wyjazdy w Sudety

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Kuba (Cesarr)

Ulubione góry: .

wyjazdy w Sudety

Cz 18 maja, 2006

Żyjemy w pięknym kraju, który bardzo dba o swoich obywateli. W związku z tym, że pojawiły się dwa nowe, dłuuugie weekendy (26-28 maja i 15-18 czerwca) mam pewną propozycję. Planuję krótkie wyjazdy w Sudety np.
1. Masyw Śnieżnika
2. Góry Stołowe
Oczywiście miejsce wyjazdu można zmienić, zależnie od tego kto będzie chciał jechać i jakie przedstawi propozycje.
Zapraszam.
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Re: wyjazdy w Sudety

Cz 18 maja, 2006

Pierwszy z proponowanych przez Ciebie weekandów jest normalny, a w drugim to siedzę pod Rysami - chyba :-)
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Kuba (Cesarr)

Cz 18 maja, 2006

to zależy gdzie kto pracuje :)
"...W związku z pielgrzymką Benedykta XVI, premier podjął decyzję o ustaleniu 26 maja dniem wolnym od pracy w urzędach administracji centralnej i terenowej. Chcąc umożliwić godne przeżycie wizyty Ojca Świętego wszystkim obywatelom, rząd zwraca się do pracodawców oraz do innych organów administracji rządowej i samorządowej o ustanowienie tego dnia wolnym od pracy..." źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Cz 18 maja, 2006

Tiaaaaa, takim to się powodzi... To na pielgrzymkę, a nie w góry !!! Oj trza kolegę podkablować... :-)
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Łosiek (Kaśka)

Cz 18 maja, 2006

Niestety wszystkie weekendy do wakacji mam już zajęte, a szkoda, bo bardzo chciałabym pojechać w Sudety... :cry:
tylko że na sam weekend to z Krakowa chyba się nie opłaca, bo nawet jak są wolne 3 dni, to właściwie na takie konkretne chodzenie można poświęcić tylko 1 dzień :?
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Gość

Cz 18 maja, 2006

Ehhh... niestety w moim przypadku, wolne weekendy powodują to, że mam więcej pracy... a w Sudety BARDZO chętnie bym sie wybrała. Wypisałeś tu akurat te miejsca, w które chciałabym pojechać. Może innym razem...

Pozdrawiam Basiek

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Cz 18 maja, 2006

Oby ten dzień wolny od pracy ustanowiono też w mojej firmie. Niestety, podobnie jak Łosiek każdy weekend mam zajęty. Jak nie zajęcia, sesja, to pisanie pracy. I tak wkółko. Wiem napewno, że któryś weekend lipca spędzę w Karkonoszach, ale to jeszcze odległa przyszłość.
W każdym razie - wycieczka z Cesarrem zapowiada się niezwykle interesująco, aż żal...

Kuba (Cesarr)

Pt 19 maja, 2006

:(

Łosiek (Kaśka)

Pt 19 maja, 2006

A może poświęcimy na taki wyjacd 5 dni w czasie wakacji?
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Anna*

Pt 19 maja, 2006

Świetny pomysł Kasiu, ale jak każdy zacznie analizować swoje wakacyjne plany, harmonogramy zajęć, wyjazdów itp, to pewnie zostaną chętne dwie osoby w ustalonym termienie. Tak zazwyczaj jest z wakacjami.

Kuba (Cesarr)

Pt 19 maja, 2006

wyjazd w wakacje odpada. nie pasuje mi zupełnie. ewentualnie wrzesień, ale do września jeszcze jest strasznie daleko.

Anna*

Pt 19 maja, 2006

W tym terminie spodziewam się "kampanii wrześniowej". To raczej nieuniknione. Ehh...

Kuba (Cesarr)

Wt 30 maja, 2006

Kuba (Cesarr)

Pn 20 lis, 2006

Zmęczenie codziennością wywołało u mnie głęboką potrzebę opuszczenia na jakiś czas Poznania. Czy ktoś ma ochotę na krótki wyjazd w Karkonosze w terminie sobota-poniedziałek tj. 25-27.XI. Wiem, że pogoda jest nienajlepsza :sad: ... ale jestem mocno zdesperowany.

asique

Pn 20 lis, 2006

Hmmm, rozważałabym jakiś taki wypad, ale może w jakieś niższe pasmo Sudetów? (np.G.Sowie albo Rudawy Janowickie?)
W zeszły weekend warunki w Karkonoszach były mocno nieciekawe, powyżej 1200 m n.p.m. straszny wiatr i zamieć śnieżna, brrr średnio się szło w takich warunkach :shock:

Następna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy