie knuje, ale na zebraniu roboczym nie groziła mi mrowiskiem :-)

Łosiek (Kaśka)

Cz 13 lip, 2006

Jano dzięki za przypomnienie tej sprawy... :D Bartek ja już mam postanowione co z Tobą zrobię za tą nazwę, na razie ciesz się życiem i nie pytaj o szczegóły :wink:
No a poza tym przecież najlepszą nazwę dla chatki wymyślił Jano - tylko nie wiem czy wypada pisać ją na forum :wink:
Zresztą czarno widzę przyszłość "chatki .....atki" bo remont nie za bardzo nam wyszedł... :oops:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Bartosz
Redaktor E-GORY

Cz 13 lip, 2006

Słomiany zapalik?! :-) Zanim coś na mnie zaplanujesz, zastanów się czy czegos nie będziesz kiedyś ode mnie chiała :!: :twisted: Poza tym żadnego stowarzyszenia nie zakładamy, i ja się do chatki nie mieszam.

Łosiek (Kaśka)

Cz 13 lip, 2006

słomiany zapalik to mają Ci, którzy mieli przyjechać pomóc, a nie zjawili się :wink:
Bartek w sumie masz rację, jak pozbędę się prezesa, to nie będę skarbnikiem he he... :D
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy