Konkurs "Z mapą na szlaku"

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

PermanentTravel

Konkurs "Z mapą na szlaku"

Wt 13 gru, 2016

Moi drodzy! Niedawno minął rok odkąd rozpocząłem tworzenie swojego bloga.
Z tej okazji chciałbym zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! :wink:

Obrazek

Fundatorami nagród rzeczowych w konkursie są: Wydawnictwo COMPASS Sp. z o.o. Sp.k. oraz sklepdlaturysty.pl.

W konkursie przyznane zostaną następujące zestawy nagród:

Za zajęcie pierwszego miejsca - zestaw map "Polskie Karpaty" oraz kompas SUUNTO A-10 NH.
(w skład zestawu wchodzą mapy wszystkich głównych pasm polskich Karpat: Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Gorce, Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Za zajęcie drugiego miejsca - zestaw map "Karpackie Perełki" oraz kompas METEOR z lusterkiem.
(w skład zestawu wchodzą wybrane mapy polskich Karpat: Beskid Żywiecki, Beskid Niski, Gorce, Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Za zajęcie trzeciego miejsca - zestaw map "Karpackie Perełki MINI" oraz kompas ROCKLAND WAY.
(w skład zestawu wchodzą wybrane mapy polskich Karpat: Pieniny, Tatry Polskie, Bieszczady)

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w konkursie :D
PermanentTravel
Ostatnio edytowano Wt 13 gru, 2016 przez Lucass, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięte linki

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: Konkurs "Z mapą na szlaku"

Wt 13 gru, 2016

Dopóki Twoje wpisy były reklamą (a wszyscy dobrze wiemy, że tak właśnie było) niekomercyjnego bloga, jako administracja tolerowaliśmy to na zasadach omówionych poprzez PW. W głębi duszy (nie tylko ja) podejrzewałem, że wcześniej czy później ten blog przerodzi się w komercyjny portal, a twoja działalność na forum ma być głównie trampoliną pozwalającą podbić ilość wejść na stronę. Udało się, skoro zyskałeś partnerów biznesowych. I chwała Ci za przedsiębiorczość. Niemniej jednak akurat to forum nie jest startupem, który darmowo będzie wspomagał czyjąś działalność mniej czy bardziej gospodarczą i służył za bezpłatny portal ogłoszeniowy. Jest to sprzeczne z pkt. 15 Regulaminu Forum e-gory, a także pozostaje w niezgodzie z netykietą (o ile coś takiego w ogóle jeszcze istnieje).
A zatem nasza propozycja jest następująca:
Jeżeli masz dalej chęć udzielać się na forum, to nie ma ku temu przeszkód poza tymi, o których wspomniałem wyżej. A zatem Ty usuniesz link do swojego bloga z podpisu, my zajmiemy się posprzątaniem reszty.
I oczywiście nie będziesz ich więcej dodawał do swoich wpisów. Warunki twarde, ale zapewne sam zauważyłeś, że marketing jest tu tępiony bez żadnej litości. Przedsiębiorcom z branży outdoor udostępniamy jedynie wątek "Kody rabatowe, promocje, obniżki, wyprzedaże"
Oczywiście możesz też na nasze warunki nie przystać.

:)

I jeszcze prywatnie - z tym konkursem to mistrzostwo świata i okolic. Można powiedzieć fundatorzy prócz nagród fundują Ci dodatkową trampolinę, tym razem fejzbukową. Zalecałbym jednak ostrożność z przetwarzaniem danych osobowych, a przynajmniej dokładne zapoznanie się z tym pojęciem i z zasadami, które przy tym obowiązują. Dla przeciętnego internauty "zapewnienie" może być wystarczające, dla GIODO już niekoniecznie.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

PermanentTravel

Wt 13 gru, 2016

Blog jest nadal niekomercyjny, bo nie mam żadnych profitów materialnych od fundatorów nagród. Jedyne co zyskuję, to trampolinę, o której wspominasz.

Zajrzałem tu w zasadzie po to, żeby zmodyfikować dla forumowiczów zasady konkursu, jak zrobiłem to już w innym miejscu - chciałem znieść dla nich wymóg posiadania konta na portalu Facebook, jednak widzę, że nie jest już to możliwe.

Jeśli chodzi o dane osobowe, to zapoznałem się z treścią ustawy o ochronie danych osobowych i wiem jakie obowiązki muszę spełnić organizując ten konkurs.

Czort

Ulubione góry: Karpaty

Śr 14 gru, 2016

Lucass napisał(a):A zatem nasza propozycja jest następująca:
Jeżeli masz dalej chęć udzielać się na forum, to nie ma ku temu przeszkód poza tymi, o których wspomniałem wyżej. A zatem Ty usuniesz link do swojego bloga z podpisu, my zajmiemy się posprzątaniem reszty.
I oczywiście nie będziesz ich więcej dodawał do swoich wpisów. Warunki twarde, ale zapewne sam zauważyłeś, że marketing jest tu tępiony bez żadnej litości. Przedsiębiorcom z branży outdoor udostępniamy jedynie wątek "Kody rabatowe, promocje, obniżki, wyprzedaże"
Oczywiście możesz też na nasze warunki nie przystać.
:)

Nurtuje mnie stosowność usuwania odsyłacza do bloga z podpisu. Jeśli to konieczne, to czy powinienem uczynić tak samo (o wielu innych osobach niw wspomnę)? Nie chciałbym być równiejszym z równych, a na ogarek to wolał bym co innego :)
===============================
Tymczasem na horyzoncie - refraktor.pl

Zbiór paplanin geologicznych - sekwencjaboumy.blogspot.com

Omnia mea mecum porto...

Lucass
Administrator forum

Cz 15 gru, 2016

Rożnica między Twoim czy choćby moim blogiem, a blogiem kolegi PermanentTravel jednak jest. Ani Twój, ani mój nie są blogami komercyjnymi, tzn. nie zawierają odsyłaczy i poleceń stron sklepów, wydawnictw itp. podmiotów zajmujących się po prostu handlem. Jednym słowem nawet potencjalnie nie możemy z nich czerpać żadnych innych zysków poza własną satysfakcją, która jak powszechnie wiadomo i tak jest "droższa piniendzy".
Dokąd blog kolegi nie był komercyjny, nie było problemu z jego "wiszeniem" w podpisie. W momencie przejścia na handlową stronę mocy sytuacja się zmieniła i kolega wcześniej doskonale o tym wiedział.
Zatem dopóki na blogu nie zaczniesz handlować smołą, widłami czy podpałką do... kotłów :wink: lub do tego namawiać, to jesteś bezpieczny.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
- Martin Gore - DM

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Cz 15 gru, 2016

Lucass napisał(a): Zatem dopóki na blogu nie zacznieszhandlować smołą, widłami czy podpałką do... kotłów :wink: lub do tego namawiać, to jesteś bezpieczny.

Niezłe. I interesujące.
Jestem "stosunkowo" nowy na forum, to spytam.
Widły, smoła, podpałka.... Co to za wyjątkowo outdoorowa branża. Można wogóle na tym cos zarobić ? Jest popyt ? :twisted:
Droga jest celem.

Lucass
Administrator forum

Cz 15 gru, 2016

Zerknij na nicka i lokalizację, a wszystko zrozumiesz. :wink:
www.wedrowki.com
- Martin Gore - DM

Powrót do Pozostałe inicjatywy