wyjazdy w Sudety

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

moskal

Ulubione góry: Gorce, Tatry

Re: wyjazdy w Sudety

Wt 20 paź, 2015

Masyw Śnieżnika,Góry Bialskie,Orlickie,Złote,Bystrzyckie zrobiłem 8-10 wrześnie tego roku,a 4-5 lipca też tego roku Sowie i Bardzkie. Na obecną chwilę do KGP brakuje mi tylko, aż wstyd się przyznać Gór Stołowych (Szczeliniec). Jedną z największych perełek zostawiłem na sam koniec. Z racji tego, że nigdy tam nie byłem planuje wypad kilku dniowy (przynajmniej 3) zobaczyć jak najwięcej zarówno stronę Polską jak i Czeską. Tylko teraz będzie trochę kiepsko z pogodą. Nie wiem czy nie lepiej poczekać na przyszły rok. Problem w tym, że maj, czerwiec, lipiec i sierpień na bank będzie zawalony ludźmi :?

ali203

Ulubione góry: tatry, beskidy

Wt 20 paź, 2015

Na dzien dzisiejszy prognozy na piątek/sobotę są bardzo optymistyczne ale co będzie jutro...(?) ;)
Chciałabym przynajmniej w jesieni zrobić Góry Stołowe, Złote i Bialskie, bo o tej porze słyszałam, że są najpiękniejsze. resztę z bólem mogłabym odpuścić już w tym roku, choć jedne są tak blisko drugich... ;)
Ja mogłabym wyruszyć już w piątek :)

ali203

Ulubione góry: tatry, beskidy

Pt 20 lis, 2015

Jutro (sobota) jedziemy z Krakowa zdobywać Rudawiec, Kowadło i Kłodzka Górę. Wracamy w niedzielę wczesnym popołudniem. Jeśli znajdzię się jakaś chętna dusza do towarzystwa to zapraszamy ;)

Poprzednia strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy